روز ۲۶۹ طوفان الاقصی/ خانه‌های فلسطینی‌ها در رفح با خاک یکسان شدند-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

روز ۲۶۹ طوفان الاقصی/ خانه‌های فلسطینی‌ها در رفح با خاک یکسان شدند

بمباران وحشیانه مناطق مختلف نوار غزه و فاش شدن یک جنایت جنگی دیگر در این باریکه توسط رژیم صهیونیستی از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۸ - ۱۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 01
کد خبر: ۲۴۷۸۰۹

به گزارش راهبرد معاصر، در حالی که حملات زمینی و هوایی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه همچنان ادامه دارد رژیم صهیونیستی در میان سکوت جوامع بین المللی از اسرای فلسطینی به عنوان سپرهای انسانی استفاده می‌کند.

 

خانه‌های فلسطینی‌ها در رفح با خاک یکسان شدند

خبرنگار شبکه المیادین گزارش داد که حملات هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه مناطق مختلف نوار غزه طی ساعات بامداد و صبح امروز چندین شهید و زخمی برجای گذاشت.

 

در جریان حمله عناصر صهیونیست به گروهی از فلسطینی‌ها در محله الصبره واقع در جنوب شهر غزه چندین تن به شهادت رسیده و تعدادی دیگر زخمی شدند.

 

رسانه‌های محلی گزارش دادند ساختمان‌های مسکونی در منطقه الشاکوش واقع در شمال غرب رفح در جنوب غزه با خاک یکسان شدند.

 

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک مسجد در اردوگاه البریج واقع در مرکز نوار غزه را نیز بمباران کردند.

 

این در حالی است که حملات توپخانه ای گسترده رژیم صهیونیستی علیه مناطق مختلف نوار غزه به ویژه مناطق شرق استان خان یونس همچنان ادامه دارد.

 

 

هاآرتص: ارتش آماده ورود به جنگ با حزب الله نیست / هزاران نفر کشته خواهند شد

از سوی دیگر روزنامه صهیونیستی هاآرتص در سرمقاله خود نوشت: در حالی که درگیری‌ها با حزب الله لبنان همچنان ادامه دارد وزرای راست گرای تندرو بر طبل جنگ در جبهه شمالی می‌کوبند.

 

به گزارش شبکه المیادین، در ادامه این سرمقاله آمده است: وزیر امور دارایی می‌گوید جنگ با حزب الله سریع و سخت خواهد بود اما این سخنان فریب دهنده است چرا که چنین جنگی می‌تواند به یک درگیری منطقه‌ای بیانجامد.

 

روزنامه عبری زبان هاآرتص ادامه داد: نسبت به آمادگی ارتش برای ورود به جنگ با حزب الله شک و تردیدهایی وجود دارد و پیش بینی می‌شود در صورت وقوع این جنگ خسارات سنگینی به جبهه داخلی وارد آمده و هزاران تن کشته شوند.

 

این روزنامه اضافه کرد، یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرده که راه کار سیاسی را بر جنگ ترجیح می‌دهد و این نظر تمام صهیونیست‌هایی است که خواهان بازگرداندن اسرا و ساکنان مناطق شمالی به خانه‌هایشان هستند./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده