نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در حوزه‌های مختلف ۳۰ دخرداد ۱۴۰۰-راهبرد معاصر
عکس تاسف آور از تمرین گلر استقلال+جزئیات حمله کاربران ایرانی به صفحه کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان مسکوت ماندن لایحه رتبه بندی معلمان صحت دارد؟+ جزئیات آخرین قیمت دلار، یورو و ارز امروز ۲ مرداد ۱۴۰۰+ جدول تغییرات قیمت برنامه قطعی برق تهران 2 تا 6 مرداد 1400+ لیست مناطق عکس| بی توجهی مسئولان و مشکلات خوزستان آمار جدید کرونا در ایران/ ثبت بالاترین فوتی‌های کرونا در پیک پنجم امروز ۲ مرداد ۱۴۰۰ دلیل نگرانی شدید تل‌آویو از حزب‌الله چیست؟ معاون اول قوه قضائیه: در مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی نداریم اسید پاشی شبانه زن جوان به شوهر خیانتکار! آرامش به شهرهای خوزستان بازگشت جزئیات جدید از واکسیناسیون در سراسر کشور قیمت کارخانه ای انواع محصولات ایران خودرو مرداد 1400 لوح| دلیل اصلی مشکلات خوزستان از نگاه رهبر معظم انقلاب سرلشکر سلامی: تا انتهای رفع مشکل کنار مردم خوزستان هستیم راه اندازی سامانه سفته و برات الکترونیکی در خزانه داری الکترونیک دروغی که اردوی پرسپولیس را به هم ریخت ماجرای کشته شدن مهسا توسط دوست صمیمیش+ عکس عکس| تبریک علی دایی به جواد فروغی تیرانداز طلایی المپیک روز‌های پایانی مهدی قایدی در استقلال فیلم| تبریک وزیر ورزش به فروغی پیشنهاد متفاوت ربیعی برای حل مشکل خوزستان خبر خوش نماینده مجلس از آخرین وضعیت همسان سازی حقوق هشدار/ طوفان در راه است ادامه طرح منع تردد شبانه در تهران+ جریمه خودروهای متخلف گونه جدید کرونا در انگلیس کشف شد روحانی: حل و فصل مشکلات خوزستان باید ادامه یابد ادامه مذاکرات وین درباره برجام در دولت آینده/ ممانعت روحانی از لغو تحریم‌ها پشت‌پرده اغتشاشات الیگودرز+ دستگیری لیدر‌های اغتشاشات طالبان به آمریکا هشدار داد آخرین اخبار از همسان سازی حقوق بازنشستگان مشارکت استراتژیک میان ایران و چین و تقویت مواضع بین المللی تهران حریرچی: هیچ کمبودی برای تزریق دوز دوم در گروه‌های هدف نداریم اصلی‌ترین موانع ازدواج چیست؟ جزئیات برگزاری آزمون استخدام وزارت بهداشت دلیل عقب افتادن مذاکرات احیاء برجام چیست؟ فرمانده کل سپاه وارد خوزستان شد واکنش ایران به تدام درگیری مرزی ارمنستان و جمهوری آذربایجان جهانگیری: در مقابل فریادهای مردم بی‌پاسخ هستیم! بیانیه آمریکا، اروپا و ناتو درباره تحولات افغانستان سفر وزیر خارجه آمریکا به هند و کویت و گفتگو درباره ایران چشم‌انداز بازگشت فوری به برجام درحال ناپدید شدن است ساعت پخش و تکرار سریال گاندو ۲ از شبکه سه آخرین خبر از واکسیناسیون معلمان و رانندگان سرویس مدارس اعلام آمادگی آمریکا برای بازگشت به مذاکرات وین نرخ تورم تیرماه اعلام شد رهبر انقلاب: هیچ گله ای از مردم خوزستان نیست/ اگر در وقت خود به کار مردم رسیدگی می‌شد، این وضعیت ایجاد نمی‌شد زمان واکسیناسیون رانندگان تاکسی+ جزئیات درخواست لغو توافق نفتی تل‌آویو با ابوظبی رهبر انقلاب نوبت دوم واکسن ایرانی کرونا را دریافت کردند بحران موج پنجم کرونا در مازندران وضعیت تردد درمحورهای شمال+ جزئیات شرایط تغییر سن در شناسنامه چیست؟ دیدار وزیر خارجه آمریکا با همتای قطری اش واکنش لاوروف به تحریم‌های آمریکا علیه سوریه انتقاد به عملکرد نتانیاهو در قبال برنامه هسته‌ای ایران محکومیت شهروند کانادایی به اتهام نقض تحریم‌های ایران ادعاهای تکراری و بدون سند سخنگوی پنتاگون علیه ایران جزییات جلسه ویژه آیت الله رئیسی درباره خوزستان+ فیلم دیدار شمخانی با رئیس جمهور منتخب برای بررسی مشکلات خوزستان اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به خوزستان می‌روند آیین بهره برداری از خط لوله انتقال نفت خام گوره به جاسک با حضور روحانی صادرات نفت خام از سواحل مکران برای نخستین بار+ فیلم توکلی: آقای رئیسی! منتظر دولت روحانی نباشید و به داد مردم خوزستان برسید شجاعی: پرونده‌ ترک فعل دولت روحانی در مجلس تشکیل می‌شود فیلم| آب رسید اما دیر؛ مطالبه به حق پرداخت خسارت کشاورز و دامدار نرخ کارواش تهران ۱۴۰۰ صادرات نفت در سال ۱۴۰۰ چگونه خواهد بود؟ ️وقتی که برق باعث شد ساخت و ساز در جستجوی سیمان باشد! بیت کوین سقوط کرد دلار صعودی شد قیمت گوسفند در عید قربان ۱۴۰۰+ عوامل موثر هورالعظیم خندید افزیش ۳۰ درصدی قیمت غذای رستوران ها+ جزئیات وضعیت پرداخت حقوق‌ها در تعطیلات ۶ روزه لوح| رهبرانقلاب: روز عرفه را قدر بدانيد برگزاری قرعه کشی سایپا در سال ۱۴۰۰+ جزئیات جزئیات افزایش قیمت نان+ قیمت جدید اذعان مهم وزارت امور خارجه: FATF مانع همکاری خارجی‌ها با ایران نیست اطلاع نگاشت | مسئله اوّلِ مسلمین نماهنگ | سرمشق بندگی سخن‌نگاشت | پیام به مناسبت فرارسیدن ایام حج اطلاع‌نگاشت | آثار ۳ واجب الهی در جامعه لوح| مبارزه فکری و سیاسی امام باقر (ع) دشمن را به ستوه آورد فیلم|بازدید سرزده «اژه‌ای» از دادگستری شهرستان قدس اینفوگرافیک | ترفند‌های صرفه‌جویی در مصرف برق خانگی ده فرمان رهبر انقلاب درباره «فرهنگ» نماهنگ| مظلوم انقلاب جزئیات تکمیلی نتایج شمارش آرای ریاست جمهوری 1400+ آمار دقیق نتیجه نهایی انتخابات مجلس خبرگان رهبری تهران 1400 لوح|امام هشتم، برکت ایران فیلم| پاسخ قاطع ابراهیم رئیسی به احتمال دیدارش با بایدن نتایج انتخابات شورا‌ی شهر استان تهران ۱۴۰۰+ اسامی آرای آیت الله رئیسی در تهران چقدر بود؟ نتایج انتخابات شورای شهر اراک 1400 نتایج انتخابات شورای شهر قزوین 1400 نتایج انتخابات شورای شهر کرمانشاه 1400 آمار دقیق انتخابات ریاست جمهوری 1400 به تفکیک استان‌ها+ جدول نتایج انتخابات شورای شهر ایلام 1400 نتایج انتخابات شورای شهر قم 1400 نتایج انتخابات شورای شهر ساری 1400 نتایج انتخابات شورای شهر تبریز ۱۴۰۰ نتایج انتخابات شورای شهر سنندج ۱۴۰۰ نتایج انتخابات شورای شهر همدان 1400 نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری 1400/ آیت الله رییسی برنده انتخابات سیزدهم اینفوگرافیک| اعلام وضعیت ۱۱ بدهکار بانکی توسط قوه‌قضاییه علی مرادخانی درگذشت+ علت فوت چرا «می‌خواهم زنده بمانم» توقیف شد؟ رهبر انقلاب 10 سالگی تأسیس موسسه شهرستان ادب را تبریک گفتند علت مراجعه اکبر عبدی به بیمارستان چه بود؟ زمان پخشِ دو قسمت پایانی سریال «احضار» حدیث روز/ جایگاه والای امام رضا (ع) در پیشگاه پروردگار دلیل پخش قسمت آخر «احضار» در هفته آینده حدیث روز/ چرا روز اول شوال عید نامیده شد؟ میزان زکات فطریه ۱۴۰۰ مشخص شد جزییات و زمان بازگشایی سینماهای کشور اعلام شد فیلم های سینمایی آخر هفته تلویزیون پس از توبه چگونه به سمت گناه نرویم؟ حدیث روز/ درک شب قدر در گرو درک مقام حضرت زهرا (س) جدی‌ترین تهدید سایبری فعلی علیه ایران چیست؟ حکمرانی داده‌ها در دنیای دیجیتال مصادیق مجرمانه محیط زیستی جدید در فضای مجازی اعلام شد جریمه سنگین اپل از سوی سازمان ضد انحصار روسیه آپدیت جدید «تلگرام» به جنگ با «کلاب هاوس» رفت کلاب هاوس هک شد/ افشای اطلاعات شخصی ۱.۳ میلیون کاربر سارا بهرامی مهمان این هفته برنامه همرفیق+عکس تأیید هک اطلاعات ۱۵ هزار کاربر آمریکایی ۱۴.۵ میلیون آمریکایی به اینترنت ثابت دسترسی ندارند درخواست ترامپ از ایالت‌های آمریکا درباره غول‌های فناوری افزایش ظرفیت لایو اینستاگرام وقتی عربستان ثروتمند و نفت‌خیز هم از اینفلوئنسرها مالیات می‌گیرد همسریابی در فضای مجازی و کلاهبرداری از مردم اقوام ایرانی «اقلیت» نیستند آذری جهرمی کدام حقیقت‌ها‌ را از مردم پنهان کرد؟+ فیلم تیزر برنامه تلویزیونی منهای نفت با موضوع صنعت شیشه کریستال تیزر برنامه تلویزیونی منهای نفت با موضوع صنعت آرد و گندم تیزر برنامه تلویزیونی منهای نفت با موضوع صنعت دامپروری و دام گوشتی تیزر برنامه تلویزیونی منهای نفت با موضوع صنعت دانه های روغنی تیزر برنامه تلویزیونی منهای نفت با موضوع صنعت شیرینی و شکلات تیزر برنامه تلویزیونی منهای نفت با موضوع صنعت فرش تیزر برنامه تلویزیونی منهای نفت با موضوع صنعت نساجی تیزر برنامه تلویزیونی منهای نفت با موضوع صنعت چوب و مبلمان شکست استثناگرایی آمریکایی در عصر ترامپ به سمت دنیای پس از دلار پیش می رویم؟ خروج ترامپ از برجام؛ فشار حداکثری و نتایج حداقلی آیا عراق می تواند از نیروهای امریکایی خالی شود؟ مرگ ابوبکر البغدادی؛ کشته شدن سرکرده داعش چه پیامدی دارد؟ بازوهای نیابتی ایران در منطقه قدرتمندتر از همیشه درس‌های جنگ یمن برای اسرائیل وحدت میان جریان های سیاسی ایران در سایه سیاست فشار حداکثری آمریکا دولت پنهان در لبنان شکست سیاست فشار حداکثری ترامپ در قبال ایران/درهای مذاکره با ایران باز است طرح صهیونیست ها برای اشغال دره اردن رویای چین در هفتاد سالگی؛ خیلی دور، خیلی نزدیک سبک مبارزه تشکیلات خودگردان و اتحادیه اروپا برای حفظ کرانه باختری طرحی برای ایجاد یک سازه امنیتی در خاورمیانه تاریخ سری فشار اسرائیل برای حمله به ایران بررسی صنعت انیمیشن در منهای نفت/ ژاپن چگونه صنعت انیمیشن جهان را قبضه کرد؟ + فیلم منهای نفت: درآمد 16 هزار بشکه نفت تنها در یک سوله پرورش ماهی بررسی صنعت پرورش ماهی در مستند منهای نفت + تیزر بررسی صنعت لبنیات در مستند منهای نفت/ اشتغال یک میلیون نفری شیر و لبنیات منهای نفت: درآمد یک میلیارد دلاری پسته ایران/ هیچ کشوری توان تولید پسته مرغوب ایران را ندارد همه ابعاد تحریم؛ فرصت‌ها و تهدیدها تحریم‌ها به مبادلات ما با شرکت‌های کوچک اروپایی آسیبی نمی‌زند/ نرخ کنونی دلار بالاتر از نرخ واقعی آن است

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در حوزه‌های مختلف ۳۰ دخرداد ۱۴۰۰

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در حوزه‌های مختلف که روز گذشته ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار شد امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ توسط وزارت کشور اعلام شد.
تاریخ انتشار: ۰۰:۲۶ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - 2021 June 20
کد خبر: ۹۲۲۵۸

به گزارش راهبرد معاصر؛  انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخابات محلی ایران است که در آن همهٔ اعضای اصلی و جانشین شورای اسلامی یا شهر شورای اسلامی روستا در روستاهای با حداقل جمعیت مشخص با رای مردم تعیین می‌شوند. نخستین دورهٔ آن در سال ۱۳۷۷ و جدیدترین آن در روز گذشته 28 خرداد 1400 همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد. در ادامه این خبر نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در حوزه های مختلف که توسط وزارت کشور اعلام می شود را می آوریم. 

 

با پایان یافتن ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، شمارش آرا در برخی از استان‌ها آغاز شده است بنا بر اعلام مسئولان فرمانداری شهرهای کشور به محض شمارش آرا نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در حوزه های مختلف در امروز 30 خرداد 1400 اعلام می گردد.

 

 

در حال بروز رسانی ...

 

 

نتایج نهایی انتخابات شورای نسیم شهر
۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۳:۱۶

هادی تمهیدی در خصوص اعلام اسامی منتخبان شورای شهر نسیم شهر اظهار داشت: منتخبان شورای اسلامی در شهر نسیم شهر و پس از شمارش آرا به این شرح اعلام می‌شود:

اعضای اصلی ششمین دوره شورای شهر نسیم شهر:

هدایت اله لطفی ۷۵۶۲ رأی

زهرا فیضی ۷۳۷۱ رأی

کریم قربان نژاد ۶۷۵۰ رأی

سعید آذرکیش ۶۴۶۹ رأی

مصطفی مغانلو ۶۴۲۴ رأی

سعید قربانی ۵۵۷۷ رأی

ولی‌اله درستکار ۵۵۱۹ رأی

علی محمودزاده ۴۵۱۱ رأی

اسلام نیازمند ۴۳۶۸ رأی

اعضای علی‌البدل ششمین دوره شورای شهر نسیم شهر:

حسن یوسفی ۴۳۲۵ رأی

محمد عباسی ۴۲۵۰ رأی

بهروز آخوندی ۴۰۷۴ رأی

اصغر صبری ۳۷۶۸ رأی

مختار سعیدی ۳۷۶۱ رأی

احتمال تغییر نتیجه رأی گیری شوراها در گرمدره و ماهدشت
۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۳:۱۵

اسماعیل صابر در نشست خبری عصر دوشنبه در خصوص ابهاماتی که درباره انتخابات شوراهای شهر مطرح است، اظهار کرد: با توجه به اینکه ساعت ۲ بامداد رأی گیری انتخابات به پایان رسید، بارگذاری اطلاعات صندوق‌ها بر روی سامانه جامع وزارت کشور انجام شد و تا ساعت ۵ صبح اطلاعات حدود ۷۰ درصد از صندوق‌ها در سامانه بارگذاری شد.

وی بیان کرد: شمارش آرا در شهرهای اقماری به صورت دستی انجام شد و زمان برد و در کنار آن انتخابات ریاست جمهوری هم به صورت کاملاً دستی و سنتی بود.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان کرج تصریح کرد: ساعت ۸ صبح تمام صندوق‌ها در حوزه انتخابات شورای شهر بارگذاری شد و دو صندوق شماره ۲۹۰ کرج که ۶۰۰ رأی داشت به مشکل فنی برخورد کرد و بدون اینکه اطلاعات صندوق بر روی دستگاه احراز بارگزاری شود، تحویل سایت شهید خدایی داده بودند.

صابر خاطر نشان کرد: ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح از فرمانداری پیگیری شدیم و این امر زمان زیادی برد تا به نتیجه برسیم.

وی گفت: در انتخابات شهر کرج که الکترونیکی بود طبیعی بود در سیستم با مشکلاتی مواجه شویم و برخی از صندوق‌ها یا صندوق اخذ رأی با مشکل فنی مواجه شد یا دستگاه احراز با مشکل مواجه شده بود.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان کرج ادامه داد: از ۵۳ صندوق رأی تعدادی رأی دستی اخذ شده بود و تعرفه دستی هم به منظور قطعی برق نیز پیش بینی شده بود و در نتیجه این عوامل باعث شد، نتیجه نهایی در ساعت ۵ عصر اعلام شود.

وی با اشاره به اختلاف بیش از ۹ هزار رأی در مجموع مشارکت کرج و مجموع آرا اخذ شده شورای شهر اظهار کرد: پس از توضیح از وزارت کشور، این اختلاف به این دلیل بوده که افرادی با حضور در حوزه، احراز هویت شده‌اند و کارت مربوط به دستگاه برای ثبت رأی را دریافت کرده‌اند، اما به هر دلیلی من جمله عدم تمایل یا توجیه نبودن به دستگاه الکترونیکی اخذ رأی برای ثبت الکترونیکی رأی مراجعه نکرده‌اند.

صابر بیان کرد: به همین منظور این افراد جزو مشارکت کنندگان ثبت شده‌اند، اما رأی آنها در سامانه ثبت نشده است.

وی با اشاره به علت نبود امضای فرماندار کرج در صورت جلسه نتیجه مقدماتی انتخابات شورای شهر کرج تصریح کرد: فردای انتخابات در فرمانداری جلسه هیئت اجرایی با حضور هیئت نظارت شوراها و شورای نگهبان برای طرح آخرین نتایج درست و اعلام نتیجه اولیه برگزار شد.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان کرج ادامه داد: صورت جلسه اولیه در حال امضا بود که فرماندار برای گفت و گو با رادیو البرز رفتند تا نتایج انتخابات را اعلام کنند

وی گفت: بر این اساس این ناهماهنگی صورت گرفت و متأسفانه قبل از اینکه امضاها تمام شود آن صورتجلسه منتشر و بارگذاری شد.

صابر در خصوص اینکه در بیرون مباحثی درباره اختلاف نظر، عدم پذیرش نتیجه از سوی فرماندار یا هیئت نظارت عنوان شد، اظهار کرد: این امر صحت ندارد و ابن اتفاق فقط یک ناهماهنگی بود که بعد هم صورت جلسه امضا شد، اما هیچ اختلاف نظری وجود نداشت، چون نتیجه اولیه بود و خروجی صندوق مشاهده شد.

وی بیان کرد: گزارشاتی از تخلفات انتخاباتی در حوزه خرید و فروش رأی در شهرهای اقماری گرمدره، ماهدشت، کمالشهر، محمدشهر و کرج داشتیم.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان کرج با بیان اینکه رئیس کل دادگستری در نشستی با رسانه‌های استان امروز اعلام کردند که ۳۰ نفر در این رابطه دستگیری شده‌اند، تصریح کرد: موارد زیادی از این تخلفات توسط مردم، هیئت اجرایی و هیئت نظارت مستندسازی شده و همه در حال دسته بندی و مستند سازی است.

وی خاطر نشان کرد: مراجعات به هیئت اجرایی در این خصوص زیاد بوده و احتمالاً فردا جلسه‌ای از سوی فرماندار کرج، پیرامون رسیدگی به شکایت‌ها واصل شده با حضور هیئت نظارت برگزار می‌شود.

صابر با اشاره به اینکه قضاوت برای موارد یادشده سخت است، گفت: بیشترین گزارش‌ها مبنی بر تخلفات از ناحیه ناظرین و گزارشات مردمی مربوط به گرمدره و ماهدشت است بعد از آن کمالشهر و محمد شهر و نهایتاً کرج است.

وی ادامه داد: حدس می زنم به احتمال زیاد در حوزه گرمدره و ماهدشت شاهد تغییر نتیجه رأی گیری شوراها باشیم‌.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان کرج اظهار کرد: در مسیر برگزاری انتخابات در حوزه تعیین صلاحیت اثبات کردیم، تحت تأثیر هیچ جایگاهی نیستیم و تعهد اخلاقاً و شرعاً به عنوان هیئت نظارت کار انجام دادیم و به وظیفه خود عمل کردیم.

وی متذکر شد: بر این اساس به توصیه و سفارش باندها و جناح هه علی رغم فشارها توجه نکردیم و بدون کم و کاست کار انجام شد و خروجی نتیجه در هیئت عالی، خوب بود.

نتایج نهایی انتخابات شورای شیراز اعلام شد
۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۳:۱۴

محمدرضا امیری در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت منتخبان مردم در شورای اسلامی شهر شیراز بیان کرد: هیچ شخص یا گروهی فرمانداری را تحت فشار نگذاشت و سعی شد تمامی آرای مردم به رسم امانت به صورت کامل و جامع مورد شمارش قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: می‌توانستیم با توجه به اینکه سیستم رأی گیری به صورت الکترونیک بود آمارها را ٣٠ دقیقه بعد از پایان رأی گیری اعلام کنیم ولی مشکلاتی پیش آمد که این مهم محقق نشد.

امیری گفت: از جمله مسائلی که باعث شد مشکلاتی ایجاد شود این است که در برخی از صندوق‌ها شاهد تأخیر حضور مسئولان شعبه اخذ رأی بودیم یا اینکه برخی از کدهای ناظرین توسط دستگاه رأی گیری قابل پذیرش نبود در برخی از شعب نیز ناظرین برخی از مسائل قانونی را لحاظ نکرده بودند یا به علت قطعی در اینترانت شاهد ایجاد مشکل در شعبه‌های اخذ رأی بودیم.

او افزود: بایستی بعد از پایان رأی گیری صندوق‌های اخذ رأی تا ۵ الی ۶ ساعت بعد به سایت تجمع ارسال می‌شد اما برخی از صندوق‌ها ساعت ١١ روز شنبه ٢٩ خرداد به سایت تجمیع رسید.

امیری در خصوص برخی از مشکلات نیز یادآور شد: روند اخذ رأی به صورت الکترونیک کار شمارش آرا را راحت تر کرده بود اما ورود صندوق‌های دستی چالش جدیدی برای شمارش آرا به وجود آورد.

وی ادامه داد: با ایجاد مشکل برای صندوق‌های الکترونیک، خودم به شخصه دستور اخذ رأی به صورت دستی را برای برخی از شعبه‌ها صادر کردم که شعبه‌های که دارای مشکل بودند یا به صورت آفلاین یا به صورت دستی نسبت به اخذ رأی اقدام کنند.

به گفته امیری هیچ صندوقی در کلان شهر شیراز باطل نشده است.

فرماندار شیراز در خصوص برخی از تخلفات انتخاباتی و سفر برخی از افراد غیر بومی به برخی از شهرهای شهرستان شیراز نیز گفت: براساس قانون کسانی می‌توانند در شهرهای تابعه شهرستان شیراز نسبت به رأی دهی اقدام کنند که در آن شهرستان سکونت داشته باشند و اگر برخی برای رأی دهی به شهرهای اطراف رفته‌اند تخلف است

وی اضافه کرد: بر اساس رای‌های شمارش شده تاکنون در شهر شیراز این نتایج به دست آمده است که:

۱. محمد تقی تذروی ۴٧ هزار و ٧٧٩ رای

۲. سید ابراهیم حسینی ٣٩ هزار ٨١٣ رای

۳. مهدی طاهری ٣٨ هزار و ١۶۶ رای

۴. غلام علی ترابی ٣٧ هزار و ۴٧٧ رای

۵. سید احسان اصنافی ۳۵ هزار و ۶١۶ رای

۶. محمد حسن اسدی ۳۳ هزار و ٢٨٢ رای

۷. علیرضا اسکندری ٣٢ هزار و ١٨۴ رای

۸. رضا محمدیان ٣٠ هزار و ٢۴٨ رای

۹. مهدی نصیری ٣٠ هزار و ٩٣ رای

۱۰. علی اکبر سلطانی ٢۶ هزار و ١۴٧ رای

۱۱. محمد فرخ زاده ۲۴ هزار و ۵۵٣ رای

۱۲. مسعود زارعی ٢٣ هزار و ۶٣ رای

۱۳. افسانه خواست خدایی ۲۲ هزار و ٨١٢ رأی

علی البدل:
‌۱۴. سیده مریم حسینی ٢٢ هزار و ۵١۴ رای

۱۵. محمدرضا هاجری ۲۱ هزار و ۴٣٢ رای

۱۶. غلام حسن اسکندری ٢١ هزار و ٩١٢ رای

۱۷. مصطفی کیانی رحیمی ٢١ هزار و ١٩٢ رای

۱۸. ابراهیم کمالی ۲۰ هزار و ٨٨٩ رای

۱۹. محمودرضا طالبان ١٨ هزار و ١٢١ رای

۲۰. محمود صفایی ١٧ هزار و ٨٢۴

۲۱. سعیده قادری ۱۵ هزار و ٢٨٠ رأی

نتایج نهایی انتخابات شورای ملارد
۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۳:۱۴

سجاد برنجی اظهار داشت: با توجه به برگزاری انتخابات ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز جمعه مورخ ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ نتایج شمارش آرا نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر ملارد به ترتیب دارندگان بیشترین رأی به شرح ذیل می‌باشد:

۱- مسعود بیات نام پدر یداله دارای ۵۹۳۸ رأی

۲- علی بحری ۵۸۵۷ رأی

۳- سید علی مرزانی ۴۱۹۱ رأی

۴- میثم طاهرآبادی ۳۷۷۴ رأی

۵- امیر سلحشور ۳۷۱۲ رأی

۶- حسن مولایی ۳۴۲۳ رای

۷- علی ابوالحسنی ۳۴۰۵ رأی

۸- مجتبی نوری ۳۳۸۳ رأی

۹- یاسر کرمی ۳۲۷۶ رأی

نتایج انتخابات شورا‌ی شهر در شهرستان‌های استان تهران + اسامی
۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۵

تسنیم:  پس از پایان شمارش آرا و تنظیم صورت‌جلسات مربوطه و تحویل صندوق‌های اخذ رأی به ستاد انتخابات، نتایج شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی در برخی شهرهای استان تهران اعلام شد.

 

 عبدالعظیم رضایی در جمع خبرنگاران با تقدیر از مشارکت مردم و اقدامات عوامل اجرایی برای پرشور کردن مشارکت در انتخابات اظهار داشت: بر اساس قانون مهلت 48 ساعته برای ارائه شکایات در نظر گرفته شده است و فرمانداری نیز آمادگی کامل را برای پذیرش گزارش‌ها و شکایت‌های مردمی و نامزدهای انتخاباتی دارد.

 

وی افزود: در زمینه پیشگیری از تخلفات انتخاباتی اقدامات گسترده‌ای صورت گرفته بود و در روز انتخابات نیز گزارش‌های متعدد و مستندی از تخلفات به نهادهای مربوطه واصل شد و از آنجا که عزم جدی برای برخورد با هرگونه تخلفی وجود دارد لذا پس از اتمام مهلت 48 ساعته ارائه شکایات به فرمانداری و بررسی شکایات، گزارش‌های واصله و مستندات، امکان تغییر در نتایج اعلام شده وجود خواهد داشت که در صورت وقوع تغییرات احتمالی، نتیجه نهایی به اطلاع عموم شهروندان و نامزدهای محترم انتخابات خواهد رسید.

 

فرماندار پردیس در ادامه، نتایج شمارش آرای شوراهای اسلامی شهرها در شهرستان را به شرح زیر اعلام کرد:

شهر پردیس:

1- آقای حسن لاله نام پدر عباداله دارای 4587 رأی

2- آقای ناصر چراغی نام پدر برجعلى دارای 4537 رأی

3- آقای میلاد احمدی نام پدر علی دارای 4450 رأی

4- آقای حسینعلی سلیمانی‌فر نام پدر على دارای 4394 رأی

5- آقای اسماعیل دوهزاری نام پدر حسین دارای 4198 رأی

6- خانم عاطفه علی‌زاده نام پدر نجفعلى دارای 4098 رأی

7- آقای سیدحسین موسوی نام پدر سید توکلى دارای 3636 رأی

شهر بومهن

1- آقای بهنام امینی نام پدر حسین دارای 2174 رأی

2- آقای جهانگیر گراوند نام پدر محمدرضا دارای 2142 رأی

3- آقای آرمان حبیبی نام پدر فیض‌اله دارای 2124 رأی

4- آقای ابراهیم جوانمرد نام پدر احمد دارای 2088 رأی

5- آقای علی مردانی نام پدر درویشعلی دارای 1943 رأی

6- آقای محسن بخششی نام پدر نوروز دارای 1812 رأی

7- آقای محسن کمالی هابیلی نام پدر پیرعلی دارای 1767 رأی

شهر خسروآباد

1- آقای محمودرضا زرشگی نام پدر رمضانعلى دارای 612 رأی

2- آقای علی محمد کوثری نام پدر محمدصادق دارای 453 رأی

3- آقای ابوالقاسم تابش نام پدر غضنفر دارای 437 رأی

4- آقای علی واشقانی فراهانی نام پدر حجه‌اله دارای 424 رأی

5- آقای مصطفی رشمهء نام پدر نجف دارای 388 رأی

6- آقای کورش ملکی تیرآبادی نام پدر غلامرضا دارای 245 رأی

7- آقای محمدعلی اکبری‌مقدم نام پدر فریدون دارای 212 رأی

شهر سعیدآباد

1- آقای رضا شیرازی نام پدر محمدحسین دارای 1308 رأی

2- آقای فرهاد باجول نام پدر منوچهر دارای 1192 رأی

3- آقای علی ملکی نام پدر قاسم دارای 880 رأی

4- آقای میلاد قاسمی راد نام پدر محمدرضا دارای 810 رأی

5- آقای رمضان اسدی نام پدر امیرحسین دارای 620 رأی

6- آقای موسی غلامی نام پدر علینقی دارای 531 رأی

7- آقای احسان رشیدی‌نیا نام پدر کرمرضا دارای 470 رأی

شهر قیامدشت

1- آقای وحید خسروآبادی نام پدر علی دارای 2733 رأی

2- آقای یوسف عصمتی نام پدر قربانعلی دارای 2397 رأی

3- آقای حسین سبحانی نام پدر علی دارای 2374 رأی

4- آقای هادی آژیراک نام پدر حسین دارای 2311 رأی

5- آقای محمد حقی نام پدر جبار دارای 2272 رأی

 

نتیجه شمارش آرای انتخابات شورای شهر تهران
۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۱:۲۳

به ترتیب :
1- مهدی چمران
2-پرویز سروری
3- نرجس سلیمانی
4-محمد آخوندی
5- حبیب کاشانی
6- ناصر امانی
7-مهدی پیرهادی
8-مهدی بابایی
9-سید جعفر تشکری هاشمی
10- سید احمد علوی
11- مهدی عباسی
12-مهدی اقراریان
13- علیرضا نادعلی
14-احمد صادقی
15- سید محمد آقا میری
16- میثم مظفر
17- زهرا شمس احسان
18- نرگس معدنی پور
19- علی اصغر قائمی
20- سوده نجفی
21- جعفر بندی شریبانی
22- جعفر فرجی
23-سید مهدی زری باف
24- حسین قرائی
25- اسماعیل احمدی
26- سید محمد آقا میری
27- سید مرتضی محمودی
28- مرتضی طلایی
29- مجید حسینی
30- حامد علامتی
31- محمد خزاعی فدافن

انتخابات شورای شهر تهران 1400/ هاشمی: احتمالا لیست شورای ائتلاف برنده شود
۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۴

تسنیم: رئیس شورای شهر تهران گفت: گمانه‌زنی‌ها حاکی از پیروزی لیست شورای ائتلاف در انتخابات شورای شهر است.


محسن هاشمی در پایان جلسه امروز شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: خوشبختانه انتخابات باوقاری انجام شد و مردم علیرغم مشکلاتی که وجود داشت در انتخابات شرکت کردند و نظر خودشان را دادند.

 

وی افزود: خوشبختانه اکنون جناب آقای رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب تعیین شدند که از همین جا به ایشان تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم با کمک همه نخبگان و همه گروه‌های سیاسی، غیرسیاسی و مردم ایران بتوانند به وعده‌هایشان برای حل مشکلات، مخصوصا مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور عمل کنند.

 

هاشمی درباره انتخابات شورای شهر تهران نیز گفت: انتخابات شورای شهر هم برگزار شد اما نتایج آن هنوز نیامده و منتظریم نتایج آن را داشته باشیم و اکنون در خصوص این موضوع اظهار نظر نمی‌کنم. اطلاعاتی در این خصوص می‌آید اما اجازه بدهید در موردش صحبت نکنم. با توجه به طیفی که در انتخابات شرکت کردند عمدتا گمانه‌زنی‌هایی می‌آید که لیست ائتلاف احتمالا برنده باشد، اما شاید الان گفتن آن صحیح نباشد. اجازه بدهید که نتایج بیاید و تایید شود و بعد نظر بدهیم.

 

وی با اشاره به مصوبات امروز جلسه شورای شهر تهران تصریح کرد:‌ توانستیم تا همین ساعت به 5 مورد از دستور جلسه رسیدگی کنیم.

 

هاشمی افزود: در مورد مصرف کیسه‌های پلاستیکی که استفاده از آن در شهر خیلی زیاد شده است، محدودیت‌هایی قائل شدیم. همچنین بررسی تفریغ بودجه سال 98 را که از سال گذشته به شورا آمده بود و رسیدگی و حسابرسی شده بود را بررسی کردیم. در جلسه امروز این موضوع مطرح شد و با حدود 50 پیشنهاد به صورت مشروط تصویب شد. باید به این پیشنهادات پاسخ بدهند تا تایید نهایی را بگیرند.

 

رئیس شورای شهر با اشاره به موضوع پسماند گفت: در جلسه امروز موضوع پسماند را داشتیم. ما یک قانون پسماند کشوری داشتیم که باید مصوبات شورای شهر با آن قانون مطابقت داشته باشد و برای اینکه تطبیق داشته باشد و در کل کشور یکسان باشد، شهرداری برای نرخ خدماتی که از مردم گرفته می‌شود یک لایحه فرستاده بود که آن هم تصویب شد و اضافه پرداختی برای شهروندان ایجاد نخواهد کرد. در نهایت هم موضوع نامگذاری خیابان‌ها و کوچه‌ها را داشتیم که حدود 33 مورد از خیابان‌ها و کوچه‌های شهر نامگذاری قانونی شد و امیدواریم تا انتهای جلسه چند دستور دیگر به تصیوب برسد.

 

وی در پاسخ به این سوال که جلسات شورای شهر فعلی تا چه تاریخی برگزار می‌شود و چه زمانی به اعضای جدید تحویل داده خواهد شد تصریح کرد: همانطور که می‌دانید قانون دوره‌ شوراهای شهر 4 ساله است اگر بر اساس قانون عمل شود، تا اول شهریور ماه که 4 سال پیش دوره ما آغاز شد، طبق قانون باید عمل شود. اما صحبت‌هایی مطرح شده مبنی بر اینکه دولت اواسط مرداد جابجا می‌شود خوب است که شوراها هم در همین زمان جابجا بشوند. نمی‌دانم در مورد تناقض این زمان با زمان قانونی 4 سال چه تمهیداتی در وزارت کشور اندیشیده شده است؟ آیا می‌توانند دوره را دو هفته کم کنند یا اول شهریور خواهد بود؟ هنوز پاسخ جدی از وزارت کشور در این باره دریافت نکرده‌ایم.در هر صورت ما شورا را مرداد ماه به کسانی که توانستند رأی مردم تهران به دست بیاورند، تحویل خواهیم داد.

رای آوردن 4 زن در شورای شهر بوکان + عکس
۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۲

در یک مورد استثنایی در شهر بوکان سه زن توانستند در یک رکوردشکنی وارد شورای این شهر شوند. از بین هفت نماینده‌ای که روز جمعه به شورای شهر راه پیدا کردند، ژیلا عبدی، رای اول این دوره شوراهای بوکان بود.


روزنامه "هفت صبح" خبر داد: در انتخابات شورای شهر این دوره، بوکان تبدیل به یک مورد خاص شد. مورد استثنایی که در آن سه زن توانستند در یک رکوردشکنی وارد شورای این شهر شوند.از بین هفت نماینده‌ای که روز جمعه به شورای شهر راه پیدا کردند، ژیلا عبدی،رای اول این دوره شوراهای بوکان بود.

 

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در حوزه‌های مختلف ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

جایگاه نفر ششم و هفتم هم به ترتیب به دو زن دیگر به نام‌های گلاویژ حسنی و پخشان سلیمی رسید.نه فقط این سه نفر بلکه از بین اعضای علی‌البدل هم یک زن دیگر توانست به شورای شهر این دوره راه پیدا کند.

 

ژیلا عبدی در دانشگاه درس حقوق خوانده اما وکیل نیست.او با دو هزار و ۷۰۰ رای نفر اول شهر بوکان شده. گلاویژ حسنی وکیل دادگستری است. از قضا او در دور اول بررسی‌ها، رد صلاحیت هم شده بود و در این انتخابات توانسته دو هزار و ۴۷ رای جمع کند. پخشان سلیمی هم استاد درس انقلاب دانشگاه آزاد و دبیر علوم اجتماعی مدرسه بوده که فقط چهار رای از حسنی کمتر به دست آورد.

فیلم| سقوط بالگرد حین انتقال صندوق رای در انتخابات 1400
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۹

 استاندار خوزستان اعلام کرد: یک فروند بالگرد حین انتقال صندوق رای در منطقه احمدفداله دزفول سقوط کرد که متاسفانه ۱۱ مصدوم و یک فوتی داشته است.

 

نتایج انتخابات شوراهای شهر مراکز استان‌ها تا این لحظه
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۶

با پایان زمان رای‌گیری در ساعت 2 بامداد، شمارش آرا در شعب اخذ رای آغاز و اعضای ششمین دوره شوراهای شهر مشخص شدند.


 ۲۸ خردادماه، روز حماسه آفرینی ایرانیان، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در سراسر کشور برگزار شد.

 

۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر واجدین شرایط رای دادن در انتخابات ۱۴۰۰ بودند.

 

در جدول ذیل، اسامی قطعی شوراهای شهر در مرکز استانهای که اعلام شده است آورده شده است.

 

ردیف نام استان نام مرکز استان اسامی منتخبین
1 گیلان رشت محمد حسین واقف کارگرنیا، رضا عاشری، علیرضا تاج شهرستانی، مجید عزیزی، هادی رمضانی پاچکناری، سید حسین رضویان، سید امیر حسین علوی، مهدی نوری هریس، مسعود عباس‌نژاد کارسیدانی، سید شمس شفیعی، نادر حسینی مژدهه 
2 آذربایجان غربی ارومیه مرتضی منافی، رسول اصغرزاده، محمد خلیل‌پور، حسین پناهی، نقی کریمی، مرتضی پیری، احد یوسفی، توماج وحیدی‌افشار، ساسان ابراهیم‌زاده، صادق توکلی‌مهر، گلشن نوروزی
3 خراسان جنوبی بیرجند علیرضا محمودی‌راد، فرید فروزانفر، فاطمه‌زهرا هلال‌بیرجندی، مرتضی یزدان‌شناس، محمد مهدی درخشی، رضا حسنی‌صفت، عباس سروری، مهدی عبدالرزاق‌نژاد، ویدا ناصری
4 سمنان سمنان

مهدی خراسانیان، مجید نظری، رضا صباغیان، علی همتی، حسین گل‌هاشم، عباس‌علی طالب‌بیدختی، حسین موسوی‌دلازیانی

5 زنجان زنجان  منصور مرادلو، انسیه ابوبصیری، مهدی طالب، مجید ناصحی‌مقدم، محمدکاظم مجتهدی، اسحاق اسماعیلی، حسین حمزه‌لوپاک، سعید نجفی و داوود حسنی
6 بوشهر بوشهر جعفر پورکبگانی، حمیده هلال بحر، شهناز پولادی، مهرزاد آسایش، عبدالخالق برزگرزاده، خدیجه گرشاسبی، حیدر رفاهی، ایمان زندی نیا رأی و وحید نیک روش
7 لرستان خرم‌آباد کرم نعمتی، حجت‌الله احمدی‌پور، حمیدرضا صفریان، مجید دریکوند، یوسف امرایی، رضا بیرانوند(با کد انتخاباتی۱۸۷)، عباس قلاوندی، هوشنگ نصیری، هادی زینی‌وند مقدم 
8 همدان همدان اکبر کاووسی، سعید حاج بابائی، محمود مسگریان، مرتضی کرباسیان، مهدی حیدری، علی رحیمی‌فر، ناصر صفری افلاک، سعید نظری، حمید بادامی نجات، سعید شهابی، علی اکبر نظری
9 ایلام ایلام هادی کرمی، مظفر میرزاد، مجتبی ملکی، سعید انوری‌پور، علی کریمی، منصور بهادری، حمید مجیدی
10 خراسان شمالی بجنورد مصطفی دلیریان، جمشید عین بیگی، اعظم‌السادات افشین‌فر، مهدی معلم، یوسف مغروری، علی اربابی، احمدرضا یزدانی، مهرداد رحمتی، سیدمحسن موسوی
11 کرمانشاه کرمانشاه کامران ملکی، سیداحسان احسانی، سیدپیمان موسوی، احسان حیدریان، سید حجت‌الله موسوی‌اجاق، رسول آزادی، هاشم درویشی، سالار احمدزاده، پوریا فخری، سیدمیثم موسوی‌اجاق و کامبیز غلامی 
12 چهارمحال و بختیاری شهرکرد محمدرضا بیاتی، مصطفی حیدری، ماشاالله ایزدی، فاطمه بیگی، یوسف صادقی، فرشاد چراغپور، داوود نجفی چالشتری

 

نتایج انتخابات شورای شهر در استان یزد در انتخابات 1400
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۳

 رئیس ستاد انتخابات استان یزد نتایج آراء مردمی در برخی شهرهای استان را اعلام کرد.

 

نتایج انتخابات شورای شهر در ابرکوه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1  محمد سالاری ابرقویی  شهرستان ابرکوه (با ۳۶۰۲ رأی)
2 محمد هادی زارع زاده ابرقویی شهرستان ابرکوه (با ۲۸۴۵ رأی)
3 محمد حاتمی زاده شهرستان ابرکوه (با ۲۲۲۷ رأی)
4 زهرا فلاح زاده شهرستان ابرکوه (با ۱۹۴۱ رأی)
5 علیرضا زارع زاده شهرستان ابرکوه (با ۱۸۶۸ رأی)
6 سید حسین حسینی دوست شهر مهردشت (با ۲۰۴۷ رأی)
7 علی اکبر کارگران اردچی شهر مهردشت (با ۱۷۱۶ رأی)
8 مجتبی شمسی زاده شهر مهردشت (با ۱۵۷۳ رأی)
9 محسن پوریادگار اردچی شهر مهردشت (با ۱۴۸۰ رأی)
10 سجاد حسین زاده اردچی شهر مهردشت (با ۱۴۳۶ رأی)

نتایج انتخابات شورای شهر در اردکان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مسعود نوریان اردکان ۶۷۵۰ رأی
2 محمدجواد شاکر  اردکان ۴۴۵۱ رأی
3 مصطفی خوش‌گفتار  اردکان ۴۳۸۰ رأی
4 حسن رضاپور   اردکان ۴۲۶۹ رأی
5 نسیم جهان‌آرا   اردکان ۴۱۹۲ رأی
6 محمدرضا فتاحی اردکان ۳۹۴۲ رأی 
7 عباس عاصی‌زاده  اردکان ۳۵۴۶ رأی
8 سید محمد حسینی‌پور (علی البدل)  اردکان ۳۳۲۷ رأی
9 علی فتوحی (علی البدل)  اردکان ۳۲۷۱ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر در میبد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمدجواد کارگر شورکی  شهرستان میبد ۷۱۴۸ رای
2 محمدکاظم صباغی فیروزآبادی شهرستان میبد ۶۵۴۷ رای 
3 علی دهقانی شورکی شهرستان میبد ۶۲۱۸ رای 
4 علیرضا آزادمنش شهرستان میبد  ۵۸۳۲ رای 
5 جواد فیاضی بارجین شهرستان میبد ۴۹۰۶ رای 
6 سید ایمان علوی شهرستان میبد  ۴۲۸۶ رای
7 سید ابوالحسن گلاب شهرستان میبد  ۴۲۷۲ رای 
8 مجید زارعی(علی البدل) شهرستان میبد   ۴۰۵۵ رای
9 سید ناصر امامی میبدی (علی البدل)  شهرستان میبد   ۳۸۸۳ رای

نتایج انتخابات شورای شهر در اشکذر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 علیرضا پیشداد شهرستان اشکذر ۱۴۴۱ رأی
2 سید علی اکبر رضوانی اشکذری شهرستان اشکذر ۱۱۶۲ رأی
3 سید حسین حیدری شهرستان اشکذر ۱۰۰۳ رأی
4 یوسف مقیمی فیروزآباد شهرستان اشکذر  ۹۷۸ رأی
5 احمد فرهمندزاد شهرستان اشکذر ۹۷۴ رأی
6 مرتضی دهقانی (علی البدل) شهرستان اشکذر ۸۷۸ رأی
7 محمدحسن جعفری (علی البدل) شهرستان اشکذر ۷۷۲ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر در تفت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حجت اخوان تفتی شهرستان تفت 3260 رأی
2 امین سالاری شهرستان تفت 2058 رأی
3 ناصر دهقانی تفتی شهرستان تفت 1979 رأی
4 ابراهیم احمدی شهرستان تفت 1619 رأی
5 محمدعلی اسمعیلی تفتی شهرستان تفت 1577رای
6 سید حسین جعفری تفتی(علی‌البدل) شهرستان تفت 1565 رأی
7 سید فضل‌الله کلانتری(علی‌البدل) شهرستان تفت 1108رأی

نتایج انتخابات شورای شهر در بافق

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمدعلی آخوندی شهرستان بافق ۸۸۰۸ رای
2 محمد رنجبر شهرستان بافق ۵۳۲۹ رای
3 علی اصغر رنجبر شهرستان بافق ۴۴۷۷ رای
4 زهرا زارعی شهرستان بافق ۴۲۹۱ رای
5 محمدعلی درویشی شهرستان بافق ۳۷۳۳ رای

نتایج انتخابات شورای شهر در مهریز

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1  سیدمحمدامین بیدکی شهرستان مهریز  
2 عباس زارع بیدکی شهرستان مهریز  
3 محسن مروی نام بغدادآبادی شهرستان مهریز  
4 مهدی زارع بیدکی شهرستان مهریز  
5 حسین زارع زاده مهریزی شهرستان مهریز  

نتایج انتخابات شورای شهر در بهاباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حسن عبداللهیان شهرستان بهاباد ۲۰۰۴ رأی
2 عباس اقبال شهرستان بهاباد ۱۸۵۰ رأی
3 علی اصغر جلیلی شهرستان بهاباد ۱۳۸۹ رأی
4 مهدی حاتمی زاده شهرستان بهاباد ۱۲۷۹ رأی
5 سیدحسین فلاح شهرستان بهاباد ۱۱۳۰ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر در خاتم

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محسن فتحی هرات شهر هرات  
2 حسین حیدری شهر هرات  
3 حسین سهامیان شهر هرات  
4 رضا شکاری شهر هرات  
5 صادق پوراحمدیان شهر هرات  
6 غلامرضا قانع مبارکه، شهر مروست  
7 حجت فلاحتی شهر مروست  
8 مجتبی فلاحتی شهر مروست  
9 طاهره تقی زاده رحمت آباد شهر مروست  
10 مهدیه امینی شهر مروست  

 

نتایج انتخابات شوراهای شهر در استان هرمزگان 29 خرداد 1400
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۸

اعضای شورای شهر و روستای استان هرمزگان مشخص شدند، این استان ۲۳۳ عضو در شورای شهر دارد.

تایج انتخابات شوراهای اسلامی شهر در برخی شهرستان های هرمزگان اعلام شد.

 

علی رئوفی رئیس ستاد انتخابات هرمزگان گفت:: مجموع شعب ثبت نام و اخذ رای هرمزگان در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی هزارو ۵۵۶ شعبه بود که پس از اعلام تایید هیئت نظارت بر انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر و روستا نتیجه نهایی اعلام می شود.

 

او افزود: اعضای منتخب شورای شهر بندرعباس و لیست نهایی برگزیدگان شوراهای استان تا ساعات۱۵ امروز اعلام می شود.

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر بندرعباس

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 فاطمه جراره شهر بندرعباس 22390
2 احمد کناری نژاد شهر بندرعباس 15800
3 یعقوب دبیری نژاد شهر بندرعباس 12365
4 احمد عامری شهر بندرعباس 11564
5 حسن سالاری شهر بندرعباس 11228
6 عیسی عباسی شهر بندرعباس 11019
7 سید محمد رضا موسوی شهر بندرعباس 9342
8 عبدالرضا سراحی شهر بندرعباس 9110
9 فریده عامری شهر بندرعباس 8938
10 اسماعیل رئیسی حسنلنگی شهر بندرعباس 8794
11 اسماعیل بواشه شهر بندرعباس 8782
12 مصیب نظری رودان علی البدل 8210
13 حسین مینا علی البدل 7923
14 محمد رئیسی چاهشتانی علی البدل 7603
15 زهرا مرادی علی البدل 7478
16 علیرضا سعیدی علی البدل 6284

نتایج انتخابات شورای شهر میناب

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 غلام کمالی شهر میناب 6894
2 جابر پری تقی نژاد شهر میناب 5689
3 مصطفی اسدی شهر میناب 3843
4 سید موسی هاشم نسب شهر میناب 3696
5 روح الله بهادری میناب شهر میناب 3650
6 عبدالله جمادی پور مینابی شهر میناب 3473
7 ندا جهانگیری شهر میناب 3320
8 نوشین اسلامی علی البدل 3306
9 محمد انگورانی پور علی البدل 3220
10 غلامرضا کریانی علی البدل 3127
11 حجت الله قاسمی علی البدل 3058
12 حسن ذاکری علی البدل 2989

نتایج انتخابات شورای شهر رودان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حسن وطن خواه شهر رودان 5669
2 مصطفی نجفی شهر رودان 5571
3 مصیب داوری شهر رودان 5281
4 عباس جاودان شهر رودان 4829
5 ولی واحدی شهر رودان 4367
1 نعمت خادمی علی البدل  
2 هادی قاسمی علی البدل  
3   علی البدل  

نتایج انتخابات شورای شهر سیریک

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مریم آباد شهر بندر سیریک 1142
2 ابراهیم احمدی شهر بندر سیریک 1108
3 یوسف محمد حسینی شهر بندر سیریک 992
4 عباس جمالدینی شهر بندر سیریک 943
5 حسن کوهی زاده شهر بندر سیریک 923
6 ابراهیم کمالی شهر بندر سیریک 774
7 مرتضی عیسی زاده شهر بندر سیریک 660

نتایج انتخابات شورای شهر سردشت بشاگرد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد غریب پور شاهی شهر سردشت 531
2 مراد هاشم پور شهر سردشت 481
3 قدرت اله شایان شهر سردشت 431
4 خلیل نوری پور شهر سردشت 384
5 جواد حسین زاده شهر سردشت 363
6 دلاور آنسته شهر سردشت 257
7 طاهر کارگر شهر سردشت 246
8 طالب زارعی شهر سردشت 221

نتایج انتخابات شورای شهر گوهران بشاگرد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 ابراهیم احمدی شهر گوهران 339
2 یونس نظری شهر گوهران 338
3 قاسم احمدی شهر گوهران 320
4 علی احمدی شهر گوهران 318
5 فرخ الدین احمدی شهر گوهران 309
6 یاسر روشن رای   308
7 حسین روشن رای    306
8 بختیار روشن رای   301

نتایج انتخابات شورای شهر جاسک

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 قادر جنگ زهی شهر جاسک 3872
2 خالد سلیمانی شهر جاسک 2848
3 یوسف مرادیان شهر جاسک 2680
4 عبدالطیف آدیش شهر جاسک 2432
5 احمد صبوری شهر جاسک 2249
6 حسین روشنی شهر جاسک ۲۷ ۲۰
7 موسی آمای شهر جاسک ۱۸۹۹
8 علی میری پور- شهر جاسک ۱۸۷۰

نتایج انتخابات شورای شهر حاجی آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 ابراهیم بهروزی شهر حاجی آباد 2889
2 غلام حسن زاده شهر حاجی آباد 2675
3 نعمت فرهادی شهر حاجی آباد 2627
4 کاظم جعفری شهر حاجی آباد 2576
5 حمید رضا حسن زاده شهر حاجی آباد 2446
6 ابراهیم دره شیری علی البدل 2140
7 حجت شکاری علی البدل 1806
8 حبیب نبی پور علی البدل 1726

نتایج انتخابات شورای شهر بندرخمیر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سعدی زعمی پور شهر بندرخمیر 1586
2 محمد باقر لشتغانی پور شهر بندرخمیر 1516
3 حسن مطهر شهر بندرخمیر 1342
4 محمد نور ساحلی زادگان شهر بندرخمیر 1174
5 یاسر جیبا شهر بندرخمیر 1166
6      
7      
8      

نتایج انتخابات شورای شهر  بستک

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مجتبی ایرانمنش شهر بستک ۱۳۹۴
2 مرتضی ایرانمنش شهر بستک ۱۳۷۱
3 مسعود هوشمند شهر بستک ۱۲۵۴
4 عزت الله ترکی شهر بستک ۱۱۳۳
5 غلامحسین عابری شهر بستک ۸۷۹
6 عماد ابراهیم پور شهر بستک ۸۴۳
7 محمد رحیمی شهر بستک ۶۱۴
8 معصوم رنجبربستکی شهر بستک ۵۴۶

نتایج انتخابات شورای شهر بندرلنگه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 فاطمه پولادی شهر بندرلنگه ۳۷۷۰
2 احمد سالاری شهر بندرلنگه ۳۰۶۷
3 عبدالرحیم دیده بان شهر بندرلنگه ۲۹۸۵
4 علی بشگردی زاده شهر بندرلنگه ۲۰۰۵
5 ابراهیم شعبانی شهر بندرلنگه ۱۹۸۷
6   علی البدل  
7      
8      

نتایج انتخابات شورای شهر پارسیان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد رحیمی شهر پارسیان 1879
2 محمود اعزازی شهر پارسیان 1752
3 زهرا رادمنش شهر پارسیان 1691
4 غلامحسین کریمی شهر پارسیان 1630
5 محمد پاسلار شهر پارسیان 1609
6   علی البدل-شهر پارسیان  
7   علی البدل  
8   علی البدل  

نتایج انتخابات شورای شهر قشم

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمدرضا اسلامی شهر قشم 3130
2 حبیب بازماندگان شهر قشم 3709
3 بی بی مریم پیرزنده شهر قشم 2003
4 احمدشب تازیانی شهر قشم 1836
5 مریم خادمی شهر قشم 1809
6      
7      
8      

 

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در خوزستان
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۷

مسئله‌ای که پس از انتخابات شورای شهر برای بسیاری از مردم اهمیت می‌یابد، افراد راه یافته به نهاد شهرداری است که عهد بسته اند طی ۴ سال آینده زمینه رفاه مردم در شهر‌ها و روستا‌ها را فراهم نمایند.

 

دستکم انتظار مردم خوزستان از اعضای شورای شهر و روستا، توسعه محل سکونت و ایجاد خدمات رفاهی است، نه کسب منافع شخصی و درآمد‌های نامشروع که مشروعیت این نهاد برخواسته از رای مردم را زیر سوال ببرد.

 

انتخابات شورای اسلامی شهر اهواز قرار بود که امسال همزمان با سایر کلانشهر‌ها به صورت الکترونیکی انجام شود، اما اختلالات فنی در فرایند اخذ رای به روش الکترونیکی موجب شد تا برخی مراکز به صورت دستی رای گیری را انجام دهند. نجاتی رییس ستاد انتخابات خوزستان تعداد صندوق اخذ رای الکترونیکی برای اهواز را ۲ هزار و ۲۰۰ عدد پیش بینی کرده بود که از این تعداد، ۵۳۷ شعبه شهری مستقر می‌شوند و ۵۱۶ شعبه ثابت و ۲۱ شعبه سیار خواهند بود.

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در اهواز

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1      
       
       
       
       
       
       
       
       

 

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در دزفول

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ سید باقر موسوی فخر دزفول ۱۷ هزار و ۸۸۱
۲ محمد حسن پرآور دزفول ۱۴ هزار و ۲۴
۳ غلامعلی رسالتی دزفول ۱۳ هزار و ۸۸۸
۴ علیرضا مجدی نسب دزفول ۱۳ هزار و ۳۵۵
۵ غلامعلی پوررضایی دزفول ۱۱ هزار و ۱۷۳
۶ علیرضا زمانی راد دزفول ۱۰ هزار و ۶۳۸
۷ عادل دوایی فر دزفول ۱۰ هزار و ۵۷۱
۸ مهدی حاجی جعفر نمازی دزفول ۱۰ هزار و ۲۸۵
۹ زهرا آدینه دزفول ۱۰ هزار و ۲۱۲
۱۰ زهرا مرادی(علی‌البدل) دزفول ۹ هزار و ۹۹۵
۱۱ حمید کلانتری(علی‌البدل) دزفول ۹ هزار و ۸۵۷
۱۲ صادق ابراهیم وند (علی‌البدل) دزفول ۹ هزار و ۲۵۱
۱۳ محسن معزی (علی‌البدل) دزفول ۹ هزار و ۲۱۴
۱۴ تورج بختیاری پور(علی‌البدل) دزفول ۸ هزار و ۹۳۱
۱۵ میرزاعلی آستی(علی‌البدل) دزفول ۸ هزار و ۸۵۳

 

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در هندیجان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ اکبر شنبدی هندیجان ۳ هزار و ۱۱۱
۲ مهدی عبادی هندیجان ۲ هزار و ۵۰۴
۳ علی اکبر بیرونی هندیجان ۲ هزار و ۴۲۰
۴ عارف عبادی هندیجان ۲ هزار و ۳۲۵
۵ امیر شکاری هندیجان ۲ هزار و ۲۲۴
۶ میثم عبادی (علی‌البدل) هندیجان ۲ هزار و ۱۸۵
۷  فاروق جنتی (علی‌البدل) هندیجان ۲ هزار و ۷۷
۸ محسن شعبانی (علی‌البدل) هندیجان ۲ هزار و ۱۴

 

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در هویزه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ عاشور مؤمنان زاده هویزه ۲ هزار و ۲۵۶
۲ علی شرفی هویزه ۲ هزار و ۱۷۸
۳ نجم جرفی هویزه ۲ هزار و ۱۰۹
۴ حسن بوعذار هویزه ۲ هزار و ۱۰
۵ سعید بوعذار هویزه یک هزار و ۹۱۵
۶ علی کوتی(علی‌البدل) هویزه یک هزار و ۷۳۲ 
۷ حکیم بوعذار(علی‌البدل) هویزه یک هزرا و ۴۶۸
۸ حسن عذاری (علی‌البدل) هویزه یک هزار و ۴۵۷
۹ محمد سواری رفیع یک هزار و ۱۶۶
۱۰ کریم سواری رفیع یک هزار و ۱۴۷
۱۱ ناجی والی پور رفیع یک هزا ر و ۹۸
۱۲ جبار جمیلی رفیع ۸۵۱
۱۳ علی عامر پور رفیع ۷۹۵
۱۴ حبیب سواری (علی‌البدل) رفیع ۷۴۷
۱۵ مهدی عامر پور (علی‌البدل) رفیع ۶۶۰
۱۶ احمد آژ (علی‌البدل) رفیع ۶۰۵

 

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در رامشیر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ بهرام حیدری رامشیر ۲ هزار و ۳۴۹
۲ میر حسین راشدی رامشیر ۲ هزار و ۲۱۲
۳ حسن عموری رامشیر یک هزار و ۹۳۵
۴ حسین کرد زنگنه رامشیر یک هزار و ۸۲۹
۵ سید مسعود هاشمی رامشیر یک هزار و ۵۴۰
۶ رضا شاغولی (علی البدل) رامشیر یکهزار و ۴۷۵
۷ امیر عموری(علی‌البدل) رامشیر یکهزار و ۴۱۲
۸ مهدی نیکنام(علی‌البدل) رامشیر یکهزار و ۳۹۴
۹ جلیل خالدی مشراگه ۴۷۷
۱۰ عزیز خالدی مشراگه ۴۳۱
۱۱ عیسی خالدی مشراگه ۴۲۱
۱۲ کاظم حمید مشراگه ۴۱۶
۱۳ جواد خالدی مشراگه ۳۹۸
۱۴ امین خالدی(علی‌البدل) مشراگه ۳۹۶
۱۵ سالم خالدی(علی‌البدل) مشراگه ۳۸۰
۱۶ رحیم حمید(علی‌البدل) مشراگه ۳۸۱

 

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در دشت آزادگان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ محمد رضا عفری سوسنگرد ۳ هزار و ۹۶۰
۲ صادق حریزی پور سوسنگرد ۳ هزار و ۹۰۶
۳ ناصر جلالی سوسنگرد ۳ هزار و ۳۷۶
۴ علی چلداوی سوسنگرد ۳ هزار و ۲۱۷
۵ علی جلالی سوسنگرد ۳ هزار و ۲۱۴
۶ حیدر سواری سوسنگرد ۳ هزار و ۶۹
۷ هوشنگ جلالی سوسنگرد ۲ هزار و ۹۷۰
۸ ایوب چلداوی بستان یکهزار و ۳۱۲
۹ عبدالکاظم نیسی بستان یکهزار و ۱۱۳
۱۰ لطف اله سواعدی بستان یکهزار و ۹۶
۱۱ عبدالعلی دحیمی بستان یکهزار و ۶۵
۱۲ احمد سواعدی بستان یکهزار و ۳۲
۱۳ سعید حلفی کوت سید نعیم یکهزار و ۳۵۵
۱۴ علی حلفی کوت سید نعیم یکهزار و ۱۲۴
۱۵ سعید حردانی کوت سید نعیم یکهزار و ۳
۱۶ احد خلفی کوت سید نعیم ۹۶۳
۱۷ جابر جلالی حمیدی کوت سید نعیم ۹۱۲
۱۸ صالح مزرعه ابوحمیظه یکهزار و ۳۰۷
۱۹ مهدی فخیمی ابوحمیظه یکهزار و ۲۶۰
۲۰ امید مزرعه اصل ابوحمیظه یکهزار و ۲۱۰
۲۱ محمد مزرعه ابوحمیظه یک هزار و ۱۹۶
۲۲ عبداله مزرعه ابوحمیظه یکهزار و ۱۸۴

 

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در هفتکل

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ سید علی حسینی هفتکل ۲ هزار و ۵۱۷
۲ سلیم علی پور هفتکل ۲ هزار و ۳۴۹
۳ محمدعلی مرادی سبزپوری هفتکل ۲ هزار و ۲۳۸
۴ فاطمه ممبینی هفتکل ۲ هزار و ۱۷۰
۵ شهناز اصلانی هفتکل ۲ هزار و ۱۲۰
۶ سید رضا موسوی(علی‌البدل) هفتکل یک هزار و ۷۳۱
۷ سید علی مراد موسوی(علی‌البدل) هفتکل یک هزار و ۵۰۲
۸ فرزاد موسوی(علی‌البدل) هفتکل یک هزار و ۴۶۹

 

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در باوی

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ احمد حمیدی ملاثانی ٢ هزار و ٤٥٩
۲ سعید امیری ملاثانی ٢ هزار و ٣٩٣
۳ علیرضا عامری ملاثانی ٢ هزار و ٧٤
۴ قادر وثوقی ملاثانی یک هزار و ٥٨٣
۵ عباس علوانی ملاثانی یک هزار و ٤٢٢
۶ عظیم عطیه زاده(علی‌البدل) ملاثانی یک هزار و ٣١٤
۷ جاسم حمیدی(علی‌البدل) ملاثانی یک هزار و ٢٧٩
۸ حسین حمید(علی‌البدل) ملاثانی یک هزار و ٢٤٠
۹ میرزا حسین دشت بزرگی شیبان ۳ هزار و ٤٨٨
۱۰ علی عطایی شیبان ۳ هزار و ٣٢٨
۱۱ علی جباری شیبان ۳ هزار و ۲۹۶
۱۲ سعید عنافچه شیبان ۳ هزار و ۲۴۳
۱۳ جاسم دلفی شیبان ۲ هزار و ۹۱۵
۱۴ حمید الوان(علی‌البدل) شیبان ۲ هزار و ۷۸۱
۱۵ زینب خنافره(علی‌البدل) شیبان ۲ هزار و ۳۳
۱۶ حسن وطن ویس یک هزار و ٩٤٢
۱۷ حسین عطایی ویس یک هزار و ٥٩٥
۱۸ کاظم نبهانی ویس یک هزار و ٥٨٠
۱۹ عباس مراغی ویس یک هزار و ٣٥٢
۲۰ سجاد عظیمی ویس یک هزار و ٣٣٢
۲۱ جاسم فدیعمی(علی‌البدل) ویس یک هزار و ٣٠٤
۲۲ سعید سلامات(علی‌البدل) ویس یک هزار و ٢٧٦
۲۳ جمعه حمید(علی‌البدل) ویس یک هزار و ٢٠٩

 

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در حمیدیه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ احمد آلبوعبید حمیدیه ۲ هزار و ۷۳۸
۲ سید رمضان موسوی حمیدیه ۲ هزار و ۵۹۶
۳ حسن سواعد حمیدیه هزار و ۱۱۱
۴ حسن معاوی حمیدیه ۲ هزار و ۲۹
۵ حسن اصل عبیاوی پور حمیدیه یکهزار و ۹۳۸

 

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در بهبهان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ مهرداد خواجه بهبهان ۹ هزار و ۹۴۵
۲ محمدهادی روحی پور بهبهان ۷ هزار و ۵۵۳
۳ سیف الله علینژاد بهبهان ۵ هزار و ۷۷۱
۴ محسن روانخواه بهبهان ۵ هزار و ۲۳۸
۵ کاوه راهبر بهبهان ۵ هزار و ۱۶۶
۶ فریدون قنواتی بهبهان ۴ هزار و ۹۳۹
۷ جهانبخش گلخند شهرویی بهبهان ۴ هزار و ۵۰۹
۸ امیرعلیزاده باغملک (علی البدل) بهبهان ۴ هزار و ۳۱۳
۹ علیرضا آقاجری (علی البدل) بهبهان ۴ هزار و ۳۰۹
۱۰ ستار رحیم زاده (علی البدل) بهبهان ۴ هزار و ۱۱۴
۱۱ مهدی حمید (علی البدل) بهبهان ۳ هزار و ۹۲۶
۱۲ عادل احمد نژاد (علی البدل) بهبهان ۳ هزار و ۶۲۹

 

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در آغاجاری

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ ایمان مردانه آغاجاری یک هزار و ۴۸۳
۲ صادق ناصری‌پور آغاجاری یک هزار و ۳۷۷
۳ عبدالغفور رضاپوران قهفرخی آغاجاری یک هزار ۳۱۳
۴ محسن پورخلیلاوی آغاجاری یک هزار و ۱۱۶
۵ شهرام حیدری آغاجاری یک هزار و ۱۰۲

 

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا در اندیمشک

 

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ علی دوامی اندیمشک ۶ هزار و ۱۷۲ 
۲ مژگان دالوند اندیمشک ۶ هزار و ۱۵۴
۳ پناه آزادی نژاد اندیمشک ۵ هزار و ۸۱۹
۴ نورالدین مدهن اندیمشک ۵ هزار و ۳۹۳
۵ احسان رضایتی اندیمشک ۵ هزار و ۱۰۱
۶ مسلم میرزاوند اندیمشک ۵ هزار و ۲۸

 

 

نتایج انتخابات شوراهای شهر استان مرکزی
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۶

استانداری استان مرکزی ضمن اعلام تایید نهایی لیست شورای شهرستان های استان در انتخابات ششمین دوره شورای شهر نتیجه نهایی را اعلام کرد.

 

نتایج انتخابات شورای شهر اراک

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حامد آجرلو کلان شهر اراک 14560
2 پیمان عین القضاتی کلان شهر اراک 12205
3 محمد عسگری کلان شهر اراک 12060
4 حسن قربانی کلان شهر اراک 11539
5 علی اصغر غفاری کلان شهر اراک 10633
6 علی جعفر محصولی کلان شهر اراک 10509
7 عباس خسروانی  کلان شهر اراک 10215
8 سیدوحید میرنظامی کلان شهر اراک 10173
9 سید رضا قریشی کلان شهر اراک 9700
10 داودقربانی کلان شهر اراک 9159
11 علی چگینی کلان شهر اراک 9090

نتایج انتخابات شورای شهر ساوه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سعیده  محمودی ساوه 5756
2 سعید کریمی ساوه 5341
3 یداله مظهر ساوه 5190
4 علی بسطام ساوه 5183
5 احمد حاج امینی ساوه 4764

نتایج انتخابات شورای شهر آوه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1  جعفر منصوری نیا آوه 1152
2 حسین هوشنگی آوه 720
3 صادق شریفی فر آوه 570
4 حسین محمدیاری آوه 550
5 محسن بهاری فرد آوه 498

نتایج انتخابات شورای شهر محلات

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد صالحی محلات 2840
2 حسین رضایی محلات 2646
3 محمدرضا علیمحمد محلات 2337
4 قاسم رجبی محلات 1928
5 داود رضایی محلات 1856

نتایج انتخابات شورای شهر  نیم ور

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مهسا سالاری نیم ور 575
2 اصغر عبدالهی  نیم ور 487
3 سید مجتبی هاشمی نیم ور 391
4 رضا ملا علی اکبری نیم ور 346
5 نسیم ابوطالبی  نیم ور 298

نتایج انتخابات شورای شهر تفرش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 نفیسه ایلخانی شهر تفرش 1739
2 سعید احمد جعفری شهر تفرش 1430
3 محمدشاکری شهر تفرش 1240
4 حسن ذو الفغاری شهر تفرش 1187
5 حبیب عسگری شهر تفرش 1026
6 علی لطفی شهر تفرش 1026
7 عبدالناصر ذو الفقاری شهر تفرش 857
8 علی حیدری  شهر تفرش 679

نتایج انتخابات شورای شهر خمین

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد بیات شهر خمین 9401
2 علی بیات شهر خمین 4241
3 محمدعلی فرقدانی شهر خمین 3323
4 محسن نادری شهر خمین 3246
5 محمدتقی عظیمی شهر خمین 2640

نتایج انتخابات شورای شهر قورچی باشی

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 ابو الفضل مظاهری  شهر قورچی باشی 403
2 احمد حسنی شهر قورچی باشی 269
3 ابوالفضل بیات شهر قورچی باشی 166
4 مهدی شیخی شهر قورچی باشی 162
5 ابوطالب معینی شهر قورچی باشی 159

نتایج انتخابات شورای شهر دلیجان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 علی صفری  شهر دلیجان 2423
2 احمد محمدی شهر دلیجان 2247
3 حمیدرضا یوسفی شهر دلیجان 2098
4 مجید مرادخانی شهر دلیجان 1997
5 غلامعلی زمانی زاده شهر دلیجان 1781

نتایج انتخابات شورای شهر خنداب

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 ولی اله احمدی  شهرخنداب 1576
2 اسمعیل نیلچی شهرخنداب 1559
3 سهراب رضائی شهرخنداب 1390
4 علی اصغر یادگار ی شهرخنداب 1188
5 یعقوب محمدی شهرخنداب 1086

نتایج انتخابات شورای شهر  جاورسیان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 امیر غلامی شهر جاورسیان 1033
2 علی محمد بانوئی شهر جاورسیان 759
3 علیرضا گودرزی شهر جاورسیان 677
4 محسن محمدی شهر جاورسیان 604
5 حمیدرضا میرزائی شهر جاورسیان 568

نتایج انتخابات شورای شهر آشتیان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد ملکا آشتیانی آشتیان 1272
2 حسن جمالی آشتیانی آشتیان 941
3 مهدی کاربین آشتیانی آشتیان 818
4 وحیدرضایی آشتیانی آشتیان 681
5 نفیسه علی حسنی آشتیان 651

نتایج انتخابات شورای شهر کمیجان

1 یاسر احمدی کمیجان 2095
2 علی فرجی کمیجان 1830
3 هادی کمیجانی کمیجان 1636
4 حسین ارشادی کمیجان 1156
5 غلامعلی کمیجانی کمیجان 1025

نتایج انتخابات شورای شهر زرندیه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 امین رضا پیوسته مامونیه 2362
2 علیرضا تقدیری مامونیه 2918
3 کریم اخوان مامونیه 1980
4 مجتبی محسنی مامونیه 1688
5 حسین شایسته مامونیه 1557

نتایج انتخابات شورای شهر فرمهین

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مسعود سلم آبادی فراهانی شهر فرمهین 1325
2 امیر طبری فشکی شهر فرمهین 1214
3 معصومه طبری فشکی شهر فرمهین 1126
4 مهدی محمد پور شهر فرمهین 1045
5 علی دستجانی فراهانی شهر فرمهین 1005

نتایج انتخابات شورای شهر شازند

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 قاسم کلیائی شهر شازند 1555
2 شیوا مشیدی شهر شازند 1439
3 مرتضی لک شهر شازند 1275
4 رمضان نجفی شهر شازند 1068
5 غلامعلی غفاری  شهر شازند 1064

 

نتایج انتخابات شورای شهر در شهرستان های خراسان شمالی امروز 29 خرداد 1400
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۴

 نتایج انتخابات شورای شهر و روستاهای خراسان شمالی مشخص شد.

نتایج قطعی شمارش آراء انتخابات شوراهای اسلامی شهر فاروج 

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه  تعداد آراء شمارش شده شعب 
1 محمد جواد نقدی  فاروج  2056
2 سجاد توافقی فاروجی  فاروج  1862
3 ابو الفضل اسکندری فاروجی  فاروج 1699
4 رجبعلی ایزدجو فاروج 1499
5 حسن حیدریان رشوانلو  فاروج  1144

 

نتایج قطعی شمارش آراء انتخابات شوراهای اسلامی شهر بجنورد 

 

ردیف  نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آراء شمارش شده شعب 
1 مصطفی دلیریان  بجنورد  14941
2 جمشید عین بیگی  بجنورد  14358
3 اعظم السادات افشین فر  بجنورد  10562
4 مهدی معلم  بجنورد  9829
5 یوسف مغروری  بجنورد  9403
6 علی اربابی  بجنورد  8301
7 احمد رضا یزدانی  بجنورد  7263
8 مهرداد رحمتی  بجنورد  6983
9 سید محسن موسوی  بجنورد  6845

 

نتایج قطعی شمارش آراء انتخابات شوراهای اسلامی شهر شیروان 

ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه تعداد آراء شمارش شده شعب 
1 محمد محمد زاده قانعی  شیروان 4024
2 علی عاقل شیروان 3749
3 محمود رشیدی  شیروان  3584
4 عقیل آریان فرد شیروان 3207
5 جواد اسماعیل زاده  شیروان  2853
5 مهدی حسنی قلعه حسن  شیروان 2834
7 حسن اسکندریان شیروان  2813

نتایج قطعی شمارش آراء انتخابات شوراهای اسلامی شهر گرمه 

ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آراء شمارش شده شعب 
1 پوران شکاریان  گرمه  1548
2 زینب حسینی  گرمه 1531
3 تقی یعقوبی گرمه 1501
4 شیر الله اسدی  گرمه 1455
5 محمد علی نجاری گرمه 1347

 

نتایج قطعی شمارش آراء انتخابات شوراهای اسلامی شهر جاجرم

ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آراء شمارش شده شعب 
1 فاطمه صمدی مقدم جاجرم 2643
2 مریم ابراهیمی تنها جاجرم 2617
3 جواد وحیدی مفرد جاجرم 2517
4 ابراهیم اخوان  جاجرم 2013
5 محمدی رحمانیان جاجرم 1890

 

نتایج قطعی شمارش آراء انتخابات شوراهای اسلامی شهر اسفراین

ردیف  نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آراء شمارش شده شعب 
1 ابراهیم بابایی اسفراین 4639
2 نعمت خوشبخت اسفراین 3630
3 علیرضا حسین آبادی  اسفراین 3271
4 طلعت رگبار  اسفراین 2745
5 شمسعلی شعبانیان اسفراین 2531
6 سلیمان غفاری اسفراین 2332
7 عیسی دانایی هژیر اسفراین 2166

نتایج قطعی شمارش آراء انتخابات شوراهای اسلامی شهر آشخانه 

 

ردیف  نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آراء شمارش شده شعب 
1 جلیل معظمی  آشخانه 3838
2 رسول قلی زاده کیکانلو  آشخانه 2483
3 هادی نعیمی هاور  آشخانه 2021
4 حسین قمبری فیروز آبادی  آشخانه 1914
5 محمد رضایی راد آشخانه 1523

 

در این دوره از انتخابات ۶۷۲ هزار نفر از جمعیت ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی واجد شرایط اخذ رای هستند و ۲۵ هزار نفر نیز کار برگزاری این انتخابات را بر عهده دارند که در آخرین انتخابات حدود ۵۷.۲ درصد از واجد شرایط استان در انتخابات شرکت کردند.

 

در این دوره از انتخابات ۶۷۲ هزار نفر از جمعیت ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی واجد شرایط اخذ رای هستند و ۲۵ هزار نفر نیز کار برگزاری این انتخابات را بر عهده دارند که در آخرین انتخابات حدود ۵۷.۲ درصد از واجد شرایط استان در انتخابات شرکت کردند.

 

اعلام نتایج انتخابات شورای شهر در استان بوشهر
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۶

اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاهای استان بوشهر مشخص شدند.

 عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر با تایید نتیجه انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهرهای استان، نتیجه نهایی را اعلام کرد.

نتایج انتخابات شورای شهر بوشهر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱      
۲      
۳      
۴      
۵      
۶      
۷      
۸      
۹      

نتایج انتخابات شورای شهر دیلم

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ سیدوهاب میرجهانمردی  دیلم ۳۱۴۲ رای
۲ یدالله حیدری دیلم ۲۷۳۵ رای
۳ ایمان آذری دیلم ۲۳۶۹ رای
۴ رضا عبدالهی دیلم ۲۲۶۳ رای
۵ محمدجواد اکبری دیلم ۲۱۷۴ رای

نتایج انتخابات شورای شهر امام حسن

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ سیدحسن موسوی امام حسن ۶۵۳ رأی
۲ مهدی محمدزاده امام حسن ۴۹۲ رأی
۳ سعیدفلاحتی امام حسن ۴۸۴ رأی
۴ احمدخدری امام حسن ۴۶۸ رأی
۵ حسین عباسی امام حسن ۴۶۲ رای

نتایج انتخابات شورای شهر دیر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ مهران پوسه دیر ۲۹۸۷ رأی
۲ محمد البوغبیش دیر ۲۷۹۱ رأی
۳ احمد خلیلی دیر ۲۷۴۱ رأی
۴ سیداحمد حسینی دیر ۲۶۳۰ رأی‌
۵ حسین ربی دیر ۲۰۷۱ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر دوراهک

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ علی احمدی دوراهک ۱۴۳۵ رأی
۲ حسن دراهکی دوراهک ۱۳۳۵ رأی
۳ ابراهیم پاریابی دوراهک ۱۳۲۶ رأی
۴ اکبر میرزائی دوراهک ۱۱۶۳ رأی
۵ عبداله عالی دوراهک ۱۰۰۸ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر بردستان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ احمد عباسی بردستان ۱۳۵۴ رأی
۲ عباس اندخش بردستان ۹۳۶ رأی
۳ مسلم صالحی بردستان ۸۵۶ رأی
۴ محمد رهبر بردستان ۸۵۲ رأی
۵ عبدالحسن امینی بردستان ۸۳۲ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر بردخون

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ احمد عابدزاده بردخون ۱۰۱۳ رأی
۲ سیدمحمد حسینی زاده بردخون ۱۰۰۳ رأی
۳ مجید دریائی بردخون ۸۶۹ رأی
۴ فخرالدین محمدی بردخون ۸۶۱ رأی
۵ احمد عاشوری بردخون ۷۸۰ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر آبدان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ حسن آبدونی آبدان ۱۵۳۷ رأی
۲ حبیب اعتمادی خواه آبدان ۱۴۶۵ رأی
۳ غلامحسین درویشی آبدان ۱۴۵۸ رأی
۴ سیدعبدالرسول حسینی آبدان ۱۳۵۱ رأی
۵ عادل رشیدی فرد آبدان ۱۲۴۴ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر خورموج

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ حسین مروت سعادت خورموج ۳۶۴۲ رأی
۲ قاسم هزیمتیان آزاد خورموج ۳۳۲۷ رأی
۳ عبدالمهدی نصیری خورموجی خورموج ۳۱۴۵ رأی
۴ مهرداد علی زاده خورموج ۳۰۵۳ رأی
۵ رضا رضائی حقیقی خورموج ۲۷۸۱ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر کاکی

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ سیدعلی اکبر فاطمی کاکی ۲۹۳۹ رأی
۲ جابر فقیه کاکی ۲۵۷۳ رأی
۳ علیرضا زارعی کاکی ۲۴۰۹ رأی
۴ سیدحسن حسینی کاکی ۲۱۴۴ رأی
۵ احمد کردستانی منفرد کاکی ۱۶۴۲ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر بادوله

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ اصغر شیخیانی بادوله ۱۴۱۹ رأی
۲ محمد بانی منفرد بادوله ۹۴۱ رأی
۳ مهدی زارعی بادوله ۹۳۲ رأی
۴ عسکر عباسی بادوله ۸۹۱ رأی
۵ سیدعلی حسین زاده بادوله ۸۷۳ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر شُنبه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ مجتبی صابرآزاد شنبه ۶۵۴ رأی
۲ اکبر مشهور شنبه ۶۳۸ رأی
۳ احمد نادری نیا شنبه ۵۸۶ رأی
۴ فضل اله درا شنبه ۵۰۷ رأی
۵ علی صلحی مطلق شنبه ۴۹۲ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر اَهرَم

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ عباس صبوری اهرم ۳۶۴۰ رأی
۲ عاطفه شکاری اهرم ۱۷۵۱ رأی
۳ ابراهیم دهقان دوست اهرم ۱۷۴۰ رأی
۴ محمد عاشوری اهرم ۱۵۴۵ رأی
۵ غلامرضا برقی نژاد اهرم ۱۵۱۲ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر دلوار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ غلامرضا ممسنی دلوار ۷۶۰ رأی
۲ علی نعمتی دلوار ۶۸۶ رأی
۳ حسن جمادی دلوار ۶۴۳ رأی
۴ سجاد یکوکسان دلوار ۶۳۹ رأی
۵ محمد دلواری دلوار ۶۱۸ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ غلامعلی آزادنیا آباد ۹۴۰ رأی
۲ علی خسروخواه آباد ۸۹۵ رأی
۳ حسین گنجه آباد ۸۶۰ رأی
۴ سجاد زنگوئی آباد ۶۶۹ رأی
۵ اسماعیل مصدقی آباد ۶۴۳ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر گناوه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ کوروش شبانکاره گناوه ۵۷۸۳ رای
۲ هادی عرب زاده گناوه ۳۵۵۵ رای
۳ ایوب خدری گناوه ۳۵۳۴ رای
۴ سمیه مرادی گناوه ۳۲۳۵ رای
۵ علیرضا بهزادی گناوه ۲۹۱۰ رای
۶ فاطمه اسماعیلی گناوه ۲۹۰۴ رای
۷ سجاد امیری گناوه ۲۶۴۰ رای

نتایج انتخابات شورای شهر ریگ

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ غلامرضا راستی ریگ ۸۱۱
۲ سیدعبدالصاحب رضوی ریگ ۷۸۷
۳ سیده مریم رضوی ریگ ۷۷۰
۴ غفور رضایی ریگ ۷۶۷
۵ کورش عزیززاده ریگ ۵۰۸

نتایج انتخابات شورای شهر کنگان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ محمد اسماعیلی کنگان ۵۱۷۹
۲ الیاس محمدی کنگان ۴۴۱۶ رأی
۳ اصغر پاریابی کنگان ۳۸۱۹ رأی
۴ اسماعیل ایدانی کنگان ۳۶۵۶ رأی
۵ خلیل غلامی کنگان ۳۵۵۰ رأی
۶ ابوذر حسین پور کنگان ۳۴۴۷ رأی
۷ فاطمه دیانی کنگان ۳۳۳۱ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر سیراف

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ حجت جنگجو سیراف ۸۹۴ رأی
۲ علی محرمی سیراف ۸۵۶ رأی
۳ سعید علی دوست سیراف ۸۲۸ رأی
۴ حسین بخشی سیراف ۷۵۹ رأی
۵ محمد اشناور سیراف ۷۴۵ رأی

تایج انتخابات شورای شهر بنک

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ علی هوشیار بنک ۳۰۴۳ رأی
۲ ابراهیم فرخنده پی بنک ۲۲۴۷ رأی
۳ عبداله عبدالهی بنک ۲۱۷۸ رأی
۴ علی نیک پور بنک ۱۹۱۳ رأی
۵ ۱۹۱۳ رأی بنک ۱۵۸۳ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر جم

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ سیدعلیرضا سجادی جم ۲۷۵۷ رأی
۲ معین راستین جم ۲۵۰۸ رأی
۳ علی پریشان جم ۱۹۲۱ رأی
۴ سیدمهدی حسینی جم ۱۸۸۶ رأی
۵ جواد مظفری جم ۱۷۹۲ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر ریز

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ حسن رمضانی ریز ۹۱۷ رأی
۲ سهراب تاجیک ریز ۸۳۹ رأی
۳ احمد شریفی نژاد ریز ۸۱۳ رأی
۴ نگهدار میرزائی ریز ۷۹۳ رأی
۵ علی حکیمی ریز ۷۳۰ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر بهارستان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ جلیل ادیب پور بهارستان ۷۷۸ رأی
۲ علی احمدی بهارستان ۷۴۴ رأی
۳ سیدجلال حق شناس بهارستان ۶۹۵ رأی
۴ عباس بیننده بهارستان ۵۵۱ رأی
۵ حسین اعظمی بهارستان ۵۲۷ رأی

 

نتایج انتخابات شورای شهر استان کرمان در انتخابات 1400
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۳

اعضای شورای شهرها و روستاهای استان کرمان مشخص شدند.

آخرین نتایج شورای شهرستان های استان کرمان در انتخابات ششمین دوره شورای شهر به شرح زیر است:

 

نتایج انتخابات شورای شهر کرمان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ منصورایرانمنش کرمان ۲۹۰۹۶
۲ محمود بابایی کرمان ۲۰۹۲۳
۳ عشرت کردستانی کرمان ۱۷۶۷۸
۴ سید محمد موسوی کرمان ۱۶۳۲۴
۵ محمد امین زاده کرمان ۱۵۹۷۴
۶ علیرضا نادری کرمان ۱۵۶۴۹
۷ حسین چناریان نخعی کرمان ۱۵۲۵۶
۸ فتح الله مویدی کرمان ۱۳۴۹۰
۹ محمد امین گوشکی کرمان ۱۲۹۶۱
۱۰ محمد رضا کمساری بنانی کرمان ۱۲۸۳۰
۱۱ سیدمحمدصادق تقوی یزدی کرمان ۱۲۰۸۲
۱۲ زهرا لری کرمان ۱۱۵۹۲
۱۳ حجت الله موسوی قوام کرمان ۱۱۰۹۶
۱۴ هادی عسکری کرمان ۱۰۶۷۵
۱۵ کامران صنعتی کرمان ۱۰۳۶۹
۱۶ محسن نیکخواه کرمان ۱۰۰۴۱
۱۷ علی موحدی نیا کرمان ۹۴۰۲
۱۸ مسعود مسعودی کرمان ۷۹۶۳

نتایج انتخابات شورای شهر راور

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ حسین اثنی راور  ۳۴۳۱
۲ احمدیزدانپناه راور  ۳۰۰۰۰
۳ رضانورالهی راور  ۲۷۶۳
۴ محمدرضاکاربخش راور  ۲۶۹۰
۵ رسول شمس الدین زاده راور  ۲۶۱۴
۶ حسن توکلی راور  ۲۱۹۷
۷ حسین کاربخش راور  ۱۹۹۹
۸ محمدمحمودی راور  ۱۹۹۲
۹ اصغرسلمان زاده راور  ۱۵۹۵
۱۰ بتول کمساری راور  ۱۵۱۴

نتایج انتخابات شورای شهر کوهبنان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ داود خالداری کوهبنان ۲۲۳۵
۲ سید فهیم روح الامینی کوهبنان ۲۰۲۰
۳ منصور جعفری نژاد کوهبنانی کوهبنان ۱۷۲۱
۴ سیدعباس آبسالان کوهبنان ۱۱۹۱
۵ سعید رجبی کوهبنانی کوهبنان ۱۱۷۲
۶ مهدی رجبی بیدانی کوهبنان ۱۰۴۸
۷ نرگس روح الامینی کوهبنان ۹۱۱
۸ سید علی روح الامینی کوهبنان ۸۹۴

نتایج انتخابات شورای شهر زرند

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ عباس ایرانمنش زرندی زرند ۴۹۷۴
۲ حامد اسلامیت زرند  ۴۳۱۵
۳ رضا یزدان پناه احمدآبادی زرند  ۴۰۳۴
۴ روح الله نکوئی زرند  ۳۸۸۹
۵ وجیهه زمانی زرند  ۳۸۱۳
۶ سیدعباس تهامی زرندی زرند  ۳۴۹۵
۷ مهدی برهانی نژاد زرند  ۲۷۵۲
۸ سیدرضا هاشمی زاده زرند ۲۷۲۲
۹ سیدرضی جعفری نسب جوری زرند  ۲۶۲۹
۱۰ سجاد ایرانمنش زرندی زرند  ۲۶۰۵
۱۱ محمد عبدی گنجشکوئی زرند  ۲۵۷۹ 
۱۲ فرهاد اسدی جرجافکی زرند  ۲۳۹۲

نتایج انتخابات شورای شهر رفسنجان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱  علی میربابایی رفسنجان  ۸۲۳۵
۲ محمد علی ارجمند رفسنجان  ۶۰۴۳
۳ حسین کهنوجی رفسنجان  ۶۰۰۶
۴  محمد فتحیان رفسنجان  ۵۸۲۳
۵ سید ابراهیم صباغ جعفری رفسنجان  ۵۸۰۹
۶ سید حسین رحیمی رفسنجان  ۵۶۸۸
۷ مه لقا حکمت رفسنجان  ۵۳۹۳
۸ فاطمه کردستانی رفسنجان  ۵۳۴۱
۹ علی جعفری قاسم آبادی رفسنجان  ۵۰۶۲
۱۰ عباس حکیمی رفسنجان  ۴۷۹۸
۱۱ روح الله صابری ریسه رفسنجان  ۴۶۷۸
۱۲ ابوذر فداکار رفسنجان   ۴۶۰۵

نتایج انتخابات شورای شهر انار

۱ اکبر زعیم حسینی اناری پور انار ۲۳۹۲
۲ احمد اناری میرزایی  انار ۱۹۸۴
۳ عباس رشیدی نژاد بشرآبادی  انار ۱۸۹۹
۴ علی یوسف زاده  انار ۱۵۷۰
۵ علی جعفریان غلامرضایی  انار ۱۵۳۸
۶ رضا باقری زاده اناری انار ۱۴۶۲
۷ جواد قدیری اناری انار ۱۳۳۲
۸ محمد گرجی اناری انار ۱۳۳۰

نتایج انتخابات شورای شهر شهربابک

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ خانم مرشدی  شهربابک ۷۶۵۶ رای
۲ احمد طالبیان شهربابک ۴۲۲۵ رای
۳ مهدی فاضلی  شهربابک ۳۹۴۰ رای
۴ حسین ریاحی  شهربابک ۳۰۲۱ رای
۵ فتح‌الله محمدی  شهربابک ۲۵۷۰ رای
۶ علی معروفی شهربابک ۲۴۶۲ رای
۷ سید حسن حسینی  شهربابک ۲۴۵۲ رای
۸  کاظم مومنی نسب شهربابک  
۹ عباس احمدیان  شهربابک  
۱۰ احمد منگلی شهربابک  

نتایج انتخابات شورای شهر بردسیر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱      
۲      
۳      
۴      
۵      
۶      
۷      
       
       

نتایج انتخابات شورای شهر سیرجان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ حسن خدامی پور سیرجان ۷۱۳۴
۲ امین صادقی گوغری سیرجان ۶۳۹۹
۳ حمزه صادقی پور سیرجان ۵۹۲۱
۴ مصطفی اسفندیارپور سیرجان ۵۵۵۳
۵ اعظم جوان لری سیرجان ۴۸۸۷
۶ حجت کاظمی سیرجان ۴۴۳۶
۷ وحید جوان سیرجان ۴۳۸۵
۸ مجتبی علی محمدی سیرجان ۴۳۷۸
۹ ابوذر زینلی سیرجان ۳۹۴۶
۱۰ محسن جهانشاهی سیرجان ۳۹۱۹
۱۱ عباس دانشفر سیرجان ۳۷۸۲

نتایج انتخابات شورای شهر رابر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ مهدی شمس الدینی رابر  
۲ سیامک صولت زاده رابر  
۳ سید رضاهاشمی رابر  
۴ علی محمدفیروزی رابر  
۵ سعید مهدی نسب رابر  

نتایج انتخابات شورای شهر بافت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ فرهاد شکوه سلجوقی شهر بافت ۲ هزار و ۴۲۱ رأی
۲ فرشید ادهمی شهر بافت ۲ هزار و ۴۱۱ رأی
۳ افسانه حیدری شهر بافت ۲ هزار و ۳۹۹ رأی
۴ اسماعیل قاسمی شهر بافت ۲ هزار و ۳۸۸ رأی
۵ منصور رضایی شهر بافت ۲ هزار و ۱۵۴ رای

نتایج انتخابات شورای شهر ارزوئیه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱      
۲      
۳      
۴      
۵      
۶      
۷      
       
       

نتایج انتخابات شورای شهر جیرفت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ امین قاسمی نراب جیرفت ۷۶۸۱
۲ حجت دلفاردی جیرفت ۵۵۲۷
۳ سمانه کوهستانی بحر آسمان جیرفت ۵۵۲۷
۴ رضا سالاری فر جیرفت ۵۳۹۳
۵ احسان هوشمند جیرفت ۵۳۵۲
۶ محمود معناصری جیرفت ۴۹۱۴
۷ محمدعلی امیر محمودی جیرفت ۴۳۷۵
۸ روح الله دانشی مسکون جیرفت ۴۲۸۹
۹ سیدکمال خوشکام جیرفت ۴۱۹۰
۱۰ تورج کوهستانی نژاد جیرفت ۴۱۷۴
۱۱ کاووس سلیمانی دامنه جیرفت ۴۰۶۲
۱۲ اسحاق ذوالفقاری جیرفت ۴۰۴۵

نتایج انتخابات شورای شهر فاریاب

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱      
۲      
۳      
۴      
۵      
۶      
۷      
       
       

نتایج انتخابات شورای شهر بم

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ محمد تقی جهانپور بم ۷۹۳۸
۲ کریم غضنفرابادی بم ۵۲۴۴
۳ سمانه سام نژاد بم ۵۱۳۷
۴ منصور عزیزابادی بم ۴۶۹۸
۵ حبیب الله قلعه خانی بم ۴۵۴۷
۶ حامد سلجوقیان بم ۴۴۸۳
۷ علیرضا ریاضی بم ۴۳۴۱
۸ علی جزینی بم ۳۹۷۳
۹ فاطمه توسلی بم ۳۸۳۵

نتایج انتخابات شورای شهر عنبرآباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ نعیم سالاری عنبرآباد ۳۹۸۴
۲ علی چاره عنبرآباد ۳۷۲۵
۳ نرجس طوفان عنبرآباد ۳۷۰۴
۴ حسین دوستکی عنبرآباد ۳۲۳۴
۵ محمدرضا توکلی عنبرآباد ۳۲۱۱
۶ سمیه احمدیوسفی عنبرآباد ۳۰۹۰
۷ حمید الهی عنبرآباد ۳۰۵۷
نتایج انتخابات شورای شهر در استان اصفهان 29 خرداد 1400
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۲

اعضای شورای شهرها و روستاهای استان اصفهان مشخص شدند.

 نتایج قطعی انتخابات شورا‌های شهر در برخی شهرستان‌های استان اصفهان اعلام شد.

 

نتایج انتخابات شورای شهر گلپایگان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ سیدمحمدرضا نوربخش شهرستان گلپایگان ۳۴۱۵
۲ علی‌اصغر اشراقی شهرستان گلپایگان ۲۹۹۸
۳ سیدمحمدحسن علوی شهرستان گلپایگان ۲۷۴۴
۴ ایمان گل‌محمدی شهرستان گلپایگان ۲۷۱۹
۵ طاهره خوشنویسان شهرستان گلپایگان ۲۶۷۰
۶ جعفر خادمی‌پور شهرستان گلپایگان ۲۴۶۶
۷ حمید احمدی شهرستان گلپایگان ۲۲۳۹
۸ روح‌الله نیکبخت شهر گلشهر ۱۲۷۹
۹ جواد یاوری شهر گلشهر ۹۶۲
۱۰ امیر فصاحت شهر گلشهر ۸۸۲
۱۱ میثم فیضی شهر گلشهر ۸۲۳
۱۲ داوود جمالی شهر گلشهر ۷۷۸
۱۳ مصطفی حاج‌نوروزی شهر گوگد ۹۲۷
۱۴ مجتبی شایسته شهر گوگد ۸۱۳
۱۵ سیدجواد میرهندی شهر گوگد ۷۵۸
۱۶ محمدرضا محمدی شهر گوگد ۷۳۱
۱۷ فاطمه حاج‌نوروزی شهر گوگد ۶۷۹

 

نتایج انتخابات شورای شهر دولت آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ اعظم طغیانی شهر دولت آباد ۳۲۵۸
۲ محمدرضا رمضانیان شهر دولت آباد ۲۸۶۸
۳ ناصر معینی شهر دولت آباد 2779
۴ اصغر ملکی شهر دولت آباد ۲۲۹۲
۵ محمدعلی نریمانی شهر دولت آباد ۲۲۶۱
۶ حسین داوری شهر دولت آباد ۲۲۴۴
۷ محسن داوری شهر دولت آباد ۲۲۳۹
۸ حسن نریمانی شهر دولت آباد ۲۱۲۳
۹ رامین کثیری شهر دولت آباد ۲۰۶۶
۱۰ علی فتاحی شهر دولت آباد ۱۹۰۶
۱۱ مجتبی آقاجانی شهر دولت آباد ۱۸۰۵
۱۲ امیر داوری شهر دولت آباد ۱۵۰۱
۱۳ رضا طغیانی شهر دولت آباد ۱۴۶۳

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر شهرضا

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ محمود شاهچراغی شهر شهرضا ۵۷۹۵
۲ یداله طاهر شهر شهرضا ۴۹۴۰
۳ یحیی ایزدی شهر شهرضا ۴۴۶۴
۴ مرتضی آقاخانی شهر شهرضا ۴۴۴۹
۵ مهدی جاوری شهر شهرضا ۴۱۹۸
۶ سید ابوذر میرنیام شهر شهرضا ۴۱۴۶
۷ عباس علی بیاتی شهر منظریه ۱۴۴۲
۸ محمد احدیان شهر منظریه ۱۱۳۲
۹ قدرت‌الله مهدیان شهر منظریه ۱۰۶۶
۱۰ محمد محمدی شهر منظریه ۱۰۴۲
۱۱ سیدمجتبی وکیل‌زاده شهر منظریه ۹۹۱

 

نتایج انتخابات شورای شهر مبارکه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ عبداله وکیلی شهر مبارکه ۵۰۵۱
۲ سید امین موسوی شهر مبارکه ۳۷۵۱
۳ هدایت اله عباسیان شهر مبارکه ۲۹۱۸
۴ محمد ایرانپور شهر مبارکه ۲۸۹۵
۵ پری کرمی شهر مبارکه ۲۸۴۹
۶ رسول قنبری شهر مبارکه ۲۷۰۳
۷ سجاد خالویی شهر مبارکه ۲۳۴۳

 

نتایج انتخابات شورای شهرستان شهر خور و بیابانک

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ رسول ایزدی شهر خور ۱۴۴۷
۲ سیدعلی‌اکبر شاهچراغی شهر خور ۱۲۸۸
۳ علیرضا فیروزی شهر خور ۱۲۴۲
۴ غدیر ایرجی شهر خور ۱۲۳۹
۵ سمانه آل‌داود شهر خور ۱۱۵۱
۶ سمانه آل‌داود شهر خور ۱۰۷۲
۷ شبنم فیروزی شهر خور ۱۰۵۴
۸ سیدشمس‌الدین موسوی شهر خور ۹۵۶
۹ جواد یاوری شهر خور ۹۴۲
۱۰ سید حکمت عبادی شهر خور ۷۰۸
۱۱ محمدرضا وهاب شهر خور ۶۶۲
۱۲ حسن حلوانی انارکی شهر خور ۵۳۷
۱۴ غلامحسین واحدی شهر جندق ۷۸۶
۱۵ محمدکریم حشمت شهر جندق ۶۶۶
۱۶ جواد کبودانی شهر جندق ۵۴۳
۱۷ سجاد سمیعی شهر جندق ۵۳۵
۱۸ محمد واحدی شهر جندق ۴۹۱
۱۹ رضاحیدری فیروزجائی شهر جندق ۳۶۰
۲۰ سید قاسم موسوی شهر جندق ۳۴۶
۲۱ عباسعلی حسین‌پور شهر جندق ۱۰۱
۲۲ علی فرزانه شهر فرخی ۸۸۰
۲۳ سیدعلی آل‌داوود شهر فرخی ۷۳۲
۲۴ جعفر اسلامی شهر فرخی ۶۳۶
۲۵ سید صادق ترابی شهر فرخی ۶۲۱
۲۶ سید نصرالله قاضوی شهر فرخی ۵۱۸
۲۷ رمضانعلی رحمانی شهر فرخی ۵۱۱
۲۸ سیدرضا موسوی شهر فرخی ۴۵۵
۲۹ محمد غفاری شهر فرخی ۴۰۴
۳۰ روح‌الله کاظمی شهر فرخی ۳۹۳
۳۱ علی‌اصغر رئیسی شهر فرخی ۲۶۴

نتایج انتخابات شورای شهر دهاقان

۱ مهدی محمدی دهاقان ۱۸۰۸
۲ اسماعیل خواجه‌دهقانی دهاقان ۱۷۴۷
۳ علی ذوالفقاری دهاقان ۱۶۸۶
۴ عبدالرحیم عناقه دهاقان ۱۵۵۷
۵ علیرضا محبی‌ دهاقانی دهاقان ۱۵۴۳
۶ محمدرضا حسینی دهاقانی دهاقان ۱۰۲۲
۷ پریسا برخوردار دهاقان ۹۸۳
۸ مریم ذوالفقاری دهاقان ۸۹۱
۹ علی‌اصغر افشاری دهاقان ۸۰۷
۱۰ آرزوالسادات میرباقری‌ دهاقانی شهر خور ۴۸۰

نتایج انتخابات شورای شهر آران و بیدگل

۱ رضا چاقیان آران وبیدگل ۵۳۲۲
۲ عباسعلی دهقانی آران وبیدگل ۴۹۵۹
۳ حسین ناظمی آران وبیدگل ۴۸۴۲
۴ عبداله بابازاده آرانی آران وبیدگل ۴۷۳۳
۵ عباس علیزاده آران وبیدگل ۴۵۱۹
۶ محسن رمضانی آران وبیدگل ۴۳۱۹
۷ محمد بلالی آران وبیدگل ۴۰۱۹

اعضای علی البدل :حمید تلک آبادی  ۳۸۹۶ رای و ابوالقاسم معینی آرانی با ۳۸۳۱ رای

نتایج انتخابات شورای شهرخوانسار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ عبدالخالق شریعتی خوانسار ۲۲۶۳
۲ علی گرجی خوانسار ۱۹۸۳
۳ صادق اولیائی خوانسار ۱۷۵۱
۴ محمدعلی امینی خوانسار ۱۶۷۲
۵ احمدرضا ذوالفقاری خوانسار ۱۴۸۴

اعضای علی البدل :سیداحسان علوی با ۱۴۶۹ رأی,سیدتقی میراسماعیلی با ۱۰۵۸ رای،محمدرضا حقی با ۹۵۶ رای

نتایج انتخابات شورای شهر بویین میاندشت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ محمود شجاعی بویین میاندشت ۱۶۱۶
۲ مهدی عبداللهی بویین میاندشت ۱۴۳۹
۳ داوود علائی بویین میاندشت ۱۳۶۷
۴ غلامرضا رفیعی بویین میاندشت ۱۳۵۲
۵ حسن هاشمی بویین میاندشت ۱۲۱۳

نتایج انتخابات شورای شهر چادگان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ میثم عابدینی چادگان ۱۷۹۰
۲ امیرحسین عباسی چادگان ۱۶۷۵
۳ مجتبی کرمی چادگان ۱۵۴۶
۴ فرهاد هاشمی چادگان ۱۵۴۲
۵ مهدی نجاری چادگان ۱۴۵۵

نتایج انتخابات شورای شهر فولادشهر

۱ محسن شاهقوزایی فولاد شهر ۳۳۸۰
۲ عبدالله حاجت پور فولاد شهر ۳۲۷۴
۳ لیلا کوچکی فولاد شهر ۳۱۹۳
۴ عباس طهماسبی فولاد شهر ۲۹۶۳
۵ احمدرضا مقصودی فولاد شهر ۲۸۷۶
۶ سید نوربخش صیدائی فولاد شهر ۲۷۵۴
۷ نادر امیری فولاد شهر ۲۳۵۳

نتایج انتخابات شورای شهر خمینی شهر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ قدمعلی ابراهیمی نیا خمینی شهر ۱۲۷۷۹
۲ زهرا حاجی هاشمی خمینی شهر ۱۲۳۲۱
۳ محمد آقایی خمینی شهر ۱۲۱۴۲
۴ مرتضی سالمی خمینی شهر ۱۱۷۵۵
۵ سید حسن دیباج خمینی شهر ۱۱۶۴۶
۶ اصغر خوش اخلاق خمینی شهر ۱۱۶۱۴
۷ محسن صادقی خمینی شهر ۱۱۶۰۶
۸ منیژه مردانی خمینی شهر ۱۱۳۷۰
۹ الهه شیروی خمینی شهر ۱۱۱۵۶

 

نتایج انتخابات شورای شهر در استان اردبیل در انتخابات 1400
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۰

اعضای شورای شهرها و روستاهای استان اردبیل مشخص شدند.

 اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل ضمن اعلام تایید نهایی لیست شورای شهرستان های استان در انتخابات ششمین دوره شورای شهر نتیجه نهایی را اعلام کرد.

 

نتایج انتخابات شورای شهر اردبیل

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 ابراهیم صفری اردبیل 15713
2 یونس رونقی اردبیل 14686
3 بهروز اسکندرپور اردبیل 14455
4 علیرضا غریبی اردبیل 13540
5 زهرا قدیمی اردبیل 13481
6 مینا نهامین اردبیل 13142
7 حبیب الله فتحی اردبیل 12639
8 میر محمد سید هاشمی اردبیل 12370
9 سلامت صفری اردبیل 11332
10 سجاد محمد حسن پور اردبیل 11079
11 اسفندیار هوشیار اردبیل 10758

نتایج انتخابات شورای شهر مشگین شهر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 عزیز محمد حسینی مشگین شهر  
2 حسن نوبخت مشگین شهر  
3 بیوک صفرزاده مشگین شهر  
4 نسرین غفار اوغلی مشگین شهر  
5 باقر فرامرزی مشگین شهر  
6 اکبر تقی زاده مشگین شهر  
7 سمیه زایدی مشگین شهر  

نتایج انتخابات شورای شهر سرعین

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 میرزابابا موسی زاده سرعین  
2 محمود زنده دل سرعین  
3 حسین اسدی سرعین  
4 جعفر بذری سرعین  
5 محسن حسین پور سرعین  

نتایج انتخابات شورای شهر پارس آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کریم ارژنگی پارس آباد 7192
2 کاظم کریمی پارس آباد 6574
3 اسدالله مستانه گوی شام پارس آباد 6565
4 فرهاد زاهدی پارس آباد 6119
5 بهروز عبدالهی پارس آباد 5488
6 علی صبور تازه کند پارس آباد 4937
7 خانش عیوض زاده  پارس آباد 4715
8 جمشید فرحمند گیگلو اسلام آباد 604 
9 صفر قبادی اسلام آباد 502
10 رضا رهنما گیگلو اسلام آباد 491
11 جمال هلالی گیگلو اسلام آباد 472
12 صمید احمدی مقدم  اسلام آباد 461
13 فاطمه دادگر عربلو مغانسر 1010
14 شاهرخ محمدزاده مغانسر 786
15 نیک روز عربلو مغانسر 747
16 حجت آذریان مغانسر 722
17 ستار اسدزاده بیگدیلو مغانسر 692

نتایج انتخابات شورای شهر خلخال

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سید محمد سعید شهابی خلخال 1808
2 خدیجه یعقوبی خلخال 1680
3 علی حسنی خلخال 1628
4 بلال نوری خلخال 1627
5 شهناز شاطری خلخال 1512
6 رحمان رضایی کلور 668
7 سید علی اسحاقی کلور کلور 650
8 حسن شهسواری کلور 574
9 سید یعسوب عقیلی کلور 573
10 غلامحسین علی پور کلور 520
11 علی بیرامی دمدل هشجین 812
12 حمایت نوروزی هشی هشجین 719
13 اکبر جلیلی هشجین 673
14 سجاد رستگار هشجین 613
15 حامد کارگر هشجین 613

نتایج انتخابات شورای شهر بیله سوار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 ایرج کارگر بیله سوار  
2 حکم الله کیانی بیله سوار  
3 وحدت انعامی بیله سوار  
4 مقصود ولی زاده بیله سوار  
5 هاشم سروری بیله سوار  

نتایج انتخابات شورای شهر گرمی

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 عیسی عزیزپور گرمی  
2 حمزه جعفرپور گرمی  
3 سعید سعیدی گرمی  
4 جمال الدین وثوقی گرمی  
5 منصور محرمی گرمی  

نتایج انتخابات شورای شهر نمین

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 بهمن شهماری نمین  
2 اسفندیار حضرت قلی زاده نمین  
3 میثم تهی دست نمین  
4 عبادالله جعفری نمین  
5 حمیدرضا مجیدی نمین  

نتایج انتخابات شورای شهر نیر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سیامک فرجی نیر  
2 سپهر مهرآور نیر  
3 مجید کمانی نیر  
4 ارسلان نبیری نیر  
5 امیر چنگیزی نیر  

نتایج انتخابات شورای شهر اصلاندوز

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 خدابخش علیزاده اصلاندوز  
2 حسین پورمردان اصلاندوز  
3 کریم نادری اصلاندوز  
4 بهروز زارعی اصلاندوز  
5 وحدت سوری اصلاندوز  

نتایج انتخابات شورای شهر گیوی(کوثر)

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 احمد حیدری کوثر  
2 سارا سازوار کوثر  
3 سیامک میکائیلی کوثر  
4 داود پورمند کوثر  
5 سجاد حمزه پور کوثر  

نتایج انتخابات شورای شهر انگوت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 شهرام فرهمند انگوت  
2 سیاوش کوهی انگوت  
3 شهروز ولی زاده انگوت  
4 حمدالله صابر انگوت  
5 محمد دادجو انگوت  

 

نتایج انتخابات شورای شهر در استان گلستان
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۹

 اعضای شورای شهرها و روستاهای استان گلستان مشخص شدند.

 

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 عباس آریانپور کلاله 2686
2 الله نظر مرتضویان کلاله 2304
3 محمد ترخوانه کلاله 2184
4 علیرضا کریم کشته کلاله 1980
5 محسن داورزنی کلاله 1874

نتایج انتخابات شورای شهر کردکوی

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 موسی  خانی کردکوی 4755
2 حسین مصدق کردکوی 4005
3 اسماعیل گلوی کردکوی 3394
4 میلاد گیلانی کردکوی 2391
5 دانیال منوچهری کردکوی 2262

نتایج انتخابات شورای شهر سرخنکلاته

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مریم معصوم آبادی نژاد سرخنکلاته 1026
2 یحیی تاجیک  سرخنکلاته 879
3 اسماعیل مقصودلو سرخنکلاته 862
4 محمدرضا باقری سرخنکلاته 785
5 رضا کریم سرخنکلاته 755

نتایج انتخابات شورای شهرقرق

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد علی رضایی قرق 1233
2 منصور بارانی قرق 1134
3 حسن جهانتیغ قرق 1126
4 صابر کول میرپور قرق 879
5 برات اله بیروتی الهی قرق 865

نتایج انتخابات شورای شهر جلین

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 علیرضا پایین محلی جلین 1228
2 فاطمه عرب بالا جلینی جلین 1148
3 احمدرضا ناظریان جلین 1096
4 عبدالخالق سالاری جلین 1073
5 فرشید فرزبود جلین 910

نتایج انتخابات شورای شهر بندرترکمن

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کمال الدین یارعلی  بندرترکمن 3744
2 کمال پورقاز بندرترکمن 3542
3 عبدالکریم کمی بندرترکمن 3423
4 یحیی چوگان بندرترکمن 3343
5 بهرام محمد چوگان بندرترکمن  3256
6 عبدالرزاق ارساری بندرترکمن 3255
7 گوهرشاد حسینی بندرترکمن 2877

نتایج انتخابات شورای شهر سیجوال

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مسعود پورقاز سیجوال 898
2 سیروس چوگان سیجوال 892
3 بهروز ایری سیجوال 818
4 عبدالله شیخ سیجوال 818
5 ابراهیم برهانی سیجوال 817

نتایج انتخابات شورای شهر گرگان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 ناصر گرزین گرگان 11922
2 حجت مقسم گرگان 10016
3 عیسی مهری گرگان 9129
4 علی اکبر بصیرنیا گرگان 8928
5 سید میثم حسینی گرگان

8459

6 صفرعلی پایین محلی گرگان

8395

7 زهرا نورا گرگان

8277

8 مهران کاظم نژاد تبریزی گرگان

7671

9 حمیدرضا آقاملائی گرگان

7158

نتایج انتخابات شورای شهر علی آباد کتول 

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمود زنگانه علی آباد کتول  4843
2 مرتضی شکی علی آباد کتول 3738
3 مهدی شکی علی آباد کتول 3643
4 حسین زنگانه علی آباد کتول 3612
5 سید محمود حسینی علی آباد کتول 3596
6 فریبا مجیدی علی آباد کتول 3642
7 روح اله نظری علی آباد کتول 3186

نتایج انتخابات شورای شهر فاضل آباد 

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سیدحسن حسینی فاضل آباد 2311
2 حسینعلی حاج بگلو فاضل آباد 2063
3 سیدمهدی حکیمی فاضل آباد 2041
4 حسینعلی دیلم کتولی فاضل آباد 1976
5 ایرج محمدی  فاضل آباد ۱۷۹۴

نتایج انتخابات شورای شهر مزرعه کتول 

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 ولی اله غیجی مزرعه کتول  884
2 علی کردکتولی مزرعه کتول  882
3 علیرضا کتولی  مزرعه کتول  814
4 محمد اعظمی مزرعه کتول  769
5 فاطمه سادات سیدکتولی  مزرعه کتول  506

نتایج انتخابات شورای شهر سنگدوین

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حسن جلال زایی سنگدوین 1056
2 علیرضا سوخت سرایی سنگدوین 768
3 علی علمی  سنگدوین 711
4 نوری رفتاری سنگدوین 699
5 مهدی لکزایی  سنگدوین 664

نتایج انتخابات شورای شهر آزادشهر 

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 عباس جهانتیغ آزادشهر 3470
2 رمضان اصغری آزادشهر 2712
3 رضا هاشم زائی آزادشهر 2561
4 محمود خنجری آزادشهر 2467
5 سید مهدی حسینی آزادشهر 2307

نتایج انتخابات شورای شهر نوده خاندوز

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 نورمحمد حبیبی نوده نوده خاندوز 890
2 احمد نوباغی نوده خاندوز 835
3 محمد حبیبی نوده خاندوز 720
4 علیرضا حبیبی نوده خاندوز 652
5 سید حسن موسوی نوده خاندوز 573

نتایج انتخابات شورای شهر نگین شهر 

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول بامری نگین شهر 2464
2 یداله کریمیان نگین شهر 1734
3 جمشید زارع فراهی نگین شهر 1559
4 علیرضا کریمیان نگین شهر 1358
5 محمود کاویانپور نگین شهر 1291

نتایج انتخابات شورای شهر آق قلا

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 عظیم قرداشلی آق قلا 4868
2 جلال الدین آتابای آق قلا 3466
3 طاهر اسماعیلی  آق قلا 3438
4 نوروز حسن قاسمی آق قلا 3313
5 بهرام قرنجیک آق قلا 2794

نتایج انتخابات شورای شهر انبارالوم

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 عبداللطیف ارزانی انبارالوم 1810
2 یوسف سالاری توماج انبارالوم 1741
3 عبدالرزاق توماج انبارالوم 1671
4 محمد حبیب لی انبارالوم 1654
5 امان گل  چوگان 1455

نتایج انتخابات شورای شهر گمیشان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 احمد عاصمی  گمیشان 3507
2 محمد مصطفوی گمیشان 2563
3 محمدصفا حیدر نژاد گمیشان 2406
4 عراز بردی دوجی  گمیشان 2244
5 بهمن ساتلخی گمیشان 2139

نتایج انتخابات شورای شهر سیمین شهر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد مفیدی سیمین شهر 3442
2 یحیی کم  سیمین شهر 3407
3 محمود کم سیمین شهر 3117
4 عبدالوحید کتوکی سیمین شهر 2663
5 بیرام محمد قرنجیک سیمین شهر 2562

نتایج انتخابات شورای شهر مراوه تپه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 نورمحمد پران دوجی مراوه تپه 2963
2 کمال الدین حاجیلی دوجی مراوه تپه 2886
3 موسی نازی دوجی مراوه تپه 2819
4 عبدالغفور کوسه غراوی مراوه تپه 2765
5 ایلام دردی پهلوان دوجی مراوه تپه 2754

نتایج انتخابات  شورای شهر گلیداغ

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 نعمان یموتی گلیداغ 427
2 شمس الدین نوری گلیداغ 410
3 عبدالنعیم رنگیدن گلیداغ 380
4 محمد اراز عربی گلیداغ 357
5 ابوطالب عربی گلیداغ 347

نتایج  انتخابات شورای شهر گالیکش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مصطفی عرب گالیکش 3096
2 ابراهیم سنچولی گالیکش 2688
3 حسین صفری گالیکش 2507
4 زهرا رنگ ریز گالیکش 2272
5 ولی زمانی گالیکش 1788

نتایج انتخابات شورای شهر صادق آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 خلیل خودنیا صادق آباد 366
2 مهدی همتی صادق آباد 315
3 بنیامین تمکی صادق آباد 311
4 زینب تمک صادق آباد 297
5 حیدر تمکی صادق آباد 283

نتایج انتخابات شورای شهر گنبدکاووس

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 پرویز ناصری گنبدکاووس 9320
2 رسول پایدار گنبدکاووس 7887
3 نبی الله آخوندی گنبدکاووس 6830
4 یحیی عباسی گنبدکاووس
نتایج انتخابات شورای شهر در استان آذربایجان شرقی 29 خرداد
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۷

اعضای شورای شهرها و روستاهای استان آذربایجان شرقی مشخص شدند.

 لیست نهایی شورای شهرستان های استان آذربایجان شرقی در انتخابات ششمین دوره شورای شهراعلام شد.

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 ابوالفضل حاجی زاده ورزقان  یک هزار و ۱۲۲
2 رضا رفیعی ورزقان یک هزار و ۵۴
3 احمدصادقی ورزقان یک هزار و ۱۴
4 فرامرز طرلانی ورزقان یک هزار و هشت
5 مهدی حاجی زاده ورزقان ۹۹۴ 

نتایج انتخابات شورای شهر سردرود

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
سجاد آدی‌بیگ سردرود  ۲۲۵۰
یونس آدی‌بیگ سردرود    ۲۰۸۸
مهدی قویدل سردصحرا سردرود  ۱۴۶۱
مهدی پورقلی سردرود   ۱۳۱۷
 5 سیدجواد حسینی سردرود    ۱۳۰۰
«وحید وهابی سردرود، نام پدر علیرضا، دارای ۱۰۹۰ رأی» ، «اروجعلی دهقان، نام پدر  رحیمدل، دارای ۹۰۳ رأی» ، «نازیلا مکاری القلندیس، نام پدر حسین، دارای ۸۸۵ رأی»  نیز به عنوان اعضای علی‌البدل شورای اسلامی شهر سردرود انتخاب شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر باسمنج

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 جابر اشجاری‌ باسمنج باسمنج  ۱۶۳۹
2 یاور داداشی باسمنج ۹۸۶ 
3 یوسف عنصری باسمنج ۹۵۳
4 نورالدین الفدا باسمنج ۹۴۳
5 ابوطالب حسن بابائی باسمنج  ۸۱۰

نتایج انتخابات شورای شهر مرند

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 جعفر حق جو  مرند ۶۷۵۸
2 فرامز آخوندی مرند ۶۲۸۳
3 صیاد جباری  مرند ۵۳۱۰ 
4 سید باقر حجازی مرند  ۵۱۸۵
5 داود مجاوری مرند ۵۰۹۲
6 مهدی علیپور  مرند ۴۹۱۸
7 یاسر مراد زاده مرند ۴۷۲۵ 

نتایج انتخابات شورای شهر بناب جدید

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 صمد ناصری بناب جدید ۹۹۱
2 حسن امین زاده بناب جدید ۹۱۳
3 طهمز کاملی بناب جدید  ۷۸۴
4 جواد سرباز بناب بناب جدید  ۷۷۸
5 علیرضا زینالی  بناب جدید  ۶۸۴

نتایج انتخابات شورای شهر زنوز

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سینا احمدی زنوز  زنوز ۸۲۵ 
2 محمود صفی اقدم زنوز  ۷۵۴
3 سیدجواد جعفری فر زنوز ۷۵۰ 
4 احد یاوری زنوز زنوز ۵۵۷
5 علیرضا علی یاری زنوز زنوز ۴۸۵ 

نتایج انتخابات شورای شهر کشکسرای

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول رزمی کشکسرای کشکسرای  ۱۰۳۶ 
2 حسن حسن نژاد کشکی کشکسرای  ۱۰۲۵ 
3 علی رضاپوراقدم کشکی کشکسرای ۱۰۱۳
4 رضا کریمی کشکسرای ۸۳۹
5 رضا نوتاش کشکی کشکسرای ۸۳۱

نتایج انتخابات شورای شهر یامچی

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 جواد احسانی یامچی یامچی ۱۷۸۷
2 اسماعیل رنجدوست یامچی ۱۷۸۰ 
3
مهدی گندمی یامچی
یامچی ۱۵۶۹
4 بهنام مفضفی یامچی ۱۴۸۴
5 داود لطفی یامچی  ۱۲۴۱

نتایج انتخابات شورای شهر خداجو

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 وحید شمسی‌خداجو خداجو ۳۸۰
2 بهروز پاشایی خداجو ۳۲۳
3 عباس جلالی خداجو ۳۱۶ 
4 لیلا برزیگر خداجو ۲۷۱
5 ناصر اروجی خداجو ۲۲۸
 «زعفر خلیل‌پور» با ۲۱۰ رای، «رحیم اسکندری» با ۱۸۲ رای و «جعفر عزت‌شعار» با ۱۵۲ رای به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر مراغه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 ابراهیم خوش‌رفتار مراغه پنج هزار و ۷۶۷
2 حسین شیخ‌فرجی مراغه پنج هزار و ۷۶۵
3 بهمن محمودی مراغه  پنج هزار و ۶۹۵
4 ناصر رحمتی مراغه پنج هزار و ۶۴۴
5 رقیه سعیدی مراغه پنج هزار و ۲۰۴
6 الناز پاکرو مراغه پنج هزار و ۱۰۶
7 رضا عسگری مراغه چهار هزار و ۵۲۹
«محمد اکرمی» با چهار هزار و ۲۲۷ رای، «محمد قربانی‌فر» با سه هزار و ۹۹۹ رای، «یحیی غلامی» با سه‌هزار و ۷۲۴ رای، «علی عباسی» با سه‌هزار و ۵۷۵ رای و «سیدمصطفی امامزاده» با سه‌هزار و ۴۲۱ رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای اسلامی شهر مراغه انتخاب شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر خسروشاه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 نادر جباریلر خسروشاهی خسروشاه ۱۵۱۵
2 حمید داوری خسروشاهی خسروشاه ۱۴۵۶
3 محمد مقصودی خسروشاهی خسروشاه  ۱۴۳۰‌
4 حسین یاری خسروشاهی خسروشاه ۱۳۶۲
5 ستار هاشمی خسروشاهی خسروشاه ۱۲۲۹
همچنین آقای احد کریمیان خسروشاهی" با ۹۱۳ رای، آقای "عباس جباریلر خسروشاهی" با ۸۴۴ رای و آقای "مهرعلی عیدی" با ۶۰۱ رای جزو اعضای علی‌البدل شورای شهر خسروشاه شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر تبریز

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ خانم غفوری   تبریز ۳۹ هزار و ۹۴۲
۲ محمدحسن اسوتچی تبریز ۳۲ هزار و ۹۱۹
۳ روح الله رشیدی تبریز  ۲۷ هزار و ۹۶۴
۴ رسول برگی تبریز ۲۷ هزار و ۹۶۴
۵ غلامرضا احمدی تبریز   ۲۲ هزار و ۷۹۰
۶ شهرام دبیری تبریز  ۲۱ هزار و ۶۷۴
۷ پرویز هادی تبریز  ۲۰ هزار و ۸۵۲
۸ فریدون بابایی اقدم تبریز ۲۰ هزار و ۲۱۲
۹ روح الله دهقان تبریز ۱۹ هزار و ۸۵۷
۱۰ سید کاظم زعفرانچی تبریز  ۱۹ هزار و ۳۱۶
۱۱ علیرضا نوای باغبان تبریز ۱۹ هزار و ۱۰۲
۱۲ احد صادقی تبریز ۱۸ هزار و ۵۵۵
۱۳ اسماعیل چمنی تبریز ۱۸ هزار و ۴۵

نتایج انتخابات شورای شهر عجب شیر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 علیرضا شریفی‌حوری عجب شیر سه هزار و ۹۷ 
2 مجید مرادی عجب شیر ۲ هزار و ۵۵۱ 
3 صمد احمدپورچنار عجب شیر ۲ هزار و ۳۴۹ 
4 قادر فدایی عجب شیر ۲ هزار و ۸۰ 
5 شهریار قادری عجب شیر ۲ هزار و ۱۳ 
6 حمید سرمدی عجب شیر یک هزار و ۹۸۶ 
7 رقیه واحدی عجب شیر  یک هزار و ۸۶۸ 
8 سیدابراهیم رضوی عجب شیر یک هزار و ۷۱۴
9 خلیل دژم‌پور عجب شیر یک هزار و ۵۳۲
10 زهرا شهبازیان عجب شیر یک هزار و ۴۴۷ 
11 رویا راکبی عجب شیر یک هزار و ۸۲ 
12 ناصر شکارچی عجب شیر  ۷۸۱
13 داود جعفریان عجب شیر ۵۸۷ 
14 اسماعیل کاردان عجب شیر ۴۴۵
15 صادق اعتمادیان عجب شیر ۴۲۷ 
16 علی محمدی بوکت عجب شیر  ۱۰۵ 

نتایج انتخابات شورای شهر جوان‌قلعه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کریم شجاعی جوان‌قلعه ۱۴۴ 
2 جعفر دیواری جوان‌قلعه ۱۲۶
3 صفر عندلیبی‌فر جوان‌قلعه  ۱۱۷
4 هادی نوری جوان‌قلعه ۱۱۴
5 امین حسین‌زاده جوان‌قلعه  ۱۰۹
6 محمد چابک غازانی جوان‌قلعه ۱۰۵ 
7 داریوش قاسم‌زاده جوان‌قلعه  ۷۸
8 موسی سلحشورآغاجری جوان‌قلعه ۷۰

نتایج انتخابات شورای شهر هشترود

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سعید امنی هشترود ۲ هزار و ۷۷۵ 
2 محمدرضا شقاقی‌پور هشترود هزار و ۹۶۳
3 محمدرضا قهرمانپور هشترود هزار و ۸۸۷
4 حسین اکبری هشترود هزار و ۶۳۹
5 رضا عباس‌نژاد هشترود هزار و ۶۲۹
6 سیدعقیل مدنی هشترود  هزار و ۶۱۹
7 سعید صفرزاده هشترود  هزار و ۵۰۲ 

 

اعضا ششمین دوره شورای شهر آبسرد در انتخابات 1400
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۱

اعضا ششمین دوره شورای اسلامی شهر آبسرد مشخص شدند.

 

 مطابق شمارش آرا ششمین دوره شورای اسلامی شهر آبسرد نتایج به ترتیب دارندگان رأی به شرح زیر اعلام شد:

۱- هادی صفی خانی ۱۵۶۰ رأی

۲- الهه افشار ۱۲۷۹ رأی

۳- میثم بصیری ۱۲۱۱ رأی

۴- خسرو همایونفر ۱۱۸۷ رأی

۵- امید یوزباشی ۱۱۶۸ رأی

۶- قاسم مرتضی قلی ۱۱۴۸ رأی

شهر آبسرد، از توابع شهرستان دماوند در شمال شرق استان تهران است.

نتایج انتخابات شورای شهر در استان لرستان
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۰

اعضای شورای شهرها و روستاهای در استان لرستان مشخص شدند.


نتایج انتخابات شورای شهر خرم آباد

ردیف  نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه تعداد آرای شمارش شده شعب
 1 کرم نعمتی   خرم آباد ۸۶۸۰
2  حجت اله احمدی پور    ۸۵۱۷
3  حمیدرضا با صفریان   ۸۳۷۸
4  مجید دریکوند   ۷۸۷۹
5  یونس امرایی   ۷۲۵۱
6 رضا بیرانوند   ۶۶۷۵
7 عباس قلاوندی    ۶۰۱۴
8 هوشنگ نصیری   ۵۸۵۴

9

هادی زینی وند   ۵۴۱۰

همچنین سجاد کاظمی، صادق جوازی، شاهین بیرانوند، صید رضا پیله رام و رضا بیرانوند به عنوان اعضای علی البدل معرفی شدند.


نتایج انتخابات شورای شهر بروجرد 

ردیف  نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد پاپی نژاد بروجرد  
2 اشرف کاظمیان    
3 محسن تنه کار    
4 احسان دالوند    
5 اشرف چگنی    
6 میثم گودرزی    
7 احمدرضا محمدی    
8 امیر شاهوردی    
9 غلامعباس یاراحمدی    

همچنین ولی سبزیان مولایی، ناصر مرادی، افشین مقدس، وحید گودرزی، رضا پیرهادی و مهدی صدریان به عنوان اعضای علی البدل اعلام شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر پلدختر 

ردیف  نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مجتبی حسینی پلدختر 4414
2 شهرام عزیزی   3271
3 غیب الله کاظمی   3238
4 محمد رحمتی واشیان   2890
5 روح الله کلانتری   2860

 اکبر رضایی با ۲ هزار و۸۲۰ رأی، مهدی اکبری با ۲ هزار و ۶۲۹ رأی و محمدپور جمشید با ۲ هزار و ۵۵۷ رأی به عنوان اعضای علی البدل این شورا توسط مردم انتخاب شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر کوهدشت 

ردیف  نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کامران تیموری کوهدشت  
2 محمد حسین نوری    
3 تیمور گراوند    
4 اصغر طهماسبی    
5 سجاد طرهانی    
6 رضا میرزایی    
7 امین شیخی آرام    

همچنین حشمت اله نجفی، محمد علیزاده،  سجاد جوزی پوربه عنوان اعضای علی البدل این شورا توسط مردم انتخاب شدند.

خبر در حال تکمیل شدن...

 

نتایج انتخابات شورای شهر انزلی
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۹

ترکیب جدید اعضای شورای شهر انزلی پس از شمارش آرای مأخوذه اعلام شد.

 

 ظهر شنبه نتایج انتخابات شورای شهر انزلی اعلام و اعضای منتخب مردم برای خدمت چهار ساله در شورای اسلامی این شهر ساحلی مشخص شدند.

 

بر اساس این گزارش شعبان جعفری با سه هزار و ۶۶۳ رأی، حسن احمدی فرد با دو هزار و ۸۷۱ رأی، مه سیما نصیری با دو هزار و ۲۴۸ رأی محمد صفری با دو هزار و ۲۰۶ رأی، محمدرضا بدیعی فر با دو هزار و ۱۵۲ رأی، سید ابراهیم مرتضوی با دو هزار و ۸۵ رأی و هادی حیدری با دو هزار و ۶۳ رأی به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

 

همچنین فرشاد حسینی فر با هزار و ۷۸۹ رأی و کریم شعبانی با ۱۷۵۰ رأی به عنوان اعضای علی البدل معرفی شدند.

نتایج انتخابات شوراهای استان همدان
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۱

اعضای منتخب برخی شورای اسلامی شهرهای استان همدان مشخص شدند.

 

نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای استان امروز تا ظهر نهایی می شود . در ذیل جدول منتخبان مردم برای نشستن بر کرسی شوراهای شهر در مناطق مختلف استان آورده می شود . در نخستین اعلام فرمانداری شهرستان های اسدآباد و نهاوند برگزیدگان شورای شهر را در این شهرستان رسانه ای کردند.

 

نتایج انتخابات شورای شهر در حوزه انتخابیه شهرستان  اسدآباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 علی توکلی صالح اسدآباد 3308
2              فردین جمور              اسدآباد                                  3175
3          حمیدرضا مرادی ضمیر            اسدآباد                               3116
4          قاسمعلی شرکایی            اسدآباد                               2852
5          رسول غلامی گواه            اسدآباد                               2691
6          ژیلا عسگری            اسدآباد                               2502
7          مهدی صفریان            اسدآباد                               2339
1          احسان رحیمی            آجین                                 626
2          وحید ترکمنی دهقان            آجین                                    591      
3          جهانبخش قبادی            آجین                                 556       
4          جمال معصومی                آجین                                             520
5          منوچهر معصومی            آجین                                 518
1          سعید طاهری             پالیز                                                   408
2          اردشیر اسفندآبادی            پالیز 397
3 علی فرمان اکبریان            پالیز 383
4 حمداله قاسمی            پالیز 366
5 محمدصادق سرخوش            پالیز 364

 

نتایج انتخابات شورای شهر نهاوند

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مومنعلی دارابی نهاوند 3524
2 صفی اله خرم آبادی نهاوند 3389
3 قاسم سیف نهاوند 2971
4 داود سلگی نهاوند 2922
5 رضا کرمعلی نهاوند 2801
6 مجید پرویزی نهاوند 2691
7 عبدالعلی ملکی نهاوند 2407
1 علم شاه کیانی گیان 1175
2 محسن کیانی گیان 1085
3 میلاد کیانی گیان 928
4 آزاد بحیرایی گیان 740
5 میثم کیانی   گیان 639

 

نتایج انتخابات شورای شهر همدان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 اکبر کاوسی همدان  
2 سعید حاجی بابائی همدان  
3 محمود مسگریان همدان  
4 مرتضی کرباسیان همدان  
5 مهدی حیدری همدان  
6 علی رحیمی فر همدان  
7 ناصر صفری افلاک همدان  
8 سعید نظری همدان  
9 حمید بادامی نجات همدان  
10 سعید شهابی همدان  
11 علی اکبر نظری همدان  

نتایج انتخابات شورای  شهر ملایر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سیداسماعیل صفوی زاده  ملایر ۴۷۳۷
2 مظاهر روزبهانی ملایر 4028
3 حجت‌الاسلام‌ احمد چهاردولی ملایر 3595
4 فرزاد زهره‌وندی ملایر 3515
5 حجت‌الاسلام‌ علی سبزینی ملایر 3404
6 حامد چهاردولی ملایر 3231
7 عباس جوکار ملایر 3070
8      
9      
10      
11      

نتایج انتخابات شورای شهر تویسرکان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 علی اشرف پیری تویسرکان 2853
2 علی اکبر پیری تویسرکان 2445
3 علی خزائی تویسرکان 2395
4 جواد اسمعیل بیگی تویسرکان 2209
5 مجید حمیدی تویسرکان 2000
6 مریم مرادیه تویسرکان 1904
7 حسین بابایی تویسرکان 1715
8      
9      

 

نتایج انتخابات شورای شهر رزن

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 علی علیخانی رزن 1660
2 محمد سیاحت قنبری رزن 1320
3 شهرام وثاقی عزت پور رزن 1249
4 مهدی سلطانی رزن 1241
5 حبیب کریمی رزن 1128
1 سید مهدی شریف دمق ۹۱۷
2 حمید ایمانی گلریز  دمق ۶۰۳
3 داوود مرادی  دمق ۵۶۴
4 رضا نعمتی مفرح  دمق ۴۹۱
5 سعدالله امامی دمق ۴۵۹

 

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهرستان بهار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حسین فیض اللهی بهار 3087
2 یدالله ادیب بهار 2615
3 مرضیه تقی پور بهار 2138
4 محسن ایوبی بهار 1787
5 سعید ماهری پیرو بهار 1756
1 مجتبی امینی لالجین 949
2 روح الله صوفی لالجین 904
3 امیر سلیمانی لالجین 756
4 جلال خلجی لالجین 601
5 ابراهیم ترکمنی لالجین 591
1 جلال بهزاد مقدم صالح آباد 1265
2 اباذر طالبی صالح آباد 1040
3 مهدی محمودیان صالح آباد 502
4 محمد هادی درخشان صالح آباد 443
5 آرش هوشمند صالح آباد 416
       
       
       
       
       

 

نتایج انتخابات شورای شهر فامنین

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 علی مومنی فامنین 1799
2 رحیم صفری تبار فامنین 1562
3 علیرضا شاکری فامنین 1538
4 حسن نقوی فامنین 1508
5 حسین چهره آزاد فامنین 1373
6      
7      
8      
9      

 

نتایج انتخابات شورای شهرکبودراهنگ

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 غلامرضا بابایی  کبودراهنگ  
2 مرتضی اسلامی کبودراهنگ  
3 میثم امیدی کبودراهنگ  
4 محمد یعقوبی کبودراهنگ  
5 مصطفی حسنی کبودراهنگ  
1 حسینعلی حاجی کبیر شیرین سو  
2 علی بخش زیوری مراد شیرین سو  
3 محمد بابایی دهقان شیرین سو  
4 محمدنقی محمدعلی پور شیرین سو  
5 فرامرز طاقتی آرام شیرین سو  

 

نتایج انتخابات شورای شهر درگزین

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 امیر طاهری فاخر درگزین 1293
2 وحید شجاعیان فرود درگزین 1049
3 اصغر مرادی درگزین 889
4 احمد طاهری درگزین 880
5 داود نور مطلوب درگزین 722
       
       
       
       

درحال تکمیل.....

 

نتایج انتخابات شورای شهر استان چهارمحال و بختیاری + اسامی
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۰

اعضای شورای شهرها و روستاهای استان چهارمحال و بختیاری مشخص شدند.

فرمانداران شهرستانهای استان چهارمحال و بختیاری ضمن اعلام تایید نهایی لیست شورای شهرستان های استان در انتخابات ششمین دوره شورای شهر نتیجه نهایی را اعلام کردند.

 

نتایج انتخابات شورای شهر شهرکرد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ محمد رضا بیاتی شهرکرد  
۲ مصطفی حیدری شهرکرد  
۳ ماشاالله ایزدی شهرکرد  
۴ فاطمه بیگی شهرکرد  
۵ یوسف صادقی شهرکرد  
       

نتایج انتخابات شورای شهر فارسان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ عباس یداللهی فارسانی فارسان سه هزار و هفتصد و پنجاه و یک
۲ مهری امینی فارسان دو هزار و نهصد و شصت و دو
۳ مسعود خسروی فارسان دو هزار و پانصد و نود و یک
۴ رضا زمانی فارسان دو هزار و چهارصد و هشت
۵ حسین امیریان فارسان دو هزار و سیصد و نودو پنج
       

نتایج انتخابات شورای شهر سامان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ کتایون پورسامانی سامان هزار و ششصد و چهل و نه
۲ غلامرضا چهلگردی سامان هزار و جهارصد و چهل و دو
۳ جواد مسیبی سامان هزار و چهارصد و سی و سه
۴ هادی اسدی سامان هزار و چهارصد و بیست و دو
۵ علیرضا رحمانی سامان هزار و هفتاد و چهار
       

نتایج انتخابات شورای شهر اردل

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ سروش رییسی اردلی اردل  
۲ یزدان امینی نژاد اردل  
۳ سمانه طاهری مقدم اردلی اردل  
۴ مهدی انصاری اردلی اردل  
۵ یاسر ظفریان اردل  
       

نتایج انتخابات شورای شهر چلگرد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ سام غیبی حاجیور چلگرد  
۲ رحم خدا غیبی حاجیور چلگرد  
۳ رسول غیبی حاجیور چلگرد  
۴  محمد غیبی حاجیور چلگرد  
۵  اسماعیل غیبی حاجیور چلگرد  
       

نتایج انتخابات شورای شهر لردگان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ سیاوش جلیل پیران لردگان هفت هزار و نهصد و چهل و سه
۲ ابوالفضل حسنی ساطحی لردگان هفت هزار و هفتصد و بیست و پنج
۳ مجید نادری لردجانی لردگان هفت هزار و صد و سی و هشت
۴ محمد نادری لردجانی لردگان هفت هزار و هشتاد و شش
۵ احمد نادری لردجانی لردگان شش هزار و هشتصد و هشتاد و سه
       

نتایج انتخابات شورای شهر بروجن

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ سعید کردیان بروجن سه هزار و پانصد و نود و شش
۲ یوسف خوشنود بروجن سه هزار و سیصد و هفده
۳ غلامعلی سعادت بروجن دو هزار و هشتصد و دو
۴ ناصر جانشکر بروجن دو هزار و چهارو هشتاد و نه
۵ نجمه کرمپور بروجن هزار و هشتصد و پنجاه و پنج
       

نتایج انتخابات شورای شهر بن

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ علیرضا اصغرزاده بن هزار و هشتصد و ده
۲  روح الله احمدی بن  هزار و ششصدو سه
۳  جواد هاشمی بن هزار و پانصد و هفده
۴  مصطفی درعلی بن  هزار و سیصد و سیزده
۵  رضا آقا بابایی بن  هزار و دویست و نود و هشت
       

نتایج انتخابات شورای شهر شلمزار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ اسماعیل ملک پور شلمزار هزار و پانصد و چهل و هشت
۲ حسین ستاری دستنایی شلمزار  هزار و بیست و یک
۳ حسین خلیلی شلمزاری شلمزار هفتصد و نود و هفت
۴ محمد رضا حمزه شلمزار هفتصد و شصت و هفت
۵ مهد همتیان شلمزار هفتصد و هفده
       

نتایج انتخابات شورای شهر آلونی

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ قدیر مرادی آلونی  
۲ آرش عباسپور آلونی  
۳ احمدرضا شیخی آلونی  
۴ محمدقنبری آلونی  
۵ جوادقنبری آلونی  
   

نتایج انتخابات شورای شهر فرخ شهر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ امیر کریمی نژاد فرخ شهر سه هزار و ششصد و هشتاد و یک
۲ روح الله عباسی فرخ شهر دو هزار و شصت و هشت
۳ صادق ملکی فرخ شهر هزار و پانصد و نود
۴ حبیب کاووسی فرخ شهر هزار و پانصد و شش
۵ محمد رضا سمیع فرخ شهر هزار و چهارصد و دوازده
       

نتایج انتخابات شورای شهر پردنجان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ شیرزاد رحیمی پردنجان هزار و نهصد و هفتاد و سه
۲ علی رحیمی پردنجان هزار و نهصد و چهل و نه
۳ فرامرز رحیمی پردنجان هزار و هفتصد و هفتاد و هشت
۴ الیاس تیموری پردنجان هزار و سیصد و پنج
۵ علی حسین رحیمی پردنجان نهصد و بیست
       

نتایج انتخابات شورای شهر فیل آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ غلامرضا رئیسی فیل آباد  پانصد و سی و یک
۲ رضا محمودی فیل آباد پانصد و شانزده
۳ علیار شیروانی فیل آباد پانصد و یازده
۴ حسین دهقانی فیل آباد چهارصد و هشتاد و هشت
۵ ابراهیم شیروانی فیل آباد چهارصد و شصت و پنج
       

نتایج انتخابات شورای شهر دشتک

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ سیاوش سلیمانی دشتکی دشتک  
۲ شاهین ولدان دشتکی دشتک  
۳ سعید الیاسی بختیاری دشتک  
۴ یاسر رئیسی دشتکی دشتک  
۵ نصیر محمدی دشتکی دشتک  
       

نتایج انتخابات شورای شهر مالخلیفه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ سید محمد متین محمدی مالخلیفه  هزار و هشت
۲ هومان تیرگیر مالخلیفه مالخلیفه هشتصد و هشتاد و شش
۳ احمد نیک بخت مالخلیفه مالخلیفه هشتصد و هشتاد و دو
۴ محمد قنبری مالخلیفه مالخلیفه هفتصد و هشتاد
۵ فرهاد قنبری مالخلیفه مالخلیفه هفتصد و هشتاد
       

نتایج انتخابات شورای شهر منج

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ معصومعلی بویری منجی منج چهارصد و نودو هفت
۲ کاظم بویری منج چهارصد و پنجاه و شش
۳ نوش آذر قندی چهارصد و دوازده منج هشتصد و هشتاد و دو
۴ محمد بویری منج سیصد و هفتاد و چهار
۵ مراد جلیلی مصیر منج سیصد و پنجاه و یک
       

نتایج انتخابات شورای شهر نافچ

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ سید حمید موسوی نافچ  
۲ مجید رئیسی نافچ  
۳ یحیی کاظمی نافچ  
۴ احمد علی محمدی نافچ  
۵ علی رئیسی نافچ  
       

نتایج انتخابات شورای شهر طاقانک

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ خدیجه رفیعی طاقانک  
۲ صادق محمدی طاقانک  
۳ یدالله کیانی طاقانک  
۴ معصومه رفیعی طاقانک  
۵ محمد علی بهرامی مطلق طاقانک  
       

نتایج انتخابات شورای شهر سورشجان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ محمد حیدری سورشجان  
۲ نوذر خدابخشی سورشجان  
۳ عبدالله کریمزاده سورشجان  
۴ احمد حیدری سورشجان  
۵ حسین حسن زاده سورشجان  
       

نتایج انتخابات شورای شهر کیان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ همایون علیدوستی کیان  
۲ مجید علیدوستی کیان  
۳ عبدالرسول ندیمی کیان  
۴ منوچهر اسکندری کیان  
۵ حسین مومنی کیان  
       

نتایج انتخابات شورای شهر هارونی

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ کیامرث باقری هارونی  
۲ رحمت الله امیری هارونی  
۳ علیرضا قائد امینی هارونی  
۴ علی قائد امینی هارونی  
۵ بهنام دهقان هارونی  
       

نتایج انتخابات شورای شهر هفشجان

 

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ مجتبی سلیمانی هفشجان  
۲ مجتبی صادقی هفشجان  
۳ نعمت الله اسدپور هفشجان  

 

منتخبان شورای شهر چالوس 29 خرداد 1400
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۸

منتحبان مردم در ششمین دوره انتخابات شورای شهر چالوس معرفی شدند.

 

جعفر کیالاشکی با پنج هزار و ۱۲۷ رأی، فتحعلی بابایی نژاد با چهار هزار و ۹۷۷ رأی، آرش رضوی با چهار هزار و ۲۷۶ رأی، مسعود غرایاق زندی با سه هزار و ۶۴۱ رأی، صابر سام دلیری با سه هزار و ۶۰۲ رأی و سلمان کیادلیری با دو هزار و ۸۷۸ رأی به عنوان منتخبان مردم شهر چالوس در شورای شهر انتخاب شدند.

 

نتایج انتخابات در برخی شهرهای مازندران اعلام شد اما هنوز خبری از نتایج انتخابات در شهر ساری نشده است. این درحالی که انتخابات شوراها در ساری مکانیزه بوده است.

اسامی اعضای شورای شهر تفرش در انتخابات 1400
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۶

فرماندار تفرش گفت: اعضای شورای اسلامی شهر تفرش مشخص شدند.

 

 عبدالرضا حاج علی بیگی، فرماندار تفرش اظهار کرد: با پایان شمارش آرای شعب اخذ رای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، پنج عضو اصلی و سه عضو علی البدل شورای شهر تفرش مشخص شدند.

 

فرماندار تفرش تصریح کرد: نفیسه ایلخانی با ۱۷۳۹ رای، سعید احمد جعفری با ۱۴۳۰ رای، محمد شاکری با ۱۲۴۰ رای، حسن ذوالفقاری با ۱۱۸۷ رای و حبیب عسگری با ۱۰۲۶ رای به عنوان اعضای اصلی و علی لطفی با ۱۰۲۵ رای و عبدالناصر ذوالفقاری با ۸۵۷ رای و علی حیدری با ۶۷۹ رای به عنوان علی البدل انتخاب شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر در استان گیلان در انتخابات 1400
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۵

ارسلان زارع استاندار گیلان ضمن اعلام تایید نهایی لیست شورای شهرستان های استان در انتخابات ششمین دوره شورای شهر نتیجه نهایی را اعلام کرد.

 

نتایج انتخابات شورای شهر رشت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد حسین واثق کارگرنیا رشت ۱۱۹۰۴
2 رضا عاشری منگودهی رشت ۱۱۳۴۸
3 علیرضا تاج شهرستانی رشت ۱۰۹۷۸
4 مجید عزیزی رشت ۱۰۸۶۹
5 هادی رمضانی تاج کناری رشت ۱۰۸۰۴
6 سید حسین رضویان رشت ۱۰۴۶۸
7 امیر حسین علوی امندانی رشت ۹۹۶۸
8 مهدی نوری هریس رشت ۹۹۳۴
9 مسعود عباس نژاد کارسیدانی رشت ۸۸۱۴
10 سید شمس شفیعی دوگاهه رشت ۸۷۶۹
11 نادر حسینی مژدهه رشت ۸۱۹۴
12 حسن کریمی کرنق رشت ۷۴۵۳
13 محسن سماکچی رشت ۷۱۸۸
14 محمد حسن عاقل منش رشت ۶۸۹۷
15 امید حبیبی لاسکی رشت ۶۷۷۷
16 مریم گیلانپور رشت ۶۳۲۳
17 محمد محمودیان رشت ۶۲۴۹
18 قنبر همتی رشت ۶۲۳۲

نتایج انتخابات شورای شهرستان رضوانشهر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 شهرام اکبری رضوانشهر  
2 محمد امام پور رضوانشهر  
3 حمیدرضا بادپا رضوانشهر  
4 جهانبخش گلرخ رضوانشهر  
5 مازیار پرهیزگار رضوانشهر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رانکو

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد گلباز رانکو ۷۸۸
2 سعید اعتمادنیا رانکو ۷۰۶
3 وحید طاهری رانکو ۶۸۷
4 مرتضی آقاجانی رانکو ۶۲۸
5 اسماعیل علیدوست رانکو ۵۶۸

نتایج انتخابات شورای شهرستان پره سر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 نوید یکتا پره سر  
2 اسکندر مهری پره سر  
3 مسعود بابایی پره سر  
4 فریدون جدی پره سر  
5 رسول شهبازی پره سر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان آستارا

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 فرهاد محسنی آستارا  
2 یاشین کمالی آستارا  
3 محمدرضا صفرخواه آستارا  
4 سروش وظیفه آستارا  
5 میثم الوان پور آستارا  
6 فرهاد قنائی آستارا  
7 وحید ودودی آستارا  

نتایج انتخابات شورای شهرستان صومعه سرا

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 بهزاد دلیری صومعه سرا  
2 سیدمحمود حسینی صومعه سرا  
3 مجتبی حسین زاده صومعه سرا  
4 محمد عربانی مستقیم  صومعه سرا  
5 حسن ارشاد دانا صومعه سرا  

نتایج انتخابات شورای شهرستان املش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد قانع املش 2103
2 مجید مالک املش 1639
3 محمد ذکری املش 1607
4 فاضل رضوان نیا املش 1445
5 اصغر جانعلی پور املش 1435

نتایج انتخابات شورای شهرستان خشکبیجار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کاوه صفری خشکبیجار ۷۳۶
2 سلمان مظفری خشکبیجار ۷۲۰
3 ثریاکهنی خشکبیجار ۷۱۴
4 سجادطالقانی خشکبیجار ۶۸۴
5 سیدنواب حسینی خشکبیجار ۵۳۶

نتایج انتخابات شورای شهرستان کوچصفهان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مهیار حسین زاده کوچصفهان  
2 حسین صادقی کوچصفهان  
3 سعید ابراهیم زاده کوچصفهان  
4 حسین حسین پور کوچصفهان  
5 شهاب حاجعلی پور کوچصفهان  
6 حامد نژاد رضایی کوچصفهان  

نتایج انتخابات شورای شهرستان لاهیجان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 احمد ریاحی فر لاهیجان ۶۴۸۴
2 فرشید فلاح مجد لاهیجان ۵۷۴۴
3 محمد ایدروم لاهیجان ۴۶۱۸
4 بهمن کنعانی لاهیجان ۴۳۹۶
5 آرمان پوریاسری لاهیجان ۳۳۷۳
6 هانی پورنصیر لاهیجان ۳۲۷۲
7 ابراهیم خوشحال لاهیجان ۳۱۸۴

نتایج انتخابات شورای شهرستان تالش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول برهانی تالش  
2 بهزاد پورپناه تالش  
3 هادی رحیمی جولندان تالش  
4 وحید یوسف زاده جوکندان تالش  
5 فیروزه اردویی تالش  
6 بهروز علی بابایی تالش  
7 عبداله حسین پور تالش  

نتایج انتخابات شورای شهرستان ماسال

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 داوود شفیع پور ماسال  
2 حامد عباسی ماسال  
3 مهدی ایزدی ماسال  
4 مجید زارع ماسال  
5 فرداد هادی پور ماسال  

نتایج انتخابات شورای شهرستان بندرانزلی

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 شعبان جعفری جفرودی بندرانزلی  
2 حسن احمدی فر بندرانزلی  
3 مه سیما نصیری سمنانی بندرانزلی  
4 محمدرضاصفری بلسکله بندرانزلی  
5 محمدرضا بدیعی فرد بندرانزلی  
6 سید ابراهیم مرتضوی سیاهمزگی بندرانزلی  
7 هادی حیدری بندرانزلی  
8 فرشاد حسینی فر بندرانزلی  
9 کریم اله شعبانی بندرانزلی  
10 سید آزاده سنجبدله بندرانزلی  
11 فریدون طیوری آبکنار بندرانزلی  
12 علی مرجب بندرانزلی  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رودسر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سید سبحان میرعابد حسینی رودسر  
2 فائزه قنبرزاده رانکوهی رودسر  
3 اسماعیل صفری رودسر  
4 معصومه نقدی بازنشین رودسر  
5 شهرام قهرمانی رودسر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان چابکسر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حکیمه نوری دوران محله چابکسر  
2 جعفر قاسمی جیردهی چابکسر  
3 سهیل رمضان زاده کراتی چابکسر  
4 جعفر حسن زاده شیخ زاهدی چابکسر  
5 رامین محمدی چابک چابکسر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان واجارگاه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول نبی پور چاکل واجارگاه  
2 ابوطالب کیوانی واجارگاه  
3 روح الله مردان واجاری واجارگاه  
4 علی رستم پور واجاری واجارگاه  
5 خیرالله رضایی کنگاچر واجارگاه  

نتایج انتخابات شورای شهرستان کلاچای

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کامران علی پور کلایه کلاچای  
2 مرتضی فرزاد فردهیر کلاچای  
3 مجتبی هاشم زاده گزافرودی کلاچای  
4 بابک قاسمی کلاچای  
5 علی آقاجان پور مقئم گزافرودی کلاچای  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رحیم آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 وحید محمدیان شوئیلی رحیم آباد  
2 صالح حیدری اشکلک رحیم آباد  
3 عبدالوهاب رضائی نعمت سرا رحیم آباد  
4 امیر فریدونی رحیم آباد  
5 مرتضی قربانی بلدسر رحیم آباد  


در حال تکمیل شد ...

 

نتایج انتخابات شورای شهر در شهرستان های خراسان جنوبی
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۲

اعضای شورای شهرها و روستاهای استان خراسان جنوبی مشخص شدند.

 

نتایج انتخابات شورای شهر بیرجند
ناصری فرماندار بیرجند گفت: نتایج نهایی شورای شهر بیرجند به ترتیب زیر است:

 

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱  علیرضا محمودی راد بیرجند  ۱۱ هزار و ۴۷۴
۲ فرید فروزانفر بیرجند ۱۰ هزار و۶۷۱ 
۳ فاطمه زهرا هلال بیرجندی بیرجند ۱۰ هزار و ۵۹۵
۴ مرتضی یزدان شناس بیرجند ۹ هزار و ۸۲۴
۵ محمد مهدی درخشی  بیرجند ۸ هزار و ۴۷۹
۶ رضا حسنی صفت بیرجند ۷ هزار و ۱۹۶
۷ عباس سروری بیرجند ۷ هزار و ۱۰ 
۸  مهدی عبدالرزاق نژاد بیرجند ۶ هزار و ۷۲۶
۹  ویدا ناصری بیرجند ۶ هزار و ۷۲۴

ناصری بیان کرد: نگین ناصح با ۶ هزار و۲۸۶ رأی، مهدی میری ۶ هزار و ۱۲۷ رأی، فریدون ابراهیمی ۶ هزار و ۲۰ رأی، محمد رمضانی ۵ هزار و ۷۸۱ رأی، ابوالفضل علیزاده بیرجندی ۵ هزار و ۴۴۹ رأی و محمد حسین زراعتکار ۵ هزار و ۴۰۲ رأی به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر بیرجند انتخاب شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر بشرویه

ردیف  نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ حسین شاکری بشرویه ۴ هزار و ۱۱۶
۲ محمدرضا وکیل زاده بشرویه ۲ هزار و ۶۳۹
۳ علی قلیان اول بشرویه ۲ هزار و ۵۴۴
۴ محمد اسماعیلی اول بشرویه ۲ هزار و ۱۸۵
۵ مطهره زیباییان بشرویه هزار و ۹۲۶

همچنین محمد مقیمیان هوش با هزار و ۹۰۶ رأی، محمد جعفر سلیمی با هزار و ۸۳۵ رأی و محمد نیای عباسی با هزار ۷۱۵ رأی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر سرایان

ردیف  نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ جواد زینبی سرایان ۳ هزار و ۵۵۰
۲ سعید مظفری سرایان ۲ هزار و ۶۷۹
۳ رقیه میر فرح سرایان هزار و ۹۶۱
۴ محمد حسن تیموری سرایان هزار و ۸۴۱
۵ امیر اصغری سرایان هزار و ۵۳۰

همچنین احسان شوقی با هزار و ۳۴۵ رأی، حسین مقیمی چاهک با هزار و ۱۰۱ رأی و علی هادی نیا با ۸۲۴ رأی به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر خوسف

ردیف  نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ محمدرضا خوشحال خوسف هزار و ۳۴۹
۲ محمد نوروزی خوسف هزار و ۴۶
۳ محمد صالحی نسب خوسف ۹۳۸
۴ علی رومنجانی خوسف ۹۱۵
۵ علیرضا باقری خوسف ۷۵۸

رضا کریمی با ۷۲۱ رأی، عبدالله حسینی با ۵۶۸ رأی و نرجس خاتون محسنی با ۵۳۱ رأی عضو علی البدل شدند.

در حال تکمیل...

پایان شمارش آرای انتخابات شوراها در ۵۰ درصد شهرها
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۹

عضو کمیسیون «امور داخلی کشور و شوراها» مجلس شورای اسلامی گفت: شمارش آرای انتخابات شوراها در ۵۰ درصد شهرهای کشور پایان یافته و اسامی نهایی مشخص شده است.

 

حسین محمد صالحی دارانی، عضو کمیسیون «امور داخلی کشور و شوراها» مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند شمارش آرای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور، گفت: نخست باید از ملت بزرگ ایران تقدیر و تشکر کنیم که با حضور پر شور خود در انتخابات دشمنان و بیگانگان را تحقیر کردند و نشان دادند همواره پای نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایستادند و هر گز پشت نظام را خالی نخواهند کرد.

 


عضو کمیسیون «امور داخلی کشور و شوراها» مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حتی در حوزه انتخابیه خودمان فریدن و چادگان، فریدون‌شهر، بوئین و میاندشت به ویژه در برخی شهرستان‌ها شاهد حضور ۸۰ درصدی مشارکت در انتخابات ۱۴۰۰ بودیم، تصریح کرد: جای امیدواری و دلگرمی است که دولت و مجلس با تلاش بیشتر برای کار و خدمت به مردم شریف و بزرگوار ایران بکوشند.

 

صالحی دارانی با اشاره به روند شمارش آرای انتخابات ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، از شمارش آرای انتخابات شوراها در ۵۰ درصد شهرهای کشور خبر داد و اضافه کرد: شمارش آرای نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پایان یافته و نتایج مشخص شده است، ما در یک سری شهرهای بزرگ که انتخابات آن‌ها الکترونیک هم نبوده و به صورت دستی انجام می‌شود با وجود تعداد بالای نامزدها، روند شمارش همچنان در حال شمارش است و اسامی نهایی مشخص نشده است.

 

عضو کمیسیون «امور داخلی کشور و شوراها» مجلس شورای اسلامی در پاسخ بهاین سؤال که در روند برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح کشور تخلفی را شاهد بودیم؟، اظهار داشت: گزارش خاصی در این زمینه اعلام نشده است و شاید گاهی اوقات بحث‌های محلی بین نامزدها اطراف حوزه‌ها و صندوق‌های رأی پیش آمده ولی خیلی جزئی بوده و با ورود هیئت‌های نظارت و اجرایی برطرف شده است.

نتیجه انتخابات شورای شهر ایلام اعلام شد
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۴

فرماندار ایلام نتیجه ششمین دوره انتخابات انتخابات شورای شهر ایلام را اعلام کرد.

 

 «خیرالله گراوند» فرماندار ایلام اظهار کرد: هادی کرمی با ۸ هزار و ۷۳۲ رأی، مظفر میرزاد با ۸ هزار و ۵۵۱ رأی، مجتبی ملکی با ۸ هزار و ۱۱۴ رأی، سعید انوری پور با ۶ هزار و ۹۰۳ رأی، علی کریمی با ۶ هزار و ۲۹۳ رأی، منصور بهادری با ۶ هزار و ۹۶ رأی و حمید مجیدی با ۶ هزار به عنوان منتخبین شورای شهر ایلام برای ششمین دوره شورا برگزیده شده‌اند.

 

وی افزود: یونس درویشی، حمید بانقلانی و جعفر صیادی نیز به عنوان اعضاء علی‌البدل انتخاب شدند.

اعلام نتایج ششمین دوره انتخابات شورا‌های شهر در مازندران
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۸

نتایج شمارش آراء ششمین دوره انتخابات شورا‌ها در برخی از شهرهای استان مازندران اعلام شد.

 پس از برگزاری ششمین دوره انتخابات شورا‌های شهر در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، فرمانداری‌های حوزه‌های انتخابیه، نتایج شمارش آراء ماخوذه را اعلام کردند که به اطلاع عموم می رسد.

شهرستان رامسر
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان رامسر، نتایج انتخابات شورا‌های شهر در این حوزه را اعلام کرد.

شهر رامسر:
اعضای اصلی:
۱. آقای علی اکبر موحدی با ۲۶۰۲ رای
۲. آقای محسن کیهانی ثانی ۲۰۹۸ رای
۳. آقای هادی حلاجیان ۲۰۹۳ رای
۴. آقای حسن فیلی ۲۰۱۰ رای
۵. آقای فرهاد قربانی ۱۷۹۱رای

اعضای علی البدل:
۱. آقای مهدی صالحی نژاد ۱۶۵۳ رای
۲. آقای یاسر فرج مشایی ۱۵۰۹ رای
۳. آقای سید مهدی معافی ۱۱۸۶ رای ‎

شهر کتالم و سادات شهر:
اعضای اصلی:
۱. آقای یزدان مولانا فر با ۱۸۷۸رای
۲. خانم فرشته شفقت رودسری ۱۵۸۰رای
۳. آقای محمدرضا ابراهیمی ۱۴۸۰ رای
۴. آقای احمدرضا کوزه گر ۱۳۵۴ رای
۵. آقای یزدان شکوهی ۱۱۹۲ رای

اعضای علی البدل:
۱. آقای سید حبیب سیدی ۱۱۷۳ رای
۲. آقای ابوالقاسم نوروز شمسی ۱۱۶۳ رای
۳. آقای سید علی میرحسینی ۹۰۳ رای

نتایج ششمین دوره انتخابات شورا‌های شهر در شهرستان سوادکوه شمالی

شهر شیرگاه
نتایج آرا به ترتیب دارندگان بیشترین رأی به شرح ذیل است:
۱-آقای آرمان رشیدی آلاشتی با ۱۵۰۵ رای
۲-آقای نیما امینی عالمی ۱۰۹۵ رای
۳- آقای رضا علیزاده سراب گردانی ۱۰۸۹ رای
۴-آقای مجتبی ابراهیمی ۱۰۲۰ رای
۵-آقای سید علی اکبر حدیثی ۹۸۶ رای
۶- آقای شاپور سلیمانی تپه سری ۸۵۷ رای
۷-آقای عسگر نجفی ایوکی ۷۵۸ رای
۸-آقای فرشید بوداغی اترکله ۶۵۲ رای
۹- آقای میثم شوبی ۶۵۱ رای
۱۰- آقای احمد علی خانگلی زیولایی ۶۲۰ رای
۱۱-آقای علی طالبی ۵۴۱ رای
۱۲-خانم سیده مرضیه حسینی کبریا ۵۲۴ رای
۱۳-آقای حسین محسن پور ۴۷۸ رای
۱۴- آقای امید شفیع زاده ۳۸۰ رای
۱۵-آقای داود رستمی ۳۴۷ رای
۱۶- آقای مصطفی خلیلی ۱۸۵ رای
۱۷- آقای علی اکبر حسن پور بورخیلی ۱۶۰ رای
۱۸-آقای احمد جورابلو ۲۱ رای

نتایج انتخابات شورای استان کرمانشاه امروز 29 خرداد 1400
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۲

اعضای شورای شهرها و روستاهای استان کرمانشاه مشخص شدند.

رنجبر فرماندار استان کرمانشاه ضمن اعلام تایید نهایی لیست شورای شهرستان های استان در انتخابات ششمین دوره شورای شهر نتیجه نهایی را اعلام کرد.

 

نتایج انتخابات شورای شهر در شهر کرمانشاه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کامران ملکی کرمانشاه  
2 سیداحسان احسانی کرمانشاه  
3 سیدپیمان موسوی کرمانشاه  
4 احسان حیدریان کرمانشاه  
5 سید حجت الله موسوی اجاق کرمانشاه  
6 رسول آزادی کرمانشاه  
7 هاشم درویشی کرمانشاه  
8 سالار احمدزاده کرمانشاه  
9 پوریا فخری کرمانشاه  
10 سیدمیثم موسوی اجاق کرمانشاه  
11 کامبیز غلامی کرمانشاه  

نتایج انتخابات شورای شهر در شهر روانسر و شاهو

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمدصالح شهسواری روانسر 1612
2 میثم رضایی             روانسر                                   1543
3 فرزاد فتاحی             روانسر                                   1253
4 ابراهیم محمدی             روانسر                                   1148
5 بختیار عزیزی             روانسر                                   1131
6 رحیمی نسب             شاهو                                    730
7 آزاد احمدی             شاهو                                    591
8 بهزاد حسینی             شاهو                                    569
9 ستار فتحی             شاهو                                    516
10 سامان بهرامی             شاهو                                    432

نتایج انتخابات شورای شهر در شهر پاوه و نودشه و نوسود و باینگان بانه وره

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 جهانبخش لطف الهی پاوه 2638
2 سیدآزاد حسینی پاوه                                  2334
3 مسلم قادری پاوه                                  2157
4 نذیر دولت خواه پاوه                                   2036
5 دیاری عبدالله زاده نام پاوه                                   1956
1 فرزاد مؤمنی نودشه  
2 هیرش شریفیان نودشه  
3 عمار اسمعیلی نودشه  
4 ظهور مومنی نودشه  
5 جمیله روشنی نودشه  
1 لقمان نادری نوسود  
2 احسان رحمانی نوسود  
3 هاشم فاطمی نوسود  
4 کیوان لطفی نوسود  
1 ولی رحمانی راد باینگان  
2 بهزاد انفرادی باینگان  
3 آرام باینگانی باینگان  
4 طالب حیدری باینگان  
5 تیمور سعیدیانی باینگان  
1 رزگار میرانی نژاد بانه وره  
2 سعید الماسی راد بانه وره  
3 محمد سلیم بیابانی بانه وره  
4 عادل کریمی بانه وره  
5 مختار یوسفی نیا بانه وره  

 

نتایج انتخابات شورای شهر در شهر هرسین

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 علی امیدی    
2 الهه رستمی    
3 یوسف عسکرپور    
4 کیوان الهیاری    
5 محمدجواد خواجوی    

 خسرو زرافشانی، علی فتاحی طهنه، حیدر حیدری، طیب حیدری، شهریار نعمت، فردین امیری و هوشنگ عندلیب بعنوان اعضای علی البدل شورای شهر کرمانشاه انتخاب شده اند .

در حال تکمیل..

اسامی منتخبان شورای شهر ورامین 29 خرداد
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۸

مطابق شمارش آرا ششمین دوره شورای اسلامی شهر ورامین نتایج به ترتیب دارندگان رأی به شرح زیر اعلام شد:

۱- محمد شیرکوند با ۱۰ هزار و ۱۴۷ رای

۲- جعفر اردستانی با هشت هزار و ۳۴۸ رای

۳- سیدرضا احمدی با هشت هزار و ۳۲ رای

۴- قاسم پاچیده با هفت هزار و ۳۷ رای

۵- ابوالفضل جعفری با شش هزار و ۹۴۶ رای

۶- احمد خانی با شش هزار و ۹۰۷ رای

۷- امید شیرکوند با شش هزار و ۸۳۳ رای

۸- محمدحسن فرجی با شش هزار و ۶۲۶ رای

۹- امیر بی لی جی با شش هزار و ۵۱۲ رأی

و افراد علی البدل به شرح زیر:

۱۰- حسین النچری با شش هزار و ۴۰۲ رای

۱۱- محمد وصال پور با شش هزار و ۳۰۵ رای

۱۲- فتح اله فرجی با شش هزار و ۲۴۶ رای

۱۳- زهرا هداوند میرزایی با شش هزار و ۱۱۳ رای

۱۴- حسن حبیبی با پنج هزار و ۶۲۰ رأی

۱۵- حامد رستمی با پنج هزار و ۵۷۲ رأی

نتایج انتخابات شورای شهر در آباده
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۵

اسامی منتخبین شورای شهر آباده از سوی ستاد انتخابات این شهرستان اعلام شدند.

 

 فرماندار آباده، گفت: پس از پایان شمارش آرا هفت نفر از منتخبین مردم در شورای شهر آباده مشخص شدند.

 

زین العابدین نیک مرام اظهار کرد: مهدی طهماسبی، حسین دانشور، سجاد کریمی، پژمان حیدری هلشی، حسن اسدی، حیدر تصدیقی و مهدی فرخی بعنوان اعضای اصلی شورای شهر آباده منتخب شده اند.

وی افزود: سید رسول احمدی و حسین زارعی به عنوان اعضای علل البدل معرفی گردیدند.

نتایج انتخابات شورای شهر در شهرستان های خراسان رضوی انتخابات 1400
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۳

اعضای شورای شهرها و روستاهای خراسان رضوی مشخص شدند.


نتایج انتخابات شورای شهر گناباد
حامد قربانی فرماندار گناباد گفت: ۶۹ درصد مردم گناباد در انتخابات شرکت کردند و نتایج نهایی شورای شهر گناباد به ترتیب زیر است:

ردیف   نام و نام خانوادگی حوزه   تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مهدی صفاری  گناباد ۴۶۴۶ رای
2 مهران  حسین زاده گناباد ۳۴۳۲ رای
3 سعید فولادی گناباد ۲۹۶۸ رای
4 علیرضا  طیبی گناباد ۲۷۹۶ رای
5 علیرضا موحد گناباد ۲۷۲۹ رای
6 محمد صابری گناباد ۲۵۰۹ رای
7 حسین باقری گناباد ۲۴۱۰ رای
8 فاطمه پیرنهاد گناباد ۲۳۸۳ رای

 

نتایج انتخابات شورای شهر بجستان

حسین ابراهیمی کردیانی فرماندار بجستان گفت: میزان مشارکت در بجستان ۶۸ درصد بوده است و نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر بجستان به شرح زیر است:

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حسین قربان زاده بجستان هزار و ۹۶۸ رای
2 سید مهدی مرجان بجستان هزار و ۹۳۲ رای
3 مسلم سرمدی بجستان هزار و ۹۱۴ رای 
4 ابوالقاسم استادزاده بجستانی بجستان هزار و ۷۵۲ رای
5   جعفر  نقی زاده بجستان هزار و ۵۰۰ رای

 

نتایج انتخابات شورای شهر جغتای

مرتضی محبی‌فر فرماندار جغتای گفت: نتایج نهایی شورای شهر جغتای به ترتیب زیر است:

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ محمد جعفر جغتایی جغتای ۱۸۳۷ رای
۲ صادق جغتایی جغتای ۱۶۵۲ رای
۳ ابوطالب جغتایی جغتای ۱۴۲۰ رای
۴ سید عباس خاتمپور جغتای ۱۳۶۴ رای
۵ احمدی زاده جعتای ۱۲۸۲ رای

 

نتایج انتخاباتی شورای شهر تربت حیدریه

حسین شرافتی راد فرماندار تربت حیدریه گفت: مردم تربت حیدریه در انتخابات مشارکت ۶۴ درصدی داشتند و نتایج انتخابات شورای شهر تربت حیدریه به شرح زیر است:

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 اردشیر ریاحی تربت حیدریه ۲۳۹۵۹ رای
۲ مهدی زاهدی تربت حیدریه ۸۳۰۸ رای
۳ اکبرآقا بیگی تربت حیدریه ۷۴۶۸ رای
۴ مهدی جهانشیری تربت حیدریه ۶۸۷۷ رای
۵ احمد وطن‌دوست تربت حیدریه ۵۷۰۱ رای
۶ سید جمال یوسف زاده تربت حیدریه ۵۱۹۳ رای
۷ حمید خوش طینت تربت حیدریه ۵۱۲۷ رای

 

نتایج انتخاباتی شورای شهر فریمان

 عباسعلی صفایی فرماندار فریمان گفت: نتایج انتخابات شورای شهر فریمان به ترتیب زیر است:

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ علیرضا اطاقی فریمان ۵۲۴۴ رای
۲ جواد رفوئی فریمانی فریمان ۴۷۲۸رای
۳ سید حسن هاشمی فریمان ۴۰۸۳رای
۴ رضا پورابراهیم فریمان ۳۸۴۷رای
۵ حسین اسفند فریمان ۳۵۶۵رای
۶ پروین درخشش فریمان ۳۰۲۶رای
۷ علی کهنسال فریمان ۲۷۷۲رای

 

نتایج انتخاباتی شورای شهر خواف

حسین سنجرانی فرماندار خواف گفت: نتایج نهایی آرای شورای شهر به ترتیب به شرح زیر است:

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
۱ پرویز خواجه احراری رودی خواف ۴۹۹۷رای
۲ نصراله باعقیده خواف ۴۹۷۶رای
۳ غلام یحیی کتابی رودی خواف ۴۶۰۴رای
۴ گل محمد قادری خواف ۴۵۱۴رای
۵ منصور مهیج رودی خواف ۴۳۹۱رای
۶ محمد برقرار رودی خواف ۳۳۶۷رای
۷ مهران فیاض  خواف ۳۱۶۸رای
۸ خداداد خوشدل خواف ۲۴۶۳رای

 

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا 30 خرداد 1400+ جدول
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۳

نتایج شوراهای شهر در مراکز استان‌ها در انتخابات 1400

 

استان

کاندیداهای منتخب و تعداد آرا

آذربایجان شرقی

(تبریز)

حکمیه غفوری :  ۳۹۹۴۲ رای
محمدحسن اسوتچی: ۳۲۹۱۹ رای
روح الله رشیدی: ۲۷۹۶۴ رای
رسول برگی:  ۲۷۹۶۴ رای
غلامرضا احمدی: ۲۲۷۹۰ رای
شهرام دبیری: ۲۱۶۷۴ رای
پرویز هادی: ۲۰۸۵۲ رای
فریدون بابایی اقدم: ۲۰۲۱۲ رای
روح الله دهقان‌نژاد: ۱۹۸۵۷ رای
سید کاظم زعفرانچی: ۱۹۳۱۶ رای
علیرضا نوای باغبان: ۱۹۱۰۲ رای
احد صادقی مقبره: ۱۸۵۵۵ رای
اسماعیل چمنی : ۱۸۰۴۵ رای

آذربایجان غربی

(ارومیه)

مرتضی منافی   ۴۳ هزار و ۷۳۹ رای

رسول اصغرزاده   ۳۰ هزار و ۹۲۷ رای

محمد خلیل پور   ۳۰ هزار و ۵۹۳ رای

حسین پناهی   ۳۰ هزار و ۵۴۷ رای

نقی کریمی   ۲۹ هزار و ۲۱۷ رای

مرتضی پیری   ۲۶ هزار و ۲۵ رای

احد یوسفی   ۲۵ هزار و ۱۰۲ رای

توماج وحیدافشار   ۲۳ هزار و ۵۸۴ رای

ساسان ابراهیم زاده   ۲۱ هزار و ۹۰۴ رای

صادق توکلی مهر   ۲۱ هزار و ۶۷۸ رای

گلشن نوروزی تپه عباسی‌نژاد  ۲۱ هزار و ۵۶۰ رای

اردبیل

ابراهیم صفری با ۱۵ هزار و ۷۱۳ رای
یونس رونقی با ۱۴ هزار و ۶۸۶ رای
بهروز اسکندرپور با ۱۴ هزار و ۴۵۵ رای
علیرضا غریبی با ۱۳ هزار و ۵۴۰ رای
زهرا قدیمی با ۱۳ هزار و ۴۸۱ رای
مینا نهامین با ۱۳ هزار و ۱۴۲ رای
حبیب‌اله فتحی با ۱۲ هزار و ۶۳۹ رای
میرمحمد سیدهاشمی با ۱۲ هزار و ۳۷۰ رای
سلامت صفری با ۱۱ هزار و ۳۳۲ رای
سجاد محمدحسن‌پور با ۱۱ هزار و ۷۹ رای
اسفندیار هوشیار با ۱۰ هزار و ۷۵۸ رای

اصفهان

 

البرز

عمار ایزدیار
سید مرتضی اعتصامی
حسین سعیدی سیرایی
مجتبی حاجی قاسمی
علیرضا سعیدی
مسعود محمدی
علیرضا رحیمی
جواد چپردار
حسین مهاجری
محمد اسدیان
علی قاسمپور
مریم قهرمانی صارم
فاطمه منعمی

ایلام

(ایلام)

هادی کرمی

مظفر میرزاد

مجتبی ملکی

سعید انوری‌پور

علی کریمی

منصور بهادری

حمید مجیدی

بوشهر

(بوشهر)

جعفر پورکبگانی

حمیده هلال بحر

شهناز پولادی

مهرزاد آسایش

عبدالخالق برزگرزاده

خدیجه گرشاسبی

حیدر رفاهی

ایمان زندی نیا

وحید نیک روش

تهران

1- مهدی چمران
2-پرویز سروری
3- نرجس سلیمانی
4-محمد آخوندی