ویسی: روی گلی که خوردیم کار کرده بودیم-راهبرد معاصر

ویسی: روی گلی که خوردیم کار کرده بودیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: با اینکه روی این قضیه تمرین و کار کرده بودیم اما طبق روالی که استقلال گل می‌زد، گل خوردیم.
تاریخ انتشار: ۲۲:۲۴ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 13
کد خبر: ۲۴۰۶۷۵

به گزارش راهبرد معاصر؛ عبدالله ویسی پس از شکست یک بر صفر فولاد مقابل استقلال در نشست خبری گفت: بازی برای کل لیگ مهم بود و همه این را می‌دانستند.  ما برای امتیاز می‌جنگیدیم و استقلال برای 3 امتیاز یعنی یک امتیاز هم می‌توانست ما را قانع کند. هر دو تیم  بازی بسیار خوبی نمایش دادند. استقلال مورد حمایت تماشاگرانش  بود و صددرصد حمایت آنها را داشت و توانست یک گل به ما بزند. همانطور که می‌دانستیم از استقلال گل خوردیم. با اینکه روی این قضیه تمرین  و کار کرده بودیم اما طبق روالی که استقلال گل می‌زد، گل خوردیم.

وی ادامه داد: زورمان به استقلال نرسید در حالی که شایسته بازی کردیم. بازنده بدی نبودیم و سربلند بودیم. موقع باخت ما نبود ولی 3 بازی دیگر داریم و باید تمام تلاش‌مان را انجام دهیم از این 3 بازی در 2 بازی خانگی برنده شویم و امتیاز بگیریم و هوادارانمان را خوشحال کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان در پاسخ به این سؤال که چقدر امیدوار است تیمش در 3 بازی بعدی موفق باشد، تصریح کرد: با نمایشی که مقابل تراکتور داشتیم، اختلاف ما 2 گل نبود. نمایش ما را همه دیدند زیبا بود و می‌توانستیم گل نخوریم. می‌توانستیم تمرکز بیشتری داشته باشیم. روی یارگیری نفر به نفری که داشتیم، اشتباه کردیم و گل خوردیم. به استقلال تبریک می‌گویم ولی برای بقا در لیگ برتر صددرصد امیدواریم.  تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم. لیاقت استقلال بالای جدول است. در 3 بازی آینده امتیازات لازم را می‌گیریم و مطمئنم در لیگ برتر باقی می‌مانیم./تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار