اسماعیل هنیه: حمله به خانواده‌ام منجر به تغییر مواضع مقاومت نخواهد شد-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

اسماعیل هنیه: حمله به خانواده‌ام منجر به تغییر مواضع مقاومت نخواهد شد

رئیس دفتر سیاسی حماس تصریح کرد: خون شهدا ایجاب می‌کند که سازش نکنیم، تغییر نکنیم، سست و ناامید نشویم، بلکه با همه وجود به راه خود ادامه دهیم.
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۰ - ۰۵ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 25
کد خبر: ۲۴۷۰۳۰

به گزارش راهبرد معاصر؛ رئیس دفتر سیاسی حماس در اظهارنظری درباره شهادت خواهرش در نوار غزه، خطاب به اسرائیل تاکید کرد که این اقدامات هرگز موجب تغییر موضع حماس در جنگ غزه نخواهد شد.
 

 «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس در واکنش به شهادت خواهرش «زهر عبد السلام هنیه» معروف به «أم ناهض» و جمعی از اعضای خانواده‌اش در جنایت اسرائیل امروز - سه شنبه- در شهر غزه گفت: شهادت تعدادی از اعضای خانواده‌اش را تسلیت گفت که در این حماسه قهرمانانه مقاومت فلسطین در مقابله با دشمن صهیونیستی به شهدای فلسطین ملحق شدند.

 
وی در ادامه تاکید کرد: اگر دشمن جنایتکار فکر می‌کند هدف قرار دادن خانواده من باعث تغییر مواضع ما و مقاومت ما می‌شود، دچار توهم است زیرا هر شهیدی در غزه و فلسطین از خانواده من است.
 

هنیه در ادامه گفت: بارها و بارها تکرار می‌کنم که شهدای اهل بیت من شهدای مردم ما هستند و شهدای مردم ما نیز خانواده من هستند و همه آنها را خدای رحمان برگزیده است تا مسیر ما به سوی پیروزی و آزادی را هموار کنند.
 

به گزارش خبرگزاری شهاب، رئیس دفتر سیاسی حماس تصریح کرد: خون شهدا ایجاب می‌کند که سازش نکنیم، تغییر نکنیم، سست و ناامید نشویم، بلکه با همه وجود به راه خود ادامه دهیم.
 
وی افزود: حماس تا جایی که امکان داشت از خود انعطاف‌ نشان داد و بدون هیچ تردیدی با تمام پروژه‌های پیشنهادی موافقت کرد، مشروط بر اینکه نتیجه آن توقف جنایات، پایان تجاوز و خروج کامل از نوار غزه باشد. حماس همچنان معتقد است هر توافقی که آتش‌بس و پایان تجاوز را تضمین نکند، توافقی مردود است و این موضع مقاومت در هیچ مرحله‌ای تغییر نخواهد کرد.
 
هنیه در ادامه خاطر نشان کرد: دشمن تشدید تنش را انتخاب کرد و به رفح حمله کرد، گذرگاه‌ها را بست، و باعث بلایای انسانی و قحطی وحشتناک در سراسر نوار غزه شد. جامعه جهانی موظف است برای توقف جنگ غزه، کمک‌رسانی و تامین مایحتاج زندگی مردم ما اقدام کند.
 
وی همچنین تاکید کرد مرحله پساجنگ غزه و ترتیبات داخلی فلسطین به خود فلسطین مربوط می‌شود و نه رژیم اشغالگر و نه دیگری حق دخالت ندارد.
 
طبق گزارش الجزیره، در حملات امروز اسرائیل به مناطق مختلف غزه ده‌ها تن از جمله خواهر هنیه و تعدادی از اعضای خانواده‌اش به شهادت رسیدند.

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار