حزب الله: مقر فرماندهی لشکر ۹۱ رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادیم-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

حزب الله: مقر فرماندهی لشکر ۹۱ رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادیم

حزب الله لبنان از حمله جدید به مقر فرماندهی لشکر ۹۱ رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۵ - ۰۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 23
کد خبر: ۲۴۶۶۴۹

به گزارش راهبرد معاصر، مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه ای اعلام کرد: رزمندگان ما با پهپادهای انتحاری مقر فرماندهی لشکر ۹۱ دشمن صهیونیست را در اییلت هشاحر هدف قرار دادند.

 

در این بیانیه آمده است: در جریان حمله به محل استقرار افسران و نظامیان لشکر ۹۱ در اییلت هشاحر در شمال شرق صفد، شماری از آنها کشته و برخی دیگر زخمی شدند.

 

از سوی دیگر رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که تیم های آتش نشانی مشغول خاموش کردن آتشی هستند که در دیشون، مسگاف و اییلت هشاحر در شمال فلسطین اشغالی به علت حملات حزب الله ایجاد شده است.

 

این منابع از انتقال زخمی های ناشی از حملات حزب الله به منطقه اییلت هشاحر به بیمارستان زیو در صفد خبر دادند.

 

خبرنگار المیادین در جنوب لبنان نیز گزارش داد: پهپادهای انتحاری یک هدف نظامی را در حومه شهرک اییلت هشاحر در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار دادند./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده