زاکانی: یارانه طلایی جای یارانه فعلی را نمی‌گیرد-راهبرد معاصر

زاکانی: یارانه طلایی جای یارانه فعلی را نمی‌گیرد

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری درباره نحوه یارانه طلایی گفت: میزان مصرف انرژی خانواده را هدف‌گذاری کرده است و یارانه طلایی جای یارانه فعلی را نمی‌گیرد.
تاریخ انتشار: ۲۳:۰۸ - ۰۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 23
کد خبر: ۲۴۶۷۵۴

به گزارش راهبرد معاصر؛  علیرضا زاکانی؛ نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری از شبکه خبر در ارتباط با سفرهای انتخاباتی در ایام تبلیغات ریاست جمهوری اظهار کرد: در طی این مدت   سفر‌های به استان‌های قم، البرز ، تبریز داشته‌ام.

وی همچنین با اشاره به اینکه حوزه تخصصی پزشکی هسته‌ای دارم، گفت: تلاش کردم علی‌رغم مشغل‌های کاری، حداقل هفته‌ای 3 ساعت در بیمارستان حضور پیدا کنم و  سعی کرده‌ام کار در بیمارستان رها نکنم.

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری  در ادامه این برنامه در پاسخ به سوالات مردمی در بخش‌های مختلف پاسخ داد.

 

زاکانی با بیان اینکه ما کشور ثروتمندی داریم، گفت: به واسطه این ثروت امکان خدمت برای کاملا مردم فراهم است.

وی اضافه کرد: نحوه برخورداری از این ثروت به صورت غیر عادلانه‌ای سبب می‌شود یک بخش از جامعه بهره‌مند شوند بیش از آنچه که محق و شرایط آن را دارند و یک بخشی از جامعه محروم بمانند. لذا ما در بخش توسعه رفاه 7 بسته را معرفی کردیم که یک بسته از آن یارانه طلایی است.

 

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه یارانه طلایی جای یارانه فعلی را نمی‌گیرد، ادامه داد: یارانه فعلی حرکت در مسیر ارائه مستقیم در قالب کالا می‌تواند تا 40 درصد افزایش داشته باشد و یارانه طلایی میزان مصرف انرژی خانوار را هدف‌گذاری کرده است./تسنیم

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده