حمایت حسن روحانی از مسعود پزشکیان-راهبرد معاصر

حمایت حسن روحانی از مسعود پزشکیان

حسن روحانی رئیس‌جمهور دولت‌های یازدهم و دوازدهم با انتشار ویدئویی حمایت خود از مسعود پزشکیان را اعلام کرد.
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۰ - ۰۶ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 26
کد خبر: ۲۴۷۱۰۹

به گزارش راهبرد معاصر، حسن روحانی رئیس‌جمهور دولت‌های یازدهم و دوازدهم  با انتشار ویدئویی حمایت خود از مسعود پزشکیان را اعلام کرد.


روحانی در بخشی از این پیام گفته که به کسی رأی بدهیم که به دنبال آن خواهد بود به FATF ملحق شویم و در لیست سفید قرار بگیریم و مشکلات بانک‌ها و روابط بانکی را به حل‌وفصل برساند. به کسی رأی بدهیم که دنبال شایسته‌سالاری است؛ فراحزبی و فراجناحی فکر می‌کند و در برابر همه احزاب و گروه‌ها به عنوان جمع ملت بزرگ ایران با احترام یکسان می‌نگرد. به کسی رأی بدهیم که او همواره صادق بوده است؛ صداقت یک اساس است. نگذاریم کسانی دومرتبه در این کشور قدرت را در دست بگیرند که با مردم صادقانه سخن نگویند، آمار نادرست به مردم بدهند؛ افرادی که در همین مناظرات شاهد بودیم که بعضی‌شان متأسفانه آمار راستی را به مردم نگفتند و سخن راستی را با مردم مطرح نکردند.  


روحانی تاکید کرده که در میان کاندیداهای محترم برای دولت چهاردهم، آقای دکتر مسعود پزشکیان لیاقت این کار را دارد و می‌تواند این بار مسئولیت را بر دوش بگیرد و دارای صفات و ویژگی‌هایی است که آن‌ها را برشمردم. همه ما به پای صندوق رأی بشتابیم؛ من از مردمی که خواهان تعامل سازنده با جهان و خواهان اعتدال در داخل کشور هستند، می‌خواهم که روز جمعه به دکتر مسعود پزشکیان رأی بدهند.


و السلام علیکم و رحمة اللَه و برکاته
گفتنی است امروز تصاویری نیز از دیدار پزشکیان و روحانی نیز منتشر شد./ فارس

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده