انبار مهمات اوکراین در درگیری با یگان واحد جنوب روسیه منهدم شد-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

انبار مهمات اوکراین در درگیری با یگان واحد جنوب روسیه منهدم شد

وزارت دفاع روسیه امروز در بیانیه‌ای از انهدام انبار مهمات اوکراین در درگیری با یگان واحد جنوب روسیه خبر داد.
تاریخ انتشار: ۲۲:۰۲ - ۲۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 10
کد خبر: ۲۴۹۳۸۶

به گزارش راهبرد معاصر؛ وزارت دفاع روسیه امروز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای به جزئیات ادامه عملیات ویژه نظامیان این کشور در اوکراین در طول ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد.

وزارت دفاع روسیه در این خصوص ادامه داد: واحد‌های شمال نیرو‌های روسیه ۲ ضدحمله را دفع کردند؛ تلفات نیرو‌های مسلح اوکراین در این محور به ۲۷۵ نیروی نظامی رسید.

این بیانیه اضافه می‌کند: واحد‌های غرب نیرو‌های مسلح روسیه مواضع سودمندتری را تحت کنترل درآوردند؛ کی یف حدود ۴۹۵ نظامی اش در این محو را از دست داه است.

مسکو در ادامه خاطرنشان کرد: واحد‌های مرکز نیرو‌های روسیه ۵ ضدحمله دشمن را دفع کردند؛ نیرو‌های مسلح اوکراین حدود ۵۱۰ نظامی خود را از دست داد.

بیانیه مذکور در ادامه افزود: نیرو‌های اوکراینی حدود ۶۰۰ نظامی و یک انبار مهمات خود را در رویارویی با یگان‌های جنوب نیرو‌های روسیه از دست دادند. واحد‌های شرق نیرو‌های روسیه نیرو‌های مسلح اوکراین را در دونتسک شکست دادند؛ کی یف حدود ۱۳۵ نظامی خود را از دست داد./ مهر

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده