۹ هزار و ۶۰۰ فلسطینی در اسارت رژیم صهیونیستی هستند-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

۹ هزار و ۶۰۰ فلسطینی در اسارت رژیم صهیونیستی هستند

جمعیت اسرای فلسطینی با صدور بیانیه‌ای از اسارت و شکنجه فلسطینیان در بند رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۰ - ۲۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 10
کد خبر: ۲۴۹۱۹۶

به گزارش راهبرد معاصر، رژیم صهیونیستی از زمان آغاز جنگ غزه در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تاکنون به طور گسترده اقدام به دستگیری غیرنظامیان فلسطینی در کرانه باختری کرده است.

 

بر این اساس، جمعیت اسرای فلسطینی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد اکنون بیش از ۹ هزار و ۶۰۰ زندانی که در کرانه باختری و قدس شرقی بازداشت شده اند در زندان‌های رژیم صهیونیستی در اسارت به سر می‌برند.

 

هزاران تن از این افراد در بازداشت اداری به سر می‌برند. در این نوع بازداشت افراد نه به دلیل آنچه در گذشته انجام داده اند، بلکه به دلیل ترس از آنچه در آینده انجام خواهند داد بازداشت می‌شوند. این افراد بدون برگزاری دادگاه و تفهیم اتهام اکنون ماه هاست که در زندان‌های رژیم صهیونیستی هستند.

 

نظامیان صهیونیست اکنون به طور روزانه با یورش به مناطق مختلف کرانه باختری اقدام به بازداشت فلسطینیان می‌کنند.

 

جمعیت اسرای فلسطینی می‌گوید بسیاری از بازداشت شدگان از بدرفتاری و شکنجه در زندان‌های رژیم صهیونیستی خبر داده اند.

 

ایتمار بن گویر، وزیر افراطی امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به تازگی با صدور فرمانی خواستار کاهش جیره غذایی زندانیان فلسطینی در بند این رژیم شده است. نهادهای حقوق بشری می‌گویند این اقدام تلاشی برای استفاده از گرسنگی به عنوان یک شکنجه است./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده