رئیس‌جمهور وارد پاکستان شد-راهبرد معاصر
سانحه برای بالگرد رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی محسن رضایی: مجلس آینده نیاز به وحدت‌ در درون و هم‌افزایی با قوای دیگر دارد کدام مجلس در رأس امور است؟ ۱+۳ گزینه مطرح برای ریاست مجلس خبرگان امیر نصیرزاده: دشمنان علیه ایران تغییر رویکرد داد‌ه‌اند حضور ناو سپاه در محل استقرار نیروهای آمریکایی در نزدیکی جزیره گارسیا سفر رئیس اقلیم کردستان به تهران و هیاهوی غرب سخنگوی دولت: انتخاب ارکان داخلی مجلس با نمایندگان منتخب است آیت الله رئیسی: رابطه بین ایران و آذربایجان ناگسستنی است بانکی‌پور: امیدواریم در پنج سال آینده به نرخ باروری ۲.۵ برسیم سرلشکر سلامی: در عملیات وعده صادق قلب استکبار را هدف گرفتیم وزیر کشور: کمبودهای قانونی درباره نگهداری حیوانات را باید تکمیل کنیم قالیباف: گزارش نظارتی در خصوص تامین اقلام اساسی سه شنبه در مجلس قرائت می‌شود ماموریت قالیباف به کمیسیون عمران برای بررسی سیل مشهد دستور کار مجلس امروز 30 اردیبهشت 1403

رئیس‌جمهور وارد پاکستان شد

رئیس‌جمهور که به دعوت رسمی همتای پاکستانی خود و در رأس هیاتی عالیرتبه به پاکستان سفر کرده است، دقایقی پیش وارد این کشور شد.
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۸ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 April 22
کد خبر: ۲۳۷۳۰۳

به گزارش راهبرد معاصر، ایت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور اسلامی ایران به دعوت رسمی همتای پاکستانی خود و در رأس هیأتی عالیرتبه از مقامات اقتصادی و سیاسی، دقایقی پیش وارد پاکستان شد.


آیت‌الله رئیسی در بدو ورود مورد استقبال جمعی از مقامات ارشد پاکستان قرار گرفت. مراسم استقبال رسمی از رئیس‌جمهور کشورمان تا ساعاتی دیگر از سوی محمد شهباز شریف نخست‌وزیر پاکستان نیز در محل کاخ نخست وزیری برگزار خواهد شد.


رئیس‌جمهور در سفر ۲ روزه خود پس از استقبال رسمی از سوی نخست‌وزیر پاکستان، با «محمد شهباز شریف» دیداری خصوصی خواهد داشت و سپس طرفین در نشست مشترک هیأت‌های عالیرتبه دو کشور حضور خواهند یافت.


رئیس‌جمهور در این سفر همچنین با «آصف‌ علی زرداری» همتای پاکستانی خود دیدار خواهد کرد و علاوه بر آن، با سفر به برخی شهرهای دیگر این کشور با علما، نخبگان، تجار و فعالان اقتصادی نیز دیدار و گفت‌وگو می‌کند.


سفر به شهر لاهور نیز به عنوان قلب فرهنگی پاکستان و شهر کراچی به عنوان قلب اقتصادی این کشور از دیگر برنامه‌های رئیس‌جمهور در ادامه سفرش به پاکستان خواهد بود./ فارس

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار