روز ۲۶۸ طوفان الاقصی/ بمباران نوار غزه و شکسته شدن دیوار صوتی بیروت-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

روز ۲۶۸ طوفان الاقصی/ بمباران نوار غزه و شکسته شدن دیوار صوتی بیروت

تداوم بمباران مناطق مختلف نوار غزه و شکسته شدن دیوار صوتی مناطق جنوبی و شرقی لبنان از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین و منطقه است.
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۹ - ۱۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 30
کد خبر: ۲۴۷۶۲۴

به گزارش راهبرد معاصر، تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه در حالی ادامه دارد که جنگنده‌های این رژیم به صورت گستاخانه ای دیوار صوتی مناطق جنوبی و شرقی لبنان را شکستند.

 

حملات هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه مناطق مختلف غزه

خبرنگار شبکه المیادین گزارش داد که حملات هوایی رژیم صهیونیستی طی ساعات گذشته و بامداد امروز علیه مناطق مختلف نوار غزه ادامه داشته است.

بر اساس این گزارش، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل مناطقی را در محله الدرج واقع در شرق شهر غزه بمباران کردند.

این جنگنده‌های متجاوز، حملاتی را نیز علیه شهر غزه انجام دادند. یک پهپاد صهیونیستی نیز منطقه خزاعه واقع در شرق استان خان یونس را زیر آتش گرفت.

علاوه بر حملات هوایی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه، توپخانه این رژیم نیز مجدداً محله الشجاعیه واقع در شرق شهر غزه را زیر آتش گرفت.

 

بمباران نوار غزه و شکسته شدن دیوار صوتی بیروت

این محله شب گذشته شاهد درگیری‌های شدیدی میان نیروهای مقاومت فلسطین و اشغالگران صهیونیست بوده است.

حملات توپخانه ای رژیم صهیونیستی مرکز شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه را نیز در برگرفت. محله تل الهوا واقع در جنوب شهر غزه نیز شاهد این حملات توپخانه ای وحشیانه بود.

 

دیوار صوتی پایتخت لبنان شکسته شد

تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه محدود نمی‌شود و این رژیم از آغاز حمله به غزه، بارها به حریم هوایی لبنان تجاوز کرده است.

به گزارش خبرنگار شبکه المیادین، بامداد امروز منطقه الطیبه واقع در جنوب لبنان شاهد حمله یک جنگنده صهیونیستی بود.

خبرنگار شبکه المیادین تاکید کرد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی دیوارهای صوتی را بر فراز البقاع، جبل لبنان و بیروت پایتخت این کشور شکستند./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده