مقام حزب‌الله: نتانیاهو در رفح هم به چیزی جز شکست نمی‌رسد-راهبرد معاصر
نیویورک تایمز: غرب برای گفتگو با ایران به بازرسان هسته‌ای جهان متوسل می‌شود بن‌سلمان در دیدار با اسد: بازگشت قدرتمندانه سوریه، به سود همه کشورهای عربی است رسانه اسرائیلی: آمریکا ارسال سلاح به تل‌آویو را از سر گرفت اردوغان: توافق صلح بین آذربایجان و ارمنستان، فرصت تاریخی است ناتو از اعضای خود خواست اوکراین را در اولویت قرار دهند واکنش حماس به بیانیه نشست سران عرب در منامه ایران ادعای آمریکا درباره وضعیت یمن را رد کرد آغاز دادرسی دیوان لاهه در پرونده شکایت آفریقای جنوبی علیه رژیم صهیونیستی رهبر انصارالله: آمریکایی‌ها حمله به رفح را طراحی کرده‌اند دیدار بشار اسد و بن سلمان در بحرین بیانیه عفو بین‌الملل به مناسبت سالگرد اشغال فلسطین تداوم درگیری‌های پراکنده مرزی طالبان و پاکستان آغاز نشست سران عرب در منامه/ درخواست بن‌سلمان درباره غزه عبداللطیف رشید: ایران هیچ دخالت نظامی در عراق ندارد زلنسکی در خارکیف: وضعیت میدانی به شدت سخت است

مقام حزب‌الله: نتانیاهو در رفح هم به چیزی جز شکست نمی‌رسد

رئیس فراکسیون حزب‌الله با تاکید بر اینکه نتانیاهو در رفح هم به هیچ چیز نمی‌رسد و صهیونیست‌ها در همه اهداف خود در غزه شکست خورده‌اند گفت: مقاومت تبدیل به یک تهدید موجودیتی علیه رژیم صهیونیستی شده و امروز نابودی این رژیم بسیار نزدیک است.
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۵ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 16
کد خبر: ۲۴۱۰۱۹

به گزارش راهبرد معاصر؛ «محمد رعد» رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان طی سخنانی درباره روند تقابل با دشمن صهیونیستی اعلام کرد که مقاومت بازوی دشمن اسرائیلی را پیچانده و آن را از پا درآورده است.

 

محمد رعد با اشاره به شکست مفتضحانه اشغالگران در رسیدن به اهداف تجاوزکارانه خود در نوار غزه تاکید کرد: مقاومت در لبنان با تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه حاکمیت کشور و تجاوزاتی که این رژیم اصرار بر انجام آنها دارد مقابله می‌کند و مقاومت امروز تبدیل به یک تهدید موجودیتی برای صهیونیست‌ها شده است و‌ دشمن صهیونیستی این تهدید موجودیتی را با افزایش بازدارندگی مقاومت کاملا احساس می‌کند.

 

وی افزود: مقاومت برای حمایت از لبنان و همبستگی با مردم و رزمندگان مقاومت در غزه در برابر پروژه صهیونیستی ایستاد. هنگامی که رژیم صهیونیستی تجاوز خود به نوار غزه را آغاز کرد می‌خواست مقاومت را از این منطقه ریشه کن کند و سپس به لبنان بیاید اما مقاومت لبنان اولین تیر را به سمت اشغالگران پرتاب کرد.

 

این مقام حزب الله تصریح کرد: مقاومت به شدت بازوی اشغالگران را پیچاند و می‌تواند آنها را خسته کند و از پا در بیاورد. دشمن صهیونیستی با همه وحشی‌گری‌ها و استکبار و تجاوزات خود به هیچ یک از اهدافی که در جنگ غزه تعیین کرده بود نرسید و در همه آنها شکست خورد.

 

وی در ادامه به مانورها و فریبکاری‌های آمریکا برای گمراه کردن افکار عمومی در جریان جنگ غزه اشاره و تاکید کرد: باور نکنید که آمریکا نمی‌خواست رژیم صهیونیستی وارد رفح شود و به آن حمله کند بلکه آمریکا با مانورهای خود و ادعای اینکه با حمله به رفح مخالف است می‌خواهد از حجم رسوایی خود در برابر افکار عمومی جهان بعد از جنایت‌هایی که علیه غیرنظامیان بی‌گناه در نوار غزه مرتکب می‌شود بکاهد.

 

محمد رعد با اشاره به رسوا شدن آمریکا در برابر همه ملت‌های جهان گفت: تظاهرات‌هایی که در آمریکا و اروپا برای محکومیت جنگ نسل کشی رژیم صهیونیستی علیه غزه برگزار می‌شود فشارهای مضاعفی بر ایالات متحده وارد می‌کند.

 

رئیس فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان با اشاره به حمایت همه جانبه آمریکا از رژیم صهیونیستی در جنایات وحشیانه آن علیه مردم فلسطین اظهار داشت: اسرائیلی‌ها بدون مهمات و سلاح‌های هوشمندی که آمریکا در اختیار آنها قرار می‌دهد هرگز نمی‌توانستند به غزه حمله کنند.

 

وی افزود: نتانیاهو در رفح هم به چیزی جز شکست نخواهد رسید و نمی‌تواند مقاومت را در مذاکرات تحت فشار قرار دهد و تنها راه برای آزادی اسرای صهیونیست رسیدن به توافق آتش بس و تبادل اسرا می‌باشد و صهیونیست‌ها از این کشتارهای خود به هیچ جا نمی‌رسند.

 

محمد رعد در پایان تاکید کرد: مقاومت پروژه صهیونیستی را سرنگون کرد و ما امروز از هر زمانی به نابودی رژیم صهیونیستی نزدیکتر هستیم./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده