پلیس آمریکا نوجوان ۱۳ ساله میانماری را به ضرب گلوله کشت-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

پلیس آمریکا نوجوان ۱۳ ساله میانماری را به ضرب گلوله کشت

پلیس ایالت نیویورک یک نوجوان ۱۳ ساله آسیایی را که در حال فرار، یک هفت‌تیر اسباب‌بازی در دست داشت به ضرب گلوله کشت.
تاریخ انتشار: ۲۱:۱۲ - ۱۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 30
کد خبر: ۲۴۷۷۳۰

به گزارش راهبرد معاصر؛ پلیس گفت مامورانش جمعه شب جلوی «نایا وی»، نوجوان ۱۳ ساله‌ای که گفته می‌شود یک پناهجوی میانماری بوده و نوجوان دیگری که همراهش بود را گرفتند، زیرا خصوصیات ظاهری آنها با مظنونان تحت تعقیب برای سرقت‌های اخیر در شهر «یوتیکا» مطابقت داشت.

هنگامی که ماموران از این دو نوجوان بازجویی می‌کردند، نایا پا به فرار گذاشت و پلیس هم به دنبال او رفت.

رئیس پلیس یوتیکا گفت ماموران چیزی شبیه به یک اسلحه دستی در محل حادثه پیدا کردند و یکی از ماموران به دنبال نایا دوید و او را به زمین خواباند و در حین درگیری، مامور دیگری اقدام به شلیک کرد که گلوله به سینه این نوجوان اصابت کرد و تا او را به بیمارستان برسانند، به دلیل شدت جراحت وارده جان باخت.

ویدئو‌های منتشر شده نایا را نشان می‌دهند که در حال فرار به ماموران می‌گوید: این اسلحه الکی است. با این حال به نظر می‌رسد پلیس تصور کرده که او فریاد می‌زند «این اسلحه است».

به گزارش بی‌بی‌سی، پلیس نیویورک و یوتیکا تحقیقات را آغاز کرده‌اند و خبر حادثه عصر شنبه و با تاخیر منتشر شده است. / ایسنا

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده