عملیات جدید مقاومت لبنان علیه ۲ پایگاه اسرائیل-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

عملیات جدید مقاومت لبنان علیه ۲ پایگاه اسرائیل

مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌های جداگانه اعلام کرد که دو پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف حملات خود قرار داده است.
تاریخ انتشار: ۱۶:۵۲ - ۱۹ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 09
کد خبر: ۲۴۹۰۷۷

به گزارش راهبرد معاصر؛ مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌های جداگانه اعلام کرد که رزمندگان مقاومت امروز سه‌شنبه توانستند دو پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار دهند.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه اول خود اعلام کرد که امروز سه‌شنبه سایت نظامی ارتش رژیم اسرائیل در «المرج» را هدف حملات توپخانه‌ای قرار داده است که مستقیما به هدف اصابت کرده‌اند.

در بیانیه دوم حزب الله لبنان آمده است که در راستای حمایت از مردم مقاوم فلسطین و پشتیبانی از مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی را در پایگاه "حدب یارین" با موشک هدایت شونده هدف قرار داده و منجر به تخریب و آتش سوزی آن شده است.

حزب الله لبنان امروز برای دومین بار فیلم پرواز پهپاد شناسایی خود به نام هدهد بر فراز مراکز جاسوسی و پایگاه‌های نظامی و مقر‌های فرماندهی ارتش اسرائیل در جولان اشغالی سوریه را منتشر کرد.

این پرنده به سلامت به آشیانه خود برگشته که شکستی دیگر برای ارتش اسرائیل است به طوری که رادار‌ها و پدافند ارتش این رژیم در رهگیری آن ناکام ماند. منطقه جولان بخشی از خاک سوریه است که رژیم اسرائیل جنگ شش روزه این منطقه را به اشغال خود درآورد.

حزب الله لبنان پیش از این نیز در اقدامی چالشی، پهپاد شناسایی خود را به شمال آسمان فلسطین اشغالی فرستاده بود و طی آن، تصاویری از مراکز و مناطق مهم و حساس رژیم اسرائیل در حیفا را منتشر کرد. / تسنیم

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده