فرمانده گردان‌های طولکرم در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به شهادت رسید + عکس-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

 فرمانده گردان‌های طولکرم در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به شهادت رسید + عکس

در جریان حمله هوایی رژیم صهیونیستی به خانه‌ای در اردوگاه نورشمس، سعید الجابر از فرماندهان موسس گردان‌های طولکرم در کرانه باختری به شهادت رسید.
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۳ - ۱۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 30
کد خبر: ۲۴۷۶۹۱

به گزارش راهبرد معاصر؛ منابع محلی در کرانه باختری از شهادت سعید الجابر، از بنیانگذاران گردان‌های طولکرم در جریان حمله رژیم صهیونیستی به خانه‌ای در اردوگاه «نور شمس» خبر دادند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در جریان این عملیات ترور خانه‌ای را در محله «المنشیه» در اردوگاه «نور شمس» در طولکرم واقع در کرانه باختری بمباران کردند.

همزمان رادیو ارتش رژیم صهیونیستی نیز با اشاره به جزئیات این عملیات افزود جنگنده‌های اسرائیلی در جریان این حمله آپارتمانی را هدف قرار دادند که از مدت‌ها قبل تحت کنترل نیرو‌های اسرائیلی بوده و گمان می‌رود چهار نفر از اعضای گردان نورشمس در این ساختمان حضور داشته اند.

برخی از منابع فلسطینی اعلام کردند در این حمله علاوه بر شهادت شهید سعید الجابر، دست کم ۵ نفر دیگر نیز زخمی شده اند. / تسنیم

 فرمانده گردان‌های طولکرم در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به شهادت رسید + عکس

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده