حزب الله لبنان تصاویر هوایی از تاسیسات صهیونیست‌ها و مختصات آنها منتشر کرد-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

حزب الله لبنان تصاویر هوایی از تاسیسات صهیونیست‌ها و مختصات آنها منتشر کرد

حزب‌الله لبنان فایلی ویدئویی با عنوان «برای کسانی که ممکن است نگران باشند» منتشر کرد که در آن اهداف حیاتی رژیم صهیونیستی نمایش داده می‌شود.
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳ - ۰۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 23
کد خبر: ۲۴۶۵۷۰

به گزارش راهبرد معاصر، حزب‌الله لبنان فایلی ویدئویی با عنوان «برای کسانی که ممکن است نگران باشند» منتشر کرد که در آن اهداف حیاتی رژیم صهیونیستی ظاهر می‌شود که هدف قرار دادن آنها، رژیم صهیونیستی را به عصر حجر برمی‌گرداند.

 

 رسانه‌های نظامی مقاومت اسلامی لبنان با انتشار ویدئویی، اهداف حیاتی رژیم صهیونیستی را نشان دادند که فقط سیستم امنیتی اشغالگر از آن خبر دارد و هدف قرار دادن آنها این رژیم را به عصر حجر می‌برد.

 

براساس گزارش المیادین، این ویدئو شامل بخش‌هایی از آخرین سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله است که در آن به اشغالگران هشدار داد که در صورت تحمیل جنگ، مبارزه مقاومت علیه این رژیم «بدون کنترل، قوانین و سقف» خواهد بود و تاکید می‌کند هر کس به جنگ با مقاومت فکر کند پشیمان خواهد شد.

 

سخنرانی سید حسن نصرالله با ترجمه‌ای به زبان‌های انگلیسی و عبری همراه بود در حالیکه مختصات طول و عرض جغرافیایی اهداف بدون ذکر نام در این ویدئو ارائه شد.حزب‌الله عمداً این فایل ویدئویی را با ترجمه به زبان‌های انگلیسی و عبری پخش کرد. همچنین عمداً مختصات طول و عرض جغرافیایی را در بیش از یک نقطه به سمت دریا در این فایل گنجاند.»

 

قبل از انتشار این ویدئو، رسانه‌های مقاومت بیانیه‌ای منتشر کردند که در آن آمده بود: «منتظر باشید... برای کسانی که نگرانند.»

 

بر اساس آنچه منابع مسؤول به المیادین تاکید کردند، ویدئوی «برای کسانی که نگرانند» عمدا مبهم بوده است، به طوریکه اهداف در آن مشخص نشده است.این منابع توضیح دادند که این پیامی است که تنها تصمیم گیرندگان و محافل مرتبط در اراضی اشغالی آن را درک می‌کنند./ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار