حماس: اشغالگران تاوان وحشی‌گری خود را خواهند پرداخت-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

حماس: اشغالگران تاوان وحشی‌گری خود را خواهند پرداخت

جنبش حماس با تاکید بر لزوم انجام اقدام بین‌المللی برای توقف توحش صهیونیست‌ها در نوار غزه تاکید کرد که اشغالگران تاوان جنایت‌های خود علیه غیرنظامیان فلسطینی را می‌پردازند.
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۹ - ۰۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 23
کد خبر: ۲۴۶۵۹۸

به گزارش راهبرد معاصر، در پی افزایش جنایت‌های وحشیانه‌ای که دیروز ارتش اشغالگر در مناطق مختلف غزه مرتکب شد، جنبش حماس فلسطین با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: دشمن نازی صهیونیستی به حملات وحشیانه علیه غیرنظامیان بی دفاع در نوار غزه ادامه می‌دهد و کشتارهای هولناکی علیه کودکان، زنان و سالخوردگان مرتکب شده است.

 

در بیانیه حماس به این منظور آمده است که اشغالگران یک منطقه مسکونی را در اردوگاه الشاطی در غرب شهر غزه و محله التفاح و الزیتون و همچنین چادرهای آوارگان را در منطقه المواصی در غرب خان یونس و رفح هدف قرار دادند که منجر به شهادت ده‌ها غیرنظامی شد.

 

حماس افزود: این جنایت‌های وحشیانه صهیونیست‌ها در راستای ادامه جنگ نسل کشی است که اشغالگران از بیش از 8 ماه گذشته و با زیر پا گذاشتن همه قوانین بین‌المللی علیه غیرنظامیان در نوار غزه آغاز کرده‌اند.

 

این جنبش فلسطینی تاکید کرد: سلسله جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها علیه غیرنظامیان، مستلزم اقدامی موثرتر و جدی‌تر از سوی جامعه بین‌المللی و نهادهای آن است تا رژیم جنایتکار صهیونیستی را مجبور به توقف وحشی‌گری خود علیه مردم بی دفاع فلسطین در نوار غزه کند.

 

حماس بار دیگر تاکید کرد که اشغالگران و رهبران نازی آن تاوان جنایت‌های خود علیه مردم فلسطین را خواهند پرداخت و این جنایت‌ها هیچ تاثیری بر اراده مردم فلسطین ندارد و موجب عقب نشینی آنها از راه مبارزه و مقاومت نخواهد شد. تا زمانی که اشغالگران به طور کامل از سرزمین فلسطین اخراج شوند و دولت مستقل فلسطین به پایتختی قدس تشکیل گردد، مقاومت ملت فلسطین ادامه خواهد داشت.

 

این بیانیه بعد از آن صادر شد که ارتش رژیم اشغالگر در دو جنایت وحشیانه در محله التفاح و اردوگاه الشاطی غزه دست کم 50 فلسطینی را به شهادت رساند و ده‌ها تن را زخمی کرد.

 

بعد از ظهر دیروز صهیونیست‌ها محله التفاح و اردوگاه الشاطی در غزه را هدف حملات وحشیانه هوایی و توپخانه‌ای خود قرار دادند که در جریان آن تعداد زیادی از خانه‌ها کاملاً ویران شد و ده‌ها نفر که اغلب آنها زن و کودک بودند به شهادت رسیدند./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار