ترکیب احتمالی استقلال مقابل نساجی-راهبرد معاصر

ترکیب احتمالی استقلال مقابل نساجی

تیم فوتبال استقلال تهران در حالی امروز به مصاف نساجی مازندران خواهد رفت که سه بازیکن خود را در اختیار ندارد.
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۹ - ۲۸ آذر ۱۴۰۲ - 2023 December 19
کد خبر: ۲۱۹۱۳۵

به گزارش راهبرد معاصر، تیم فوتبال استقلال تهران در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف نساجی مازندران خواهد رفت.

 

آبی‌های پایتخت در حالی امروز به مصاف نساجی مازندران خواهند رفت که ۳ بازیکن خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارند و همین موضوع باعث خواهد شد تا ترکیب این تیم تغییراتی داشته باشد.

 

محمدحسین مرادمند و ایمان سلیمی مدافعان تیم فوتبال استقلال تهران که در دربی ۱۰۲ پایتخت غایب بودند در این دیدار هم غایب خواهند بود. سلیمی در دیدار با فولاد دچار آسیب دیدگی از ناحیه سر و همسترینگ شد و با توجه به عدم بهبودی کامل دیدارهای دربی و نساجی را از دست داد.

 

مرادمند هم که پیش تر در دیدار استقلال مقابل تراکتور تبریز دچار آسیب دیدگی شده بود هنوز به مرز آمادگی نرسیده است نمی‌تواند آبی‌ها را در بازی‌های پیش رو همراهی کند.

 

امید حامدی‌فر هافبک آبی‌های پایتخت هم با کارت زردی که در دربی ۱۰۲ پایتخت دریافت کرد ۴ کارته شد و بازی با نساجی را از دست داد تا جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال استقلال از استفاده کردن این بازیکن هم محروم شود. حامدی‌فر در دو بازی آخر آبی‌ها به عنوان بازیکن فیکس برای استقلال به میدان رفته بود.

 

با توجه به این شرایط تیم فوتبال استقلال احتمالاً با ترکیب زیر به مصاف نساجی خواهد رفت:

 

سیدحسین حسینی، ابوالفضل جلالی، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، صالح حردانی، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، سعید مهری، کوین یامگا، مهرداد محمدی و گوستاوو بلانکو./مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده