دو سوم صهیونیست‌ها خواستار برکناری نتانیاهو هستند-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

دو سوم صهیونیست‌ها خواستار برکناری نتانیاهو هستند

جدیدترین نظرسنجی منتشر شده از اراضی اشغالی نشان داد که دو سوم شهرک نشینان، نتانیاهو را مناسب نخست وزیر نمی‌دانند.
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۴ - ۱۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 30
کد خبر: ۲۴۷۶۵۴

به گزارش راهبرد معاصر، یک نظرسنجی که توسط کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی انجام شد نشان داد که حدود دو سوم صهیونیست‌ها از برکناری بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی از سیاست حمایت می‌کنند.

 

بنابر گزارش سما الاخباریه، بر اساس این نظرسنجی، ۶۶ درصد معتقدند که نتانیاهو که ۷۴ سال سن دارد، باید بازنشسته شود و برای دوره هفتم نامزد نشود، در حالی که ۲۷ درصد از پاسخ دهندگان معتقدند که او باید برای یک دوره جدید کاندید شود و به حرفه سیاسی خود ادامه دهد و ۷ درصد نیز معتقدند که نمی‌دانند او باید برای یک دوره جدید نامزد شود یا نه.

 

نظرسنجی جدید در حالی انجام شد که سایر نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌دهد که بنی گانتس، رهبر حزب اپوزیسیون وحدت ملی نسبت به نتانیاهو برای پست نخست‌وزیری در صورت برگزاری انتخابات شانس بیشتری دارد. پیش از این بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط روزنامه معاریو، ۴۴ درصد از صهیونیست‌ها گانتس را برای ریاست کابینه صهیونیستی ترجیح می‌دهند در حالی که ۳۸ درصد به نتانیاهو رای داده اند.

 

شمار زیادی از شهرک‌نشینان صهیونیست شب گذشته نیز در نقاط مختلف سرزمین‌های اشغالی دست به تظاهرات اعتراضی زده‌اند.  پیش از این نیز سرزمین‌های اشغالی بارها شاهد برگزاری تظاهرات‌های اعتراضی مشابه از سوی شهرک‌نشینان صهیونیست بوده است.

 

گفتنی است با تداوم جنگ علیه نوار غزه و عدم کسب هرگونه دستاورد نظامی از سوی رژیم صهیونیستی انتقادها در سرزمین‌های اشغالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم و کابینه وی شدت گرفته است./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار