اتفاق بزرگ نقل و انتقالاتی در باشگاه پرسپولیس-راهبرد معاصر

اتفاق بزرگ نقل و انتقالاتی در باشگاه پرسپولیس

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز پس از ۲۰ روز دوری از فعالیت‌های فوتبالی به باشگاه می‌رود.
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۴ - ۰۶ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 26
کد خبر: ۲۴۷۰۶۵

به گزارش راهبرد معاصر؛ مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به دلیل بروز برخی اتفاقات در برنامه فوتبال برتر در اواسط خرداد ماه به مدت ۲۰ روز از حضور در باشگاه پرسپولیس و فعالیت‌های ورزشی محروم شده بود با پشت سر گذاشتن این دوره ۲۰ روزه، از امروز در محل کار خود حاضر خواهد شد.

 

ظرف این مدت یکی از مهمترین اتفاقات مربوط به باشگاه پرسپولیس فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس بود که گفته می‌شود رضا درویش به شدت نسبت به این موضوع ناراحت و عصبانی است.


از افراد نزدیک به باشگاه پرسپولیس شنیدیم علیرضا بیرانوند به احتمال زیاد امروز خودش یا نماینده‌اش به باشگاه پرسپولیس می‌روند تا در دیدار با رضا درویش در این باره مذاکرات جدیدی را آغاز کنند.

 

ناگفته نماند؛ بیرانوند ۴۸ ساعت بعد از فسخ قرارداد نسبت به این اقدام خود ابراز پشیمانی و اعلام کرد که می‌خواهد هر طور شده در پرسپولیس بماند و با این تیم افتخارآفرینی کند. اما ظاهراً باشگاه پرسپولیس این بار با توجه به اتفاقات پایان فصل بیست و دوم (مذاکره با حجت کریمی) و اتفاقات اخیر تصمیم دیگری در سر دارد.

 

باید منتظر ماند و دید در دیدار احتمالی امروز بیرانوند یا نماینده‌اش با رضا درویش چه تصمیمی درباره دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس گرفته خواهد شد و آیا او مورد بخشش مدیرعامل پرسپولیس قرار خواهد گرفت یا نه./ خبرورزشی

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار