خبر بد برای یزدانی درباره بازگشت تیلور-راهبرد معاصر

خبر بد برای یزدانی درباره بازگشت تیلور

اخبار تایید نشده از احتمال محرومیت پدیده کشتی آمریکا در وزن ۸۶ کیلوگرم در رقابت‌های المپیک پاریس حکایت دارد؛ موضوعی که در صورت تایید احتمالا به بازگشت رقیب سنتی کشتی‌گیر مطرح ایران منحجر خواهد شد!
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۹ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 07
کد خبر: ۲۳۹۷۵۰

به گزارش راهبرد معاصر؛ برتری آرون بروکس برابر دیوید تیلور هرچند بمب خبری کشتی جهان بود و اهمیت زیادی برای ورزش ایران داشت اما اکنون اخبار تایید نشده حکایت از احتمال محرومیت این نابغه جوان دارد. بنا به اخبار غیرموثق بروکس که عنوان قهرمانی امیدهای جهان را در سال ۲۰۲۳ کسب کرده، اکنون منتظر نتیجه نهایی تست دوپینگ خود است.

به نوشته حساب کاربری «The Wrestling Room (Pat Mineo)» در شبکه ایکس، نمونه دوپینگ این کشتی‌گیر در مسابقات امیدهای جهان مشکوک بوده و در دست بررسی است.

 

نمونه تست دوپینگ بروکس در مسابقات کشتی امیدهای جهان مشکوک بوده و قرار است تا هفته آینده پاسخ نهایی آن اعلام شود.

در صورت تایید مثبت بودن تست دوپینگ این کشتی‌گیر، او با محرومیت طولانی مدت مواجه خواهد شد و انتخابی آمریکا نیز دچار تغییر می‌شود. آن زمان است که زاهید والنسیا، بازنده کشتی برابر بروکس در نیمه نهایی فینال ایکس حریف تیلور خواهد شد تا نفر نهایی وزن ۸۶ کیلوگرم آمریکا مشخص شود.

هرچند که هنوز خبری در خصوص محرومیت بروکس منتشر نشده اما تیلور باخت به این جوان را پذیرفته و بدون هیچ اعتراضی به عنوان سرمربی تیم کشتی آزاد ایالت اوکلاهاما انتخاب شده است./ایرنا

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده