پورموسوی:داور عجولانه برای پرسپولیس پنالتی گرفت-راهبرد معاصر

پورموسوی:داور عجولانه برای پرسپولیس پنالتی گرفت

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان اعتقاد دارد، داور دیدار تیمش مقابل پرسپولیس عجولانه به سود سرخپوشان اعلام پنالتی کرده است.
تاریخ انتشار: ۲۰:۲۲ - ۲۸ آذر ۱۴۰۲ - 2023 December 19
کد خبر: ۲۱۹۲۵۹

به گزارش راهبرد معاصر؛ سیروس پورموسوی پس از تساوی 2 - 2 تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: این مساوی برای ما باارزش بود؛ مساوی مقابل تیمی که فصل گذشته قهرمان سه‌گانه شد و سابقه نایب قهرمانی آسیا را هم دارد. بازی‌های خوبی از اولین بازی لیگ تا امروز انجام دادیم. فکر می‌کنم این مساوی خیلی برای‌مان ارزشمند بود و بچه‌ها نشان دادند در هفته‌هایی هم که باختیم، اما شایستگی پیروزی را داشتیم، مثل همین بازی که فکر می‌کنم متأسفانه داور روی آن صحنه پنالتی عجولانه تصمیم گرفت.

وی با اشاره به صحنه مربوط به گل اول پرسپولیس افزود: اعتقاد دارم اگر صحنه رخ داده در محوطه جریمه ما پنالتی باشد، در هر بازی باید بیش از 10 پنالتی گرفته شود! قبل از این صحنه و در محوطه جریمه پرسپولیس بارها بازیکنان ما را زدند و انداختند، اما متأسفانه داور از آن صحنه‌ها چشم‌پوشی کرد و این صحنه را هم که فکر می‌کنم برخوردی نبود، پنالتی گرفت. من صحنه را در بین دو نیمه دیدم. بازیکن حریف خودش در حال افتادن بود، اما زرنگی کرد و داور هم پنالتی گرفت. در واقع بازیکن پرسپولیس از ما پنالتی نگرفت.

پورموسوی همچنین خاطر نشان کرد: ما همین امروز شاید هفت هشت بازیکن اصلی را نداشتیم. ابتدای فصل سه مهاجم اصلی را از دست دادیم و چند بازیکن دیگر نیز در دیدار امروز غایب بودند. مگر بضاعت ما چقدر است که هفت بازیکن اصلی را نیز نداشته باشیم؟ خدا را شکر بچه‌ها با تمام وجود بازی کردند و از همه آنها تشکر می‌کنم. به همچنین به طور ویژه از هواداران تشکر می‌کنم. فکر می‌کنم تا زمانی که هواداران پشت تیم باشند، این تیم به راحتی به هیچ تیمی باج نمی‌دهد و من از همه هواداران تشکر می‌کنم. نتیجه دیدار امروز مساوی نبود و از نظر من برد بود و و این برد را تقدیم به هواداران می‌کنم./تسنیم

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار