«اکونومیست»: تل‌آویو بزرگترین موشک‌باران را به چشم خواهد دید-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

«اکونومیست»: تل‌آویو بزرگترین موشک‌باران را به چشم خواهد دید

یک نشریه غربی اعتراف کرد که رژیم صهیونیستی در صورت ورود به جنگ با حزب الله لبنان شاهد بزرگترین موشک باران در تاریخ جعلی خود خواهد بود.
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳ - ۱۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 03
کد خبر: ۲۴۸۰۵۸

به گزارش راهبرد معاصر، نشریه اکونومیست به نقل از یکی افسران ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که حزب الله در سطح بالایی از آمادگی برای رویارویی با حمله زمینی این رژیم به لبنان در مقایسه با اوکراین در برابر روسیه قرار دارد.

 

این افسر صهیونیست اضافه کرد: مواضعی که ارتش فکر می‌کرد به خوبی استتار شده‌اند توسط حزب الله شناسایی و بارها مورد حمله قرار گرفته است.

 

در گزارش نشریه اکونومیست تاکید شده است: نگرانی‌ها نسبت به وقوع جنگ وحشتناک با حزب الله لبنان تشدید شده است چرا که در این صورت شاهد حملات پهپادهای انتحاری، قطع گسترده برق و بزرگترین موشک باران در تاریخ تل آویو خواهیم بود.

 

در ادامه این گزارش آمده است، این گونه برآورد شده که در صورت جنگ با حزب الله، رژیم صهیونیستی شاهد بزرگترین موشک باران پی در پی در تاریخ مجعول خود خواهد بود.

 

مقامات رژیم صهیونیستی در حالی علیه حزب الله لبنان خط و نشان کشیده و لفاظی می‌کنند که برخی از آنها بارها نسبت به توان رزمی و هجومی این حزب اذعان کرده‌اند./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار