مجازات نتانیاهو برای وزرای غایب کابینه-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

مجازات نتانیاهو برای وزرای غایب کابینه

غیبت پیاپی وزرای رژیم صهیونیستی از شرکت در جلسات کابینه سبب شد تا بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم برای وزرای خاطی جریمه‌هایی را اعمال نماید.
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۵ - ۱۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 30
کد خبر: ۲۴۷۶۸۳

به گزارش راهبرد معاصر؛ در پی غیبت گسترده وزرای رژیم صهیونیستی در جلسات کابینه، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم با صدور فرمانی اعلام کرد کلیه وزرا برای غیبت در جلسات باید از وی کسب اجازه کنند.

نتانیاهو در همین راستا برای وزاری خاطی نیز مجازاتی را تعیین و اعلام کرد در صورتی که یک وزیر بیش از یک بار در هر فصل غیبت بدون مجوز داشته باشد، اجازه سفر از وی سلب خواهد شد.

افزایش تنش در درون کابینه رژیم صهیونیستی در ماه‌های اخیر به سوژه نخست رسانه‌های صهیونیستی بدل شده است.

پس از افشای جزئیات محتوای جلسات کابینه نتانیاهو توسط افراد حاضر در جلسات، نتانیاهو چندی قبل از نهاد‌های امنیتی درخواست کرد تا وزرای کابینه را توسط دستگاه دروغ سنج مورد آزمون قرار دهند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین خواستار ممنوعیت ورود تلفن‌های همراه به داخل جلسات کابینه پس از انتشار صحبت‌های رد و بدل شده در جلسات نزد رسانه‌های صهیونیستی شده بود. / تسنیم

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده