طرح شوم صهیونیست‌ها برای گذرگاه رفح-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

طرح شوم صهیونیست‌ها برای گذرگاه رفح

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از طرح شوم مقامات این رژیم برای گذرگاه رفح در جنوب نوار غزه پرده برداشتند.
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۱ - ۱۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 30
کد خبر: ۲۴۷۶۶۷

به گزارش راهبرد معاصر، رسانه‌های رژیم صهیونیستی طرح شوم مقامات این رژیم برای گذرگاه رفح در جنوب نوار غزه را فاش کردند.

 

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ارتش این رژیم منطقه حائل را به طول ۱۴ کیلومتر از محور فیلادلفیا گسترش خواهد داد.

 

این شبکه تلویزیونی صهیونیستی هدف از این اقدام متجاوزانه صهیونیست‌ها را تخریب تونل‌های مقاومت و حفظ آنچه دستاوردهای ارتش رژیم صهیونیستی در رفح خواند، عنوان کرد.

 

همچنین این رسانه صهیونیستی اعلام کرد که قرار است گذرگاه رفح در محلی جدید، در اطراف گذرگاه «کرم ابوسالم» و در نقطه تلاقی مرزها بنا شود.

 

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شد که این رژیم، مصر، فلسطینیان و آمریکا در مدیریت گذرگاه جدید رفح به صورت مشترک نقش ایفا خواهند کرد.

 

این رسانه عبری زبان تصریح کرد که بر اساس برآوردهای صهیونیستی حمله به رفح به وضعیتی رسیده است که رژیم صهیونیستی می‌تواند نیروهای تاکتیکی خود را از این منطقه خارج کند.

 

گفتنی است چندی پیش گذرگاه زمینی رفح در جنوب نوار غزه پس از اشغال از سوی ارتش متجاوز رژیم صهیونیستی به کلی به آتش کشیده و تخریب شد./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده