واکنش کاپیتان استقلال به حضور در کمیته انضباطی-راهبرد معاصر

واکنش کاپیتان استقلال به حضور در کمیته انضباطی

احضار سید حسین حسینی به کمیته انضباطی واکنش کاپیتان استقلال را به همراه داشت.
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۸ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 April 21
کد خبر: ۲۳۷۲۱۹

به گزارش راهبرد معاصر؛ پس از پایان دیدار استقلال و آلومینیوم اراک که منجر به ورود یک هوادار زن به درون زمین شد، اتفاقاتی در کنار زمین رخ داد که حکم کمیته انضباطی و جریمه ۳۰۰ میلیونی سید حسینی را به دنبال داشت. کاپیتان استقلال همچنین یک جلسه تعلیقی نیز محکوم شد. این رأی واکنش سید حسین را در پایان بازی مقابل شمس آذر را نیز به دنبال داشت.

حسینی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران گفت که از کمیته انضباطی بابت سرعت عمل در صدور این رای تشکر می‌کند ضمن اینکه او جریمه ۳۰۰ میلیونی را فدای هواداری کرد که وارد زمین شده بود. این گفته‌ها منجر به احضار کاپیتان آبی‌ها به کمیته انضباطی شد.

سید حسین حسینی کاپیتان محبوب استقلال در واکنش به حواشی اخیر به رسانه رسمی باشگاه استقلال گفت: هر اقدامی‌که در اراک انجام دادم فقط در راستای حفظ آرامش و جلوگیری از تنش بود.

کاپیتان استقلال تاکید کرد: اتفاق غیر متعارف و غیر منتظره ای که در اراک رخ داد، چیزی نبود که ما تجربه مواجهه با آن را داشته باشیم. یک لحظه دیدم یک بانوی هوادار کنار زمین می‌دود و ماموران حراست ورزشگاه به سمت او می‌روند، احساس کردم به عنوان کاپیتان استقلال وظیفه دارم مانع تنش شوم. به هرحال ما فقط کارمان فوتبال بازی کردن نیست و مسئولیت‌های اجتماعی هم داریم. من خودم را در قبال هوادار مسئول می‌دانم. آن لحظه بهترین تصمیم این بود که برای حفظ آرامش و جلوگیری از تنش به سمت آن هوادار و ماموران حراست بروم و تلاش کنم ماجرا ختم به خیر شود.

کاپیتان استقلال ادامه داد: قطعا اگر به جای آن خانم، یک هوادار مرد استقلال هم در صحنه بود، همین کار را می‌کردم. رفتار جیمی‌جامپ‌ها را به هیچ وجه تایید نمی‌کنم ولی خودم را در قبال هوادار استقلال مسئول می‌دانم. آن لحظه هم قصد دخالت در کار ماموران را نداشتم و فقط می‌خواستم از ایجاد تنش جلوگیری کنم.

سید حسین حسینی افزود: در تمام این سالها که به شکل حرفه ای فوتبال کردم، تابع قوانین کشور بودم و هستم و اعتقاد دارم فوتبالیست‌ها به این دلیل که در کانون توجه قرار دارند باید بیشتر از دیگران قانون را رعایت کنند و هیچ کس هنجارشکنی و بی قانونی از من ندیده است.

حسینی اضافه کرد: در این ماجرا هم احساس می‌کنم سو برداشت شده است. حقیقتش چون نیتم فقط حفظ آرامش و جلوگیری از تنش بود، از حکم کمیته انضباطی و جریمه سنگین مالی جا خوردم. بعد از بازی شمس آذر هم منظورم این بود که عیبی ندارد اگر به خاطر هواداران استقلال جریمه شوم و به هیچ وجه قصدم این نبود که به حکم کمیته انضباطی اهانت کنم.

کاپیتان استقلال در پایان گفت: اگر از حرف من سو برداشت شده لازم می‌دانم توضیح بدهم و خیلی شفاف بگویم؛ نه از رفتارم در اراک و نه از حرف‌هایم در میکسدزون ورزشگاه آزادی قصد دخالت در کار ماموران نیروی انتظامی‌یا اعتراض به قانون را نداشتم و فقط می‌خواستم از تنش جلوگیری کنم. اگر کاری کردم و حرفی زدم فقط هدفم حمایت از هواداران استقلال بود.

او ادامه داد: هیچ وقت در کار ماموران که برای حفظ نظم و امنیت به ورزشگاه می‌آیند دخالت نکردم و نمی‌کنم و در اراک هم هدفم حفظ آرامش و جلوگیری از تنش بود. الان هم فقط به بازی‌های استقلال فکر می‌کنم، شش فینال تا قهرمانی در پیش داریم و اصلا دوست ندارم تمرکزم را روی مسائل دیگر بگذارم. مطمئنا از امروز برای هدفمان تلاش مضاعف می‌کنیم تا هواداران را خوشحال کنیم./ورزش سه

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده