فرصت دانشگاهیان برای ثبت نام یارانه اعتباری خرید کتاب-راهبرد معاصر
سانحه برای بالگرد رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی محسن رضایی: مجلس آینده نیاز به وحدت‌ در درون و هم‌افزایی با قوای دیگر دارد کدام مجلس در رأس امور است؟ ۱+۳ گزینه مطرح برای ریاست مجلس خبرگان امیر نصیرزاده: دشمنان علیه ایران تغییر رویکرد داد‌ه‌اند حضور ناو سپاه در محل استقرار نیروهای آمریکایی در نزدیکی جزیره گارسیا سفر رئیس اقلیم کردستان به تهران و هیاهوی غرب سخنگوی دولت: انتخاب ارکان داخلی مجلس با نمایندگان منتخب است آیت الله رئیسی: رابطه بین ایران و آذربایجان ناگسستنی است بانکی‌پور: امیدواریم در پنج سال آینده به نرخ باروری ۲.۵ برسیم سرلشکر سلامی: در عملیات وعده صادق قلب استکبار را هدف گرفتیم وزیر کشور: کمبودهای قانونی درباره نگهداری حیوانات را باید تکمیل کنیم قالیباف: گزارش نظارتی در خصوص تامین اقلام اساسی سه شنبه در مجلس قرائت می‌شود ماموریت قالیباف به کمیسیون عمران برای بررسی سیل مشهد دستور کار مجلس امروز 30 اردیبهشت 1403

فرصت دانشگاهیان برای ثبت نام یارانه اعتباری خرید کتاب

اعضای هیئت علمی، کادر آموزشی و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای در سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تا ۲۹ اردیبهشت برای ثبت نام یارانه اعتباری خرید کتاب فرصت دارند.
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۲ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 11
کد خبر: ۲۴۰۲۲۷

به گزارش راهبرد معاصر؛ دانشگاه فنی و حرفه‌ای اعلام کرد: یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان 700 هزار تومان است که از این مقدار 420 هزار تومان سهم مشارکت دانشجویان و طلاب بوده و 280 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

 

سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیات علمی و مدرسان رسمی دانشگاه 800 هزار تومان است که از این مقدار معادل 400 هزار تومان سهم عضو هیات علمی، کادر آموزشی دانشگاه و 400 هزار تومان نیز برعهده معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

 

یارانه اعتباری خرید کتاب (بُن کتاب) صرفاً در بخش مجازی سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قابل استفاده است و به‌صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص پیدا می‌کند.

 

اعضای هیات علمی، کادر آموزشی دانشگاه و دانشجویان سراسر کشور در صورتی که اطلاعاتشان از سوی مراکز ذیربط به ستاد نمایشگاه ارسال شده باشد، می‌توانند از آغاز سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران (از نوزدهم اردیبهشت ماه 1403) به نشانی اینترنتی: https://book.icfi.ir مراجعه و پس از ثبت‌نام/ ورود به سامانه نمایشگاه مجازی کتاب در قسمت پروفایل، درخواست خود را برای دریافت یارانه اعتباری ثبت کنند. گفتنی است هزینه ارسال کتاب برای خریداران بخش مجازی نمایشگاه رایگان است. متقاضیان در صورت مغایرت و یا نبود اطلاعات در سامانه نمایشگاه مجازی کتاب با شماره تلفن 02142350308 تماس حاصل کنند./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار