روز ۲۰۵ طوفان الاقصی/ تداوم بمباران بخش‌های مسکونی نوار غزه-راهبرد معاصر

روز ۲۰۵ طوفان الاقصی/ تداوم بمباران بخش‌های مسکونی نوار غزه

تداوم بمباران بخش‌های مسکونی نوار غزه و جنوب لبنان و گلوله باران نظامیان صهیونیست توسط رزمندگان فلسطینی در کرانه باختری از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۴ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 April 28
کد خبر: ۲۳۸۲۲۶

به گزارش راهبرد معاصر، در حالی که بمباران بخش‌های مسکونی نوار غزه و جنوب لبنان توسط رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد، رسانه‌های عبری زبان از ترس و وحشت مقامات این رژیم نسبت به احتمال صدور حکم بازداشت آنها توسط دیوان کیفری بین المللی خبر می‌دهند.

 

بمباران بخش‌های مسکونی نوار غزه ادامه دارد

خبرنگار شبکه المیادین تاکید کرد که در جریان بمباران خانه‌های مسکونی در محله النصر واقع در رفح دست کم ۱۰ فلسطینی به شهادت رسیدند و چند تن دیگر زخمی شدند.

 

شبکه الجزیره نیز از وقوع ۲ حمله هوایی علیه منطقه‌های الزوایده و المغراقه واقع در مرکز نوار غزه خبر داد.

 

طی بامداد امروز جنوب لبنان نیز شاهد حمله‌های شدید جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بود.

 

تداوم بمباران بخش‌های مسکونی نوار غزه

شبکه الجزیره گزارش داد که شهرک‌های «مارون الرأس»، «طیرحرفا» در جنوب لبنان شش مرتبه هدف حمله هوایی رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

 

شبکه خبری المیادین نیز گزارش داد که جنگنده‌های ارتش اشغالگر صهیونیستی دو منطقه «مارون الراس» و «طیرحرفا» در جنوب لبنان را چندین نوبت بمباران کردند.

 

لازم به ذکر است که رژیم صهیونیستی برای جبران شکست‌های خود در مقابله با گروه‌های مقاومت فلسطین و لبنان، منطقه‌های غیر نظامی در غزه و جنوب لبنان را هدف قرار می‌دهد.

 

هراس مقامات صهیونیست از «سونامی» حکم بازداشت بین المللی

از سوی دیگر رسانه‌های عبری زبان از گسترش ترس و وحشت میان مقامات رژیم صهیونیستی نسبت به احتمال صدور حکم بازداشت آنها از سوی دیوان کیفری بین المللی خبر دادند.

 

روزنامه صهیونیستی معاریو به نقل از منابع آگاه گزارش داد: بنیامین نتانیاهو در ترس و وحشت نسبت به احتمال صدور حکم بازداشت خود به سر می‌برد.

 

این روزنامه در ادامه نوشت: نتانیاهو تماس‌های زیادی با طرف‌های مختلف به ویژه آمریکا برای ممانعت از صدور حکم بازداشت خود برقرار کرده است.

 

در این گزارش آمده است: پیش بینی می‌شود این احکام بازداشت دیر یا زود در حق نتانیاهو، رئیس ستاد مشترک ارتش و یوآو گالانت صادر شود.

 

شبکه المیادین نیز به نقل از رسانه‌های عبری زبان گزارش داد که صهیونیست‌ها می‌دانند دیوان کیفری بین المللی تصمیم گرفته حکم بازداشت مقامات سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی را صادر کند.

 

این رسانه‌ها گزارش دادند: نتانیاهو، گالانت، هالیوی و دیگر مسئولان تل آویو در معرض بازداشت قرار دارند.

 

منابع سیاسی در رژیم صهیونیستی نیز این تصمیم دیوان کیفری بین المللی را سونامی توصیف کردند که هر چیزی را می بلعد./ مهر

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار