پرداخت ۳۸۰۰ میلیارد تومان پاداش صرفه‌جویی به مشترکان گاز-راهبرد معاصر

پرداخت ۳۸۰۰ میلیارد تومان پاداش صرفه‌جویی به مشترکان گاز

از قبض گاز این دوره، پاداش صرفه‌جویی به ۱۷ میلیون مشترکی که در زمستان ۱۴۰۲ صرفه‌جویی در مصرف گاز داشتند، پرداخت می شود.
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۸ - ۱۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 03
کد خبر: ۲۴۸۰۸۱

به گزارش راهبرد معاصر، با دستور وزیر نفت پرداخت پاداش صرفه‌جویی مصرف گاز به مشترکان آغاز شده و به‌گفته مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، بیش از 17 میلیون مشترک مشمول دریافت این پاداش هستند.

 

مسلم رحمانی، مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در این خصوص گفت: براساس مصوبه دولت در خرداد 1402، مقرر شد هر سال از نیمه آذر تا نیمه اسفند، هر مشترک گاز بخش خانگی که بیش از 10درصد صرفه‌جویی کند، شامل پاداش صرفه‌جویی شود.

 

وی افزود: زمستان پارسال با وجود سرمای قابل توجه به‌ویژه در بهمن و اسفند، بیش از 17 میلیون و 400 هزار مشترک از این تخفیف و پاداش صرفه‌جویی بهره‌مند شدند.

 

مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: در این مدت بیش از 4 میلیارد و 200 میلیون مترمکعب گاز معادل 3 هزار و 800 میلیارد تومان صرفه‌جویی شد که مشترکان از امروز در قبض‌های گاز از این پاداش و تخفیف بهره‌مند می‌شوند.

 

جواد اوجی، وزیر نفت نیز پرداخت 3.8 همت پاداش صرفه‌جویی مصرف گاز را یک‌اقدام بی‌سابقه دانست و گفت: برای نخستین بار 3 هزار و 800 میلیارد تومان پاداش صرفه‌جویی به مشترکان گاز پرداخت می‌شود که این منابع از صرفه‌جویی‌های انجام‌شده به دست آمده است.

 

وزیر نفت خاطرنشان کرد: این پاداش یا بر روی قبض این دوره مشترکان محاسبه خواهد شد و یا در قبض بعدی آنها را بستانکار می‌کند./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده