حزب الله لبنان مواضع رژیم صهیونیستی را درهم کوبید + فیلم-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

حزب الله لبنان مواضع رژیم صهیونیستی را درهم کوبید + فیلم

جنبش حزب‌الله لبنان در ادامه حملات علیه مواضع رژیم صهیونیستی، از حمله مجدد به محل استقرار نظامیان صهیونیست در مرز فلسطین اشغالی خبر داد.
تاریخ انتشار: ۲۰:۰۹ - ۰۶ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 26
کد خبر: ۲۴۷۲۰۹

به گزارش راهبرد معاصر؛ جنبش حزب‌الله لبنان امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که رزمندگان آن ساختمان محل استقرار نظامیان صهیونیست در شهرک صهیونیست‌نشین «المطله» را با سلاح مناسب هدف قرار دادند که مستقیما به هدف اصابت کرد.

حزب‌الله در بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگان این جنبش امروز در حمایت از ملت مقاوم فلسطین در نوار غزه و مقاومت قهرمان و شریف آن و در پاسخ به تجاوزات دشمن صهیونیستی به روستا‌های جنوبی لبنان به خصوص در دو شهرک الخیام و کفرشوبا، ساختمان محل استقرار نظامیان صهیونیست در شهرک المطله را با سلاح مناسب هدف قرار دادند که منجر به آتش‌سوزی در این ساختمان و کشته و زخمی شدن افراد داخل آن شد.

رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان همچنین بعد از ظهر امروز تجهیزات جاسوسی در اطراف پایگاه «برکه ریشا» را با سلاح مناسب هدف قرار دادند که منجر به تخریب آن شد. /المنار

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده