هشدار اسماعیل هنیه به میانجیگران درباره اقدامات صهیونیست‌ها-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

هشدار اسماعیل هنیه به میانجیگران درباره اقدامات صهیونیست‌ها

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در تماس‌های تلفنی با میانجیگرانِ گفتگو‌های آتش‌بس در نوار غزه، نسبت به اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در این باریکه هشدار داد.
تاریخ انتشار: ۲۲:۲۲ - ۱۸ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 08
کد خبر: ۲۴۸۹۱۸

به گزارش راهبرد معاصر؛ در پی درخواست ارتش رژیم صهیونیستی از ساکنان نوار غزه برای تخلیه بسیاری از شهرک‌های نوار غزه، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تماس‌های تلفنی فوری‌ای را با میانجیگران گفتگو‌های آتش‌بس و مبادله اسرا برقرار کرد.

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در این تماس‌های تلفنی با میانجیگران، نسبت به پیامد‌های فاجعه‌بار رخداد‌های جاری در رفح و دیگر نقاط نوار غزه هشدار داد.

همچنین هنیه در این تماس‌های تلفنی به این نکته اشاره کرد که اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی می‌تواند روند گفتگو‌ها را به نقطه صفر بازگرداند.

علاوه بر این رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس مسئولیت فروپاشی گفتگو‌ها را متوجه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و ارتش وی دانست./ المیادین

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده