پیام تبریک سرلشکر رشید به پزشکیان-راهبرد معاصر

پیام تبریک سرلشکر رشید به پزشکیان

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) در پیامی به پزشکیان تاکید کرد:نیروهای مسلح مانند همیشه،تمام ظرفیت‌های خود را درچارچوب ماموریت‌های مصوب و تدابیر فرمانده معظم کل قوا در مسیر حمایت و پیشبرد برنامه‌ها و تحقق اهداف قانونی دولت جنابعالی قرار می‌دهد.
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۴ - ۱۸ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 08
کد خبر: ۲۴۸۸۱۷

به گزارش راهبرد معاصر؛ سردار سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) با صدور پیامی انتخاب مسعود پزشکیان در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان

منتخب گرامی ملت شریف و عزیز ایران اسلامی

موفقیت جنابعالی در جلب اعتماد و کسب اکثریت آرای ملت سربلند ایران اسلامی، برای تصدی سمت خطیر ریاست جمهوری اسلامی ایران، عطیه ای الهی و فرصتی مغتنم از جانب خدای سبحان و کریم برای خدمت به مردم شریف و تحقق و صیانت از آرمان های متعالی نظام اسلامی و منویّات حکیمانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (س) است.

 

این توفیق بزرگ را به جنابعالی که از سابقه مدیریت جهادی و انقلابی و روحیه و منش مردمی و حضور موثر و پیوسته در میدان‌های دفاع از انقلاب اسلامی در برهه‌های مختلف برخوردار بوده‌اید، صمیمانه تبریک می‌گویم.

 

نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به منزله بازوی دفاعی-امنیتی نظام و یکی از ارکان اصلی اقتدار ملی، مانند همیشه، تمام ظرفیت‌های خود را در چارچوب ماموریت‌های مصوب و تدابیر فرمانده معظم کل قواحضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی)، در مسیر حمایت و پیشبرد برنامه‌ها و تحقق اهداف قانونی دولت جنابعالی قرار خواهد داد و هرگونه توفیقات دولت را توفیق خود می‌داند.

 

فرمانده  قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص)

سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید/ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده