حزب‌الله عراق: آمریکا و رژیم صهیونیستی جز زبان زور و سلاح زبان دیگری نمی‌فهمند-راهبرد معاصر

حزب‌الله عراق: آمریکا و رژیم صهیونیستی جز زبان زور و سلاح زبان دیگری نمی‌فهمند

گردان‌های حزب الله عراق بر ضرورت استفاده از سلاح در برابر رژیم صهیونیستی و آمریکا تاکید کردند.
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۳ - ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - 2024 April 15
کد خبر: ۲۳۶۲۲۹

به گزارش راهبرد معاصر، گردان‌های حزب الله عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند که عملیات وعده صادق مصداق بارزی برای ضرورت ادامه یافتن معادله بازدارندگی در برابر تجاوزات دشمن به شمار می‌رود.

 

در این بیانیه آمده است: ما عملیات نیروهای مسلح ایران را علیه دشمن صهیونیستی تبریک می‌گوییم. دشمن صهیونیستی آمریکایی، جز زبان سلاح و زور زبان دیگری را نمی فهمد. تنها با این زبان می‌توان به تجاوزات آنها علیه ملت‌ها پایان داد.

 

گردان‌های حزب الله عراق تصریح کردند: اگر سلاح نبود سرزمین ما در جریان مرحله نخست اشغالگری آزاد نمی‌شد و داعش که ساخته دست این دشمن است شکست نمی‌خورد.

 

در ادامه این بیانیه آمده است: بدون سلاح حاکمیت از دست رفته کشورها بار دیگر به دست نمی‌آید. حمایت از رژیم صهیونیستی یکی از وظایف اصلی پایگاه‌های آمریکا در عراق و سوریه است.

 

روز گذشته نیز حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای انجام حمله منحصر به فرد و بی‌سابقه علیه رژیم ستمکار و متجاوز صهیونیستی در قالب عملیات تنبیهی «وعده صادق» را به ملت مجاهد و رهبری ایران تبریک گفت و تصمیم شجاعانه و حکیمانه جهت پاسخ قاطع به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق را ستود.

 

حزب‌الله لبنان تاکید کرد: با وجود تهدید، ارعاب و فشاری که صورت گرفت جمهوری اسلامی حق طبیعی و قانونی خود را عملی ساخت و وعده صادق خود را با شجاعتی بی‌نظیر، حکمتی بزرگ و والا و برآوردی دقیق از مواضع در سطح منطقه و جهان به اجرا گذاشت./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار