حماس: نتانیاهو به خانواده اسرای اسرائیلی دروغ می‌گوید-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

حماس: نتانیاهو به خانواده اسرای اسرائیلی دروغ می‌گوید

عزت الرشق، از رهبران جنبش حماس فلسطین درباره مواضع و اظهارات اخیر نخست وزیر رژیم اسرائیل گفت که موضع واقعی نتانیاهو این است که توافقی حاصل نشود.
تاریخ انتشار: ۱۸:۵۶ - ۰۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 24
کد خبر: ۲۴۶۹۰۵

به گزارش راهبرد معاصر؛ عزت الرشق، از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) درباره مواضع و اظهارات اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که موضع واقعی نتانیاهو این است که توافقی حاصل نشود و فریب بدهند تا برای خود زمان خریده و به جنگ کشتاردسته جمعی در نوار غزه ادامه دهد.

عزت الرشق به اظهارات تلویزیونی روز گذشته بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اسرائیل درباره حقیقت موضع او در قبال آتش‌بس و مبادله اسرا، واکنش نشان داد و گفت که موضع واقعی نخست وزیر رژیم صهیونیستی عدم دستیابی به توافق و طفره رفتن برای خرید زمان بیشتر و ادامه جنگ و نسل‌کشی در غزه است.

این رهبر حماس گفت که برای جهانیان آشکار شده است که نتانیاهو با طرح بایدن و قطعنامه اخیر شورای امنیت در مورد آتش‌بس و مبادله اسرا مخالفت کرده است نه جنبش حماس.

عزت الرشق تصریح کرد که گفته‌های نتانیاهو در مورد دستیابی به توافقی جزئی و ادامه جنگ علیه غزه، ثابت می‌کند که او به خانواده‌های اسرای اسرائیلی دروغ می‌گوید و اهمیتی به زندگی فرزندان آنها نمی‌دهد.

وی افزود که اکنون توپ در زمین جنایتکار جنگی، نتانیاهو است و دولت آمریکا باید سکوت و جانبداری خود را کنار گذاشته و نتانیاهو و دولت او را برای توقف جنگ و نسل‌کشی در غزه تحت فشار قرار دهد.

این رهبر حماس بار دیگر بر موضع مثبت خود در تعامل با تلاش‌های واسطه‌های قطری و مصری با هدف دستیابی به توافقی برای توقف کامل جنگ، خروج نیرو‌های اشغالگر رژیم صهیونیستی از نوار غزه و مبادله اسرا تاکید کرد. / تسنیم

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده