شلیک انبوه موشک‌های حزب‌الله به سمت سرزمین‌های اشغالی-راهبرد معاصر

شلیک انبوه موشک‌های حزب‌الله به سمت سرزمین‌های اشغالی

حزب‌الله لبنان در دور جدید حملات خود، لحظاتی پیش انبوهی از موشک‌های خود را به سمت مناطق اشغالی الجلیل و جولان شلیک کرد.
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۵ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 17
کد خبر: ۲۴۱۱۲۹

به گزارش راهبرد معاصر،  رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که در حمله جدید حزب‌الله لبنان به مناطق اشغالی الجلیل و جولان که لحظاتی پیش انجام شده، بیش از صد موشک به سمت این مناطق شلیک شده است.

 

بر اساس این گزارش، صدای انفجارهای متوالی در سرزمین‌های اشغالی شنیده شده که این صداها تا منطقه دریاچه طبریا نیز به گوش رسیده است.

 

رادیو رژیم صهیونیستی با اعلام این خبر تاکید کرد که آژیر خطر در مناطق الجلیل بالا و بلندی‌های جولان واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی به گوش رسیده است. پایگاه اینترنتی روزنامه صهیونیستی اسرائیل هیوم تعداد این موشک‌ها را بالغ بر ۸۰ فروند برآورد کرده است.

 

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نیز در پایگاه اینترنتی خود گزارش داد که در حمله موشکی از لبنان به سمت سرزمین‌های اشغالی دست کم دو اسرائیلی زخمی شده‌اند.

 

این در حالی است که بسیاری از کارشناسان بین‌المللی اذعان دارند که رژیم صهیونیستی در نتیجه ترس از عدم بازگشت آوارگان صهیونیست به شمال سرزمین‌های اشغالی، شدت حملات حزب الله به این مناطق و تلفات صهیونیست‌ها در آن را سانسور خبری می‌کنند.

 

حزب الله لبنان صبح امروز نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن و در واکنش به اقدام تروریستی دشمن صهیونیست در حومه شهرک قانا، مقاومت اسلامی لبنان صبح امروز جمعه با پهپادهای انتحاری مقر فرماندهی گردان‌های ۴۱۱ توپخانه دشمن صهیونیست در جعتون را هدف قرار داد. در جریان این حمله مرکز استقرار و خوابگاه افسران و نظامیان صهیونیست هدف قرار گرفت که در جریان این عملیات دقیق شماری از نظامیان صهیونیست کشته و برخی دیگر زخمی شدند. از سوی دیگر مقاومت اسلامی لبنان مرکز نظامی المطله رژیم صهیونیستی را نیز با موشک اس ۵ هدف قرار داد./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار