واکنش طالبان به موضع‌گیری وزیر دفاع پاکستان-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

واکنش طالبان به موضع‌گیری وزیر دفاع پاکستان

وزارت دفاع حکومت طالبان در واکنش به تهدید وزیر دفاع پاکستان برای عملیات نظامی در خاک افغانستان تصریح کرد این اظهارات به نفع هیچکس نیست.
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۸ - ۰۹ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 29
کد خبر: ۲۴۷۴۷۷

به گزارش راهبرد معاصر؛ وزارت دفاع حکومت طالبان با انتشار بیانیه‌ای به اظهارات «خواجه آصف» وزیر دفاع پاکستان مبنی بر احتمال انجام عملیات نظامی در خاک افغانستان واکنش نشان داد.

 

در این بیانیه آمده است: اظهارات اخیر وزیر دفاع پاکستان درباره احتمال نقض حاکمیت ملی افعانستان یک عمل نسنجیده و تلاش برای گل‌آلود ساختن آب است که به نفع هیچکس نیست.

 

بیانیه می‌افزاید: رهبری پاکستان باید به هیچکس اجازه ندهد درباره موضوعات حساس چنین اظهارات حساسیت‌برانگیزی ابراز انجام دهند.

 

وزارت دفاع حکومت طالبان همچنین هشدار داد: هر کس به هر بهانه و یا عنوانی به حریم افغانستان تجاوز کند، مسئولیت عواقب آن را باید به عهده بگیرد.

 

بیانیه در ادامه نیز تأکید کرد موضع اصولی هیئت حاکمه این است که اجازه نمی‌دهد خاک افغانستان در مقابل کشوری دیگر استفاده شود./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده