معترضان صهیونیست خیابان اصلی تل‌آویو را بستند-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

معترضان صهیونیست خیابان اصلی تل‌آویو را بستند

با طولانی شدن جنگ در نوار غزه و عدم تحقق وعده‌های نخست وزیر رژیم صهیونیستی، صهیونیست‌ها بار دیگر در مناطق مختلف اراضی اشغالی علیه نتانیاهو تظاهرات برگزار کردند.
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۴ - ۱۷ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 07
کد خبر: ۲۴۸۵۲۸

به گزارش راهبرد معاصر، خبرنگار الجزیره دقایقی قبل گزارش داد که مناطق مختلف اراضی اشغالی شاهد برگزاری تظاهرات علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی است.

 

در این گزارش آمده است که معترضان صهیونیست با برگزاری این تظاهرات‌ها خواهان توافق با حماس برای تبادل اسرا شدند.

 

آنها تاکید کردند که بنیامین نتانیاهو باید از پست نخست وزیری برکنار شود.

 

خبرنگار شبکه الجزیره گزارش داد که معترضان صهیونیست خیابان ایالون که مسیر اصلی در تل آویو واقع در مرکز اراضی اشغالی به شمار می‌رود را بستند.

 

صهیونیست‌ها از آغاز حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه و اسارت تعدادی از نظامیان اشغالگر، بارها با برگزاری تظاهرات خواهان برکناری نتانیاهو به دلیل عملکرد ضعیف وی در اداره جنگ و بازگرداندن اسرا طی یک توافق با جنبش حماس شده‌اند.

 

این در حالی است که عناصر پلیس رژیم صهیونیستی به حمله به سمت معترضان با استفاده از خشونت آنها را متفرق کرده و تعدادی را نیز بازداشت می‌کنند./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار