فتاح: راه نظام اسلامی با حضور جلیلی ادامه می‌یابد-راهبرد معاصر
روایتی از ماجرای اعتراض یک نماینده به هیئت‌رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز سردار نائینی: باید برد عملیات رسانه‌‎ای سپاه متناسب با اقدامات این نهاد باشد تعطیلی برخی روزها در تهران در هفته آینده به‌دلیل گرمای هوا صحت دارد؟ باقری: توسعه سیاست همسایگی و رفع تحریم‌ها از اولویت های سیاست خارجه است منصوری: به بنیاد مستضعفان بازمی‌گردم اعتبارنامه پزشکیان توسط اعضای شورای نگهبان امضا شد وحیدی: به دنبال اخذ مجوز برای حضور سربازها در اربعین هستیم دستگیری ۲ سرکرده داعش توسط وزارت اطلاعات بازخوانی مطالبات رهبر انقلاب در مراسمات تنفیذ پزشکیان: قطعاً ما با وحدت می‌توانیم موفق شویم مخبر: شهیدرئیسی مردم را به عنوان پشتیبان دولت به صحنه آورد بهادری جهرمی: به گواهی آمار، دولت سیزدهم دولت تصمیم و اقدام بود تاکید ایران به استفاده از ارزهای محلی به جای دلار در مبادلات‌ بریکس معاون روابط عمومی سپاه منصوب شد دادستان دیوان محاسبات مشخص شد

فتاح: راه نظام اسلامی با حضور جلیلی ادامه می‌یابد

رئیس ستاد فرمان اجرایی حضرت امام گفت: دکتر جلیلی بازمانده از تبار شهیدان و جانبازان است و به فضل خدا، این مسیر در نظام اسلامی ادامه پیدا خواهد کرد.
تاریخ انتشار: ۲۰:۵۰ - ۱۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 03
کد خبر: ۲۴۸۱۶۱

به گزارش راهبرد معاصر؛ پرویز فتاح رئیس ستاد فرمان اجرایی حضرت امام در اجتماع مردم تهران در مصلی در حمایت از سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری طی سخنانی بیان کرد: بنده درباره‌ی انتخابات ریاست جمهوری در معرض مراجعه بودم ولی وقتی اصلح هست، ما تابعیم.

وی افزود: چند ساعت به پایان تبلیغات مجاز انتخابات مانده و خارج از ساعت کاری است و آمده‌ام اعلام کنم که ما پای کاندیدای اصلح ایستادیم؛ آقای جلیلی حامی کارگران و مستضعفان هستند. من چند سال رئیس بنیاد مستضعفان بوده‌ام و اطمینان دارم با حضور ایشان مستضعفان با امید به ایشان نگاه خواهند کرد.

رئیس ستاد فرمان اجرایی امام تصریح کرد: دکتر جلیلی بازمانده از تبار شهیدان و جانبازان است و به فضل خدا، این مسیر در نظام اسلامی ادامه پیدا خواهد کرد.

فتاح خاطر نشان کرد: راه نظام اسلامی و رهبری عزیز با حضور دکتر جلیلی ادامه می‌یابد./تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار