اذعان تل آویو به هلاکت یک نظامی دیگر در غزه-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

اذعان تل آویو به هلاکت یک نظامی دیگر در غزه

ارتش رژیم صهیونیستی به کشته شدن یکی دیگر از نظامیان این رژیم در غزه اذعان کرد.
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۳ - ۰۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 23
کد خبر: ۲۴۶۵۵۵

به گزارش راهبرد معاصر،  ارتش رژیم صهیونیستی از هلاکت یک نظامی دیگر خود در غزه خبر داد.

 

پایگاه شهاب فلسطین شنبه شب گزارش داد که سخنگوی ارتش اشغالگران به کشته شدن یک نظامی دیگر ارتش از گردان ۹۲۱۲ تیپ ۲۰۵ در نبرد با گروه‌های مقاومت فلسطینی در جنوب نوار غزه اذعان کرد.

 

ارتش رژیم صهیونیستی تاکنون به هلاکت بیش از ۶۳۵ نظامی صهیونیست در جنگ غزه اعتراف کرده است.

 

رسانه‌های رژیم اشغالگران تاکنون به سانسور شدید ارتش در اعلام آمار تلفات خود اذعان کرده‌اند؛ اقدامی که به علت حجم بالای تلفات نظامیان اشغالگر متجاوز در جنگ علیه نوار غزه و هراس از واکنش‌های بیشتر داخلی در سرزمین‌های اشغالی انجام گرفته است.

 

رسانه‌های عبری پیشتر فاش کردند که آمار مجروحان که ارتش رژیم صهیونیستی افشا می‌کند، با آماری که بیمارستان‌های این رژیم اعلام می‌کند، اختلاف فاحشی دارد.

 

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز پیشتر افشا کرده بود که ارتش این رژیم از مقام‌های بیمارستان‌ها خواسته است تا بدون هماهنگی با ارتش، هیچ آماری از تلفات را منتشر نکنند. مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار