سرمربی پاری‌سن‌ژرمن : با رفتن امباپه بهتر خواهیم شد!-راهبرد معاصر

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن : با رفتن امباپه بهتر خواهیم شد!

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن به اظهارات ستاره این تیم درباره جدایی قطعی از جمع‌ پاریسی‌ها در پایان فصل واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۵ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 12
کد خبر: ۲۴۰۴۱۹

به گزارش راهبرد معاصر؛ لوئیس انریکه، سرمربی اسپانیایی پی‌اس‌جی در واکنش به اظهارات اخیر کیلیان امباپه درباره جدایی از این تیم در پایان فصل گفت که پاریسی‌ها با رفتن امباپه بهتر خواهند شد!

امباپه که قراردادش با پی‌اس‌جی در پایان فصل به اتمام می‌رسد، در یک ویدئو اعلام کرد که پس از اتمام قراردادش از این تیم جدا خواهد شد. از رئال مادرید به عنوان مقصد بعدی این بازیکن یاد می‌شود.

انریکه در واکنش به این ویدئو، گفت: درباره امباپه چه از لحاظ فوتبالی و چه از حیث شخصیتی، فقط می‌توانم تمجید و تعریف کنم. تصمیم او را درک می‌کنم. او هفت سال به عنوان اسطوره اینجا بوده است. او برای تیمش همه کار کرد و در مقابل باشگاه هم برای او کم نگذاشت. برای او آرزوی بهترین‌ها را دارم.

وی افزود: به داشتن او در این تیم افتخار می‌کنم. امباپه به ما کمک کرد و یک رهبر است و همه این کارها را با لبخند روی صورتش انجام داد.

با این حال، به گفته انریکه، از دست دادن امباپه که در تمام رقابت‌ها در مجموع ۲۵۵ گل برای پی‌اس‌جی به ثمر رسانده و ۶ بار هم لوشامپیونه را تصاحب کرده است، تغییری در شرایط پی‌اس‌جی ایجاد نخواهد کرد.

انریکه دراین‌باره گفت: مدت‌ها از این مساله باخبر بودیم و حالا فقط علنی اعلام شده است. این موضوع هیچ تغییری را از لحاظ رویکرد کلی، در تیم ایجاد نمی‌کند. همه چیز به روال قبل خواهد بود. صرف نظر از کسانی که اینجا هستند و کسانی که نیستند، هدف من این است که فصل بعد قوی‌تر شویم.

وی درباره حذف از لیگ قهرمانان پس از شکست برابر دورتموند در نیمه نهایی، گفت: پی‌اس‌جی همچنان تیم بزرگی خواهد ماند و حتی بهتر هم خواهیم شد. بازیکنانی با ذهنیتی قدرتمند اضافه خواهیم کرد که شخصیت تیم را تعریف می‌کنند. زندگی همیشه اینطور پیش می‌رود./ایرنا

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار