شکایت باشگاه پرسپولیس از مدیرعامل استقلال-راهبرد معاصر

شکایت باشگاه پرسپولیس از مدیرعامل استقلال

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس طی شکایتی از مدیر عامل باشگاه استقلال، پیگیر اتهامات او خواهد شد.
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۱ - ۲۹ آذر ۱۴۰۲ - 2023 December 20
کد خبر: ۲۱۹۳۳۲

به گزارش راهبرد معاصر ؛ سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: او که انتشار نامه فدراسیون فوتبال را به عوامل باشگاه پرسپولیس نسبت داده، قطعا باید در محاکم قضایی پاسخگوی اتهامات خود باشد.

 

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس قهرمان بلامنازع فوتبال ایران پیوسته در مسیر قهرمانی حرکت می‌کند و قطعا قهرمان لیگ بعد از هفته پایانی مشخص می‌شود.

 

باشگاه پرسپولیس طی شکایتی از مدیر عامل باشگاه استقلال در خصوص مطالبی که برای تشویش اذهان عمومی و فرار از واقعیت عنوان می‌شود، پیگیر مواردی است که روی میز کمیته انضباطی این دست و آن دست می‌شود و آنها برای فرار از قانون و مقررات و آئین نامه فوتبال، دست به دامان ارتباطات و استفاده از نام فدراسیون و ارکان مختلف آن می‌شوند.

باشگاه پرسپولیس برای موفقیت خود برنامه دارد و بی شک به برنده چند بازی و قهرمان نیم فصل، جام قهرمانی اهدا نمی‌شود. بهتر است شما به فکر حفظ شرایط خود در رده‌های چهارم به بعد جدول رده‌بندی باشید تا شاید بتوانید برای لیگ قهرمانان سهمیه بگیرد تا هواداران خودتان را به جان این و آن نیندازید.

 

مدیر عامل باشگاه استقلال مدعی شده است که باشگاه پرسپولیس فشار زیادی برای رسیدگی پرونده آنها به ارکان قضایی فدراسیون می‌آورد در صورتی که در جایی دیگر از صداقت و وفاداری و قانونمداری ریاست و ارکان فدراسیون صحبت می‌کند! واقعا باید برای چنین تفکر و چنین نگرشی، نگران باشگاه استقلال بود. شما که مدعی هستید تخلفی صورت نگرفته است، پس نگران چه چیزی هستید؟! نکته جالب‌تر اینکه ایشان نظر ارکان انضباطی، باشگاهها و اصحاب رسانه را به مواردی دیگر و ۲۰۰ نامه محرمانه دیگر حساس‌تر کرد.

 

مدیر عامل باشگاه استقلال از حرفه‌ای بودن ریاست فدراسیون فوتبال صحبت می‌کند و اینکه ارکان قضایی فدراسیون تحت هیچ شرایطی از قانون سر باز نمی‌زنند، پس نگران چه چیزی هستید و چرا باشگاه پرسپولیس را محکوم به فشار روی فدراسیون و ارکان قضایی می‌کنید؟!

 

مدیر عامل باشگاه استقلال نباید زیاد نگران باشد، چرا که تا پایان فصل بازیهای زیادی در جریان است و به طور مستند شاهد آن است که با توجه به کسر امتیاز از پرسپولیس و سپاهان، این دو باشگاه همچنان مدعیان واقعی و اصلی قهرمانی بوده و هستند.

 

باشگاه پرسپولیس نیازی ندارد که به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فشار وارد کند چرا که مدارک و اسناد مشهود، واضح و حاضر است. البته اگر فشار باشگاه استقلال این مدارک را تحت تاثیر و تحریف قرار ندهد./خبرورزشی

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار