۱۰ هزار سرباز اسرائیلی فوراً مورد نیاز است-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

۱۰ هزار سرباز اسرائیلی فوراً مورد نیاز است

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد ارتش اسرائیل فورا به ۱۰ هزار سرباز اضافی نیاز دارد.
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۵ - ۱۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 01
کد خبر: ۲۴۷۸۸۲

به گزارش راهبرد معاصر؛ سازمان رادیو و تلویزیون اسرائیل به نقل از یوآو گالانت، وزیر جنگ این رژیم گفته است که ارتش اسرائیل فورا به ۱۰ هزار سرباز اضافی نیاز دارد.

شبکه خبری N۱۲ گزارش داد که گالانت به کمیته امور خارجه و دفاع گفت که ۴۸۰۰ نفر از افراد مورد نیاز می‌توانند از جامعه افراطی ارتدوکس اسرائیل به ارتش جذب و استخدام شوند.

هفته گذشته، دادگاه عالی رژیم صهیونیستی به اتفاق آرا حکم داد که ارتش باید برای خدمت سربازی از مردان یهودی افراطی ارتدوکس شروع کند. بر اساس برخی قوانین داخلی، مردان جامعه افراطی ارتدوکس به دلایل مذهبی از خدمت سربازی معاف شده بودند.

براساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی حملات نظامی زمینی ارتش اشغالگر به غزه و درگیری‌های شدید با مقاومت فلسطین، به بحران‌های روانی در میان سربازان اسرائیلی منجر شده است. در همین راستا، روزنامه صهیونیستی جروزالم پست در گزارشی به تاریخ ۱۵ ژوئن از عارضه استرس پس از سانحه که هزاران سرباز اشغالگر به دلیل شرکت در جنگ غزه متحمل شدند، صحبت کرد.

جروزالم پست به نقل از سازمان صهیونیستی نفقاسیم (جنبشی که برای ارائه حمایت همه جانبه در زمینه سلامت روان از سربازان ذخیره فعالیت می‌کند) تأیید کرد هزاران سرباز ارتش اسرائیل از غزه بازگشته اند که از اختلال استرس پس از سانحه رنج می‌برند. این سازمان افزود که بیش از ۱۰ هزار سرباز ذخیره درخواست خدمات روانی کرده اند./باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار