هلاکت ۱۵ سرباز اسرائیلی در شرق رفح-راهبرد معاصر

هلاکت ۱۵ سرباز اسرائیلی در شرق رفح

نیرو‌های القسام با حمله به نظامیان صهیونیستی در شرق رفح موفق شدند ۱۵ تن از سربازان ارتش اشغالگر را به هلاکت برسانند.
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۷ - ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 18
کد خبر: ۲۴۱۲۲۰

به گزارش راهبرد معاصر، گردان‌های عزالدین القسام، شاخه‌ی نظامی جنبش حماس صبح شنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند مجاهدان آن‌ها توانستند ۱۵ سرباز صهیونیستی را در شرق رفح از بین ببرند.

 

براساس گزارش سما الاخباریه، این گردان‌ها افزودند: نیروهای القسام خانه‌ای را هدف قرار دادند که در آن تعداد زیادی از سربازان با دستگاه‌های ضدنفر محاصره شده بودند، پس از آن مجاهدان ما به خانه هجوم بردند و با مسلسل‌های سبک و مسلسل از فاصله صفر با سربازان باقی‌مانده درگیر شدند. این درگیری در محله التنور در شرق رفح اتفاق افتاده است.

 

پس از گذشت بیش از هشت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

 

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌ جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

 

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از نزدیک به هشت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را نیز به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است./ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده