نشست کابینه رژیم صهیونیستی درباره مذاکرات آتش‌بس-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

نشست کابینه رژیم صهیونیستی درباره مذاکرات آتش‌بس

رسانه‌های عبری از برگزاری جلسه کابینه رژیم صهیونیستی برای گفتگو در خصوص مذاکرات آتش‌بس غزه و تبادل اسرا خبر دادند.
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۹ - ۱۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 04
کد خبر: ۲۴۸۲۵۷

به گزارش راهبرد معاصر، کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که اعضای کابینه این رژیم در حال گفتگو در مورد توافق احتمالی آتش‌بس  در غزه هستند.

 

به گزارش الجزیره، رژیم اسرائیل تایید کرده است که در حال «ارزیابی نظرات» حماس است، اما جزئیاتی برای آن ارائه نکرد.

 

رسانه‌های عبری همچنین گزارش دادند که این رژیم رئیس موساد را به همراه هیئتی برای گفتگو در خصوص ادامه مذاکرات به قطر اعزام خواهد کرد. 

 

دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیروز تأیید کرد که موساد پاسخ جنبش حماس به پیشنهاد توافق در خصوص اسرا را از کشور‌های میانجی دریافت کرده است. شبکه المیادین نیز به نقل از منابع مطلع می‌گوید که حماس در پاسخ به بسته پیشنهادی آتش‌بس بر مواضع خود در خصوص تثبیت آتش‌بس دائمی، عقب‌نشینی کامل از نوار غزه و بازگشت آوارگان فلسطینی تأکید کرده است.

 

گادی آیزنکوت یکی از اعضای سابق کابینه جنگ رژیم صهیونیستی می‌گوید احتمال دستیابی به توافق از هر زمان دیگری نزدیک‌تر است، اما با توجه به اینکه نخست وزیر رژیم صهیونیستی اتمام جنگ را به منزله پایان دوره سیاسی خود می‌بیند، تصور اینکه او توافق را بپذیرد اندکی دشوار به نظر می‌رسد./ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده