امیر نصیرزاده: دشمنان علیه ایران تغییر رویکرد داد‌ه‌اند-راهبرد معاصر

امیر نصیرزاده: دشمنان علیه ایران تغییر رویکرد داد‌ه‌اند

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ‌با بیان اینکه دشمن تغییر رویکرد داده و ما باید در جبهه دیگری آماده باشیم، گفت: در غزه هرشکلی از نقص حقوق بشر و جنایت جنگی انجام شده در حالی که همچنان به رژیم صهیونیستی کمک می‌کنند.
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۲ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 19
کد خبر: ۲۴۱۴۳۸

به گزارش راهبرد معاصر؛ امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در  مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و گردان‌های بسیج مستقر در استان اظهار داشت: استان ایلام دارای تاریخ بسیار کهن و فرهنگ غنی است که در آن قومیت های غیور و متعدد در طول سال‌های مختلف در کنار هم با صلح و صفا زندگی کردند.

 

وی با بیان اینکه ایلام تاریخ درخشانی در دفاع مقدس دارد؛ افزود: انصافا یک دفاع جانانه با حضور مردم شکل گرفت و جنگ یک ماه قبل از شروع رسمی در این استان آغاز شده و مردم این استان در تمامی دوران دفاع مقدس حضور درخشانی داشتند.

 

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه رویدادهای منحصر به فردی در دوران دفاع مقدس اتفاق افتاده که می‌شود با یک رویکرد فرهنگی و با استفاده از صوت و تصویر  آن را به نمایش گذاشت، گفت: در طول دفاع مقدس ایلام بارها مورد بمباران قرار گرفت اما این مردم ماندند و خانه های خودشان را ترک نکردند.

 

امیر نصیرزاده با بیان اینکه مقاومت مردم ایلام دشمن را عصبانی کرد و بی رحمانه مردم را مورد هدف قرار داده و به همین دلیل بود که حادثه بمباران زمین فوتبال اتفاق افتاده است، تصریح کرد: در دوران جنگ تحمیلی بیش از 600 بار تهاجم به ایلام صورت گرفته و اولین فرمانده شهید مربوط به ایلام است؛ همین مقاومت و جانفشانی نعمت میزبانی زائران عتبات عالیات را نصیب مردم ایلام کرده است.

 

وی با بیان اینکه پاداش مردم استان ایلام بود که خادم زائران اربعین باشند؛ نمایش اربعین قدرت‌نمایی در برابر استکبار جهانی و نماد اتحاد و همبستگی ملت‌های مسلمان است، گفت:  در غزه هرشکلی از نقص حقوق بشر و جنایت جنگی انجام شده در حالی که همچنان به رژیم صهیونیستی کمک می‌کنند به همین دلیل در برابر چنین دشمنی ما باید آماده باشیم.

 

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دشمن تغییر رویکرد داده و ما باید در جبهه دیگری آماده باشیم؛ خاطرنشان کرد: در برابر تغییر رویکرد دشمن به سمت جنگ نرم در بصیرت دینی و سیاسی و علمی از طریق  راههای مختلف باید قوی باشیم؛ پایبندی به فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی و همچنین  حفظ حجاب و عفاف یکی از موارد ضروری است که باید مراقب باشیم تا دشمن هویت ما را تغییر ندهد.

 

وی با بیان اینکه امروز می توانیم با قلم و نوشته ها و حضور در جامعه و جهاد تبیین انفاق در راه خدا انجام دهیم اما شرط آن نیت الهی و عمل جهادی است، گفت: وقتی خودمان قوی شدیم این انفاق را در سطح جامعه گسترش دهیم باید بدانیم که دشمن  با وجود شکست های متعدد فعال هست بنابراین ما هم باید فعال باشیم./تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار