بازداشت مردی که در مقابل ماموران زورگیری کرد-راهبرد معاصر

بازداشت مردی که در مقابل ماموران زورگیری کرد

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک زورگیر در حین زوگیری در محله مشیریه خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۹:۱۴ - ۲۸ آذر ۱۴۰۲ - 2023 December 19
کد خبر: ۲۱۹۲۴۲

به گزارش راهبرد معاصر؛ سرهنگ رسول بهرامی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت و زورگیری توسط افراد زورگیر در محله مشیریه رسیدگی به موضوع و دستگیری سارقان در دستورکار ماموران عملیات کلانتری ۱۶۹ مشیریه قرار گرفت و در همین راستا نیز گشت‌زنی‌های هدفمند ماموران در این منطقه افزایش پیدا کرد.

وی با بیان اینکه ماموران در حین گشت‌زنی در محله مشیریه و داخل پارک آزادگان با یک فرد در حال زورگیری و اخاذی از شهروندان مواجه شدند، گفت: ماموران مشاهده کردند که این فرد با سلاح سردی که در دست داشت به زور تلفن همراه یک شهروند رابه سرقت برده و قصد فرار از محل را داشت که ماموران برای دستگیری او وارد عمل شدند.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران سریعا برای دستگیری این فرد وارد عمل شدند، گفت: در همین راستا نیز یک تعقیب و گریز میان متهم و ماموران شکل گرفت، اما دقایقی بعد ماموران در یک عملیات پلیسی متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین متهم مورد بازرسی قرار گرفت که در جریان آن از متهم دو دستگاه تلفن همراه، پاور بانک و یک قبضه سلاح سرد کشف و ضبط شد.

بهرامی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفـت: متهم در جریان بازجویی‌های انجام شده به بزه انتسابی و سرقت تلفن همراه به روش زورگیری و با تهدید سلاح سرد اعتراف کرد. همچنین تاکنون دو نفر از مالباختگان که همان روز مورد زورگیری و سرقت قرار گرفته بودند متهم را به عنوان زورگیر تلفن همراه خود شناسایی کرده اند.

وی با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف دیگر جرایم احتمالی ارتکابی از سوی متهم ادامه دارد، خاطرنشان کرد: برای متهم پرونده‌ای تشکیل شده و او به همراه پرونده متشکله و ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. / ایسنا

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار