حمله سنگین راکتی حزب الله به شمال اسرائیل | اصابت ۷۰ راکت به «صفد»-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

حمله سنگین راکتی حزب الله به شمال اسرائیل | اصابت ۷۰ راکت به «صفد»

شهرک‌های صهیونیست‌نشین شمال فلسطین اشغالی هدف حملات سنگین راکتی حزب الله لبنان قرار گرفت و آژیر خطر در بخش وسیعی از این شهرک‌ها به صدا درآمد.
تاریخ انتشار: ۲۱:۰۲ - ۰۷ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 27
کد خبر: ۲۴۷۳۱۴

به گزارش راهبرد معاصر؛ رسانه‌های رژیم صهیونیستی از به صدا درآمدن آژیر خطر در مناطق شمالی سرزمین‌های اشغالی از جمله شهر «صفد» خبر دادند.

ابن رسانه‌ها اعلام کردند که آژیر خطر در صفد، بی ریه، کرم بن زمرة، علما، روش بینا، حتسور هجلیلیت، الریحانیة، دلتون، عموقة و کادیتا در شمال فلسطین اشغالی به صدا درآمده است.

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی تأیید کرد که تعداد زیادی موشک از جنوب لبنان به سمت شهر صفد شلیک شده است.

منابع عبری زبان اعلام کردند در پی این حمله انفجار‌هایی بزرگ شهر صفد را به لرزه درآرده است.

منابع محلی از حملات سنگین راکتی حزب الله لبنان به منطقه اشغالی الجلیل اعلی خبر دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از وقوع آتش سوزی و قطع برق در شهرک صهیونیستی «بیریا» پس از حملات موشکی اخیر خبر دادند و در مناطق بیریا، صفد و عین زیتیم دود ناشی از آتش سوزی بلند شده است.

این رسانه‌ها اذعان کردند دست‌کم ۷۰ راکت از جنوب لبنان به شهر اشغالی صفد اصابت کرده و برق مقر فرماندهی شمال در این شهر قطع شده است. / المیادین

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده