درخواست رضایی از بختیاری‌ها و لُرها برای رای به جلیلی-راهبرد معاصر

درخواست رضایی از بختیاری‌ها و لُرها برای رای به جلیلی

محسن رضایی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی با اشاره به دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری، از جامعه بختیاری‌ها و لرها درخواست کرد تا در روز جمعه ضمن حضور در پای صندوق‌های رای، به سعید جلیلی رای بدهند.
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۷ - ۱۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 03
کد خبر: ۲۴۸۱۲۳

به گزارش راهبرد معاصر؛ محسن رضایی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی با اشاره به دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری، از جامعه لر درخواست کرد تا در روز جمعه ضمن حضور در پای صندوق‌های رای، به سعید جلیلی رای بدهند. 

 

متن پیام محسن رضایی به شرح زیر است:

بسمه تعالی
 
 بختیاری‌های عزیز، لرستانی‌های غیور، مردمان ثابت قدم و استوار کهگیلویه و بویر احمد و تمامی آحاد لرهای غیرتمند در سراسر ایران عزیز 

 

سلام علیکم؛

شما در تمامی دوران های تاریخ پرافتخار خود، پرچمدار و پیشقراول ملت ایران در دفاع از وطن و دین خدا بوده اید و در این چهل و پنج سال نیز از آزادسازی سرزمین‌های ایران در دفاع مقدس تا دفاع از حرم و سرکوب تروریست‌های داعش دست بالایی داشته اید.

 

 امروز نیز انتظار می رود یکبار دیگر پیشقراولی خود را در بالا نگهداشتن پرچم مردمسالاری دینی با حضور و مشارکت گسترده در انتخابات روز جمعه نشان دهید.

 

 احترام و همدردی بین المللی رؤسای جهان از هند وچین و ژاپن گرفته تا اروپا و آفریقا و آمریکای جنوبی به شهادت عزیزانمان، بویژه شهید جمهور منتخب ملت ایران نشان دادن که مردمسالاری دینی سرمایه ای عظیم برای ملت ایران است. حضور گسترده شما پاسداری از این سرمایه ملی است.

 

اطمینان داشته باشید مشارکت حداکثری شما در روز جمعه در تاریخ ایران اسلامی ثبت خواهد شد. اینجانب با همه احترامی که به جناب آقای دکتر پزشکیان به عنوان رزمنده دفاع مقدس دارم از شما می خواهم که به دکتر سعید جلیلی رای دهید تا ایشان بتواند دولت مردمی جدیدی را با اجماع همه نیروهای انقلابی بوجود آورد و با ایجاد یک دولت ائتلافی، بستر مناسبی را برای اجماع ملی و مردمی کردن اقتصاد و همچنین بهبود زندگی مردم فراهم سازد.

 

انتظار ما نیز از آقای جلیلی این است که تصدیگری دولت را کاهش دهد، به قیمت گذاری دستوری پایان دهد و بجای آن تنظیم گری و نظارت دولت را در اقتصاد جایگزین آن سازد.

 

همچنین انتظار می رود، اختیارات بیشتری به استانها داده شود تا در آینده، شهرها و استان ها زمام امور را در اقتصاد کشور به دست گیرند و شاهد مشارکت موثر و واقعی مردم در اقتصاد کشور باشیم.

 

از سوی دیگر، ضروریست دولت آینده ضمن اتخاذ راهبرد درونزایی- برون‌گرا، سیاست تعامل گرایانه مبتنی بر سه اصل بنیادین عزت، حکمت و مصلحت و براساس فرامین مقام معظم رهبری را دنبال نماید./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار