اعتراف ژنرال اسرائیلی به باخت ارتش در غزه-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

اعتراف ژنرال اسرائیلی به باخت ارتش در غزه

یک ژنرال اسرائیلی رسما اعتراف کرد، اسرائیل در نوار غزه شکست سختی را متحمل شده است.
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۵ - ۱۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 03
کد خبر: ۲۴۸۱۴۴

به گزارش راهبرد معاصر؛ ژنرال احتیاط اسحق بریک در گفتگویی با شبکه تلویزیونی کان به صراحت اعلام کرد، ما در غزه شکست سختی را متحمل شده است.

او با اشاره به حرف و حدیث‌ها در رابطه با تدارک جهت جنگ با حزب الله هم اظهار داشت، من تاکید می‌کنم، اگر ارتش اسرائیل وارد جنگ با حزب الله شود، شکست ما اینبار راهبردی برای ما رقم خواهد خورد.

وی در عین حال خاطر نشان کرد، سخن گفتن از اینکه تا زمان از بین رفتن حماس به جنگ ادامه می‌دهیم فقط شعار است و سنخیتی با واقعیت ندارد.

به گفته این ژنرال احتیاط ارتش رژیم صهیونیستی، ارتش اسرائیل در حال حاضر بسیار خسته و فرسوده شده است، خبری از مهمات نیست، خودروهای نظامی هم دچار فرسودگی شده‌اند، هر روز هم بر شمار نیروهای احتیاط که از حضور در ارتش استنکاف می‌کنند، افزوده می‌شود.

شبکه تلویزیونی کان همچنین در گزارشی خبر داد فرماندهان ارشد ارتش اسرائیل که در نوار غزه فعال هستند، تاکید می‌کنند، نیروهای نظامی تحت امرشان دچار فرسودگی شده‌اند و فاصله زیادی هم با از بین بردن تونل‌های حماس و یا از بین بردن تیپ رفح حماس داریم.

موسسه رادیو و تلویزیون رسمی رژیم صهیونیستی به نقل از فرماندهان لشکرهای حاضر در جنگ غزه تاکید کرد، بعد از 9 ماه جنگ شدید، شاهد فرسودگی و خستگی شدیدی در صفوف نظامیان خود هستیم، در حالی که موج اعتراضات بین نظامیان به دلیل تبعیض در خدمت نظامی روز به روز گسترش پیدا می‌کند و این امر تاثیرات منفی خود را بر عملکرد آنها می‌گذارد./تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار