خدمت‌رسانی به موقع و مطلوب به مسافران نوروزی استان تهران-راهبرد معاصر

خدمت‌رسانی به موقع و مطلوب به مسافران نوروزی استان تهران

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران بر ضرورت خدمت رسانی به موقع و مطلوب به مسافران نوروزی این استان تاکید کرد.
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۴ - ۰۳ فروردين ۱۴۰۳ - 2024 March 22
کد خبر: ۲۳۳۶۹۴

به گزارش راهبرد معاصر، سید عباس جوهری شامگاه پنج شنبه با تاکید بر خدمت رسانی به موقع و مطلوب به مسافران نوروزی استان تهران از بازدید سرزده از محل استقرار دستگاه‌های خدمات رسان خبر داد.

 

جوهری ضمن تشکر از فعالیت‌های شبانه روزی دستگاه‌های خدمات رسان استان تهران از مطلوب بودن سطح خدمات در ایام نوروز خبر داد و گفت: در ایام تعطیلات نوروزی نیرو‌ها و عوامل و تجهیزات دستگاه‌های خدمت رسان به صورت آماده باش کامل هستند و به ارائه خدمات مورد نیاز شهروندان، مسافران نوروزی که مقصدشان تهران است و یا به صورت گذری از پایتخت عبور می‌کنند، می‌پردازند.

 

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران هدف از این بازدید را عرض خدا قوت به دستگاه‌های خدمات رسان از قبیل پلیس، هلال احمر، آتش نشانی، میراث فرهنگی و نیرو‌های شهرداری‌ها و سایر دستگاه‌ها عنوان کرد و افزود: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته و با تلاش مسئولان، همه دستگاه‌های امدادی و خدمت رسانی در جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی تمام توان خود را به کار گرفته‌اند.

 

وی در ادامه بر ضرورت نظارت و بازدید رؤسای دانشگاه‌های پزشکی از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی نیز تاکید و بیان کرد: حضور و بازدید مسئولان طی ایام نوروز، سبب دلگرمی و رضایتمندی مردم می‌شود./ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده